Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Články

Podpora dětí poznamenaných distanční výukou bude až do srpna
Národní plán obnovy bude platit doučování dětí, jež ovlivnila domácí výuka, až do srpna tohoto roku. Vyhrazeno na něj bude cca 400 milionů korun, přičemž peníze pošle školám a neziskovým organizacím ministerstvo školství. více »
Váháš kam nastoupit po maturitě? Navštiv Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus!
Přemýšlíš o budoucnosti a o tom, co bude, až odmaturuješ? Potřebuješ inspiraci? Potom navštiv od 24. do 26. ledna 2023 veletrh Gaudeamus v Praze. více »
Hlásíš se do oboru s talentovou zkouškou? Pak si nezapomeň podat přihlášku, termín se již blíží!
Končíš základní školu, jsi nadaný/á a chceš zkusit některý z oborů s uměleckým či sportovním zaměřením? Pokud ano, pak nezapomeň na přihlášku ke studiu, termín pro podání na obory s talentovou zkouškou je již na spadnutí! více »
Jak moc se projevila distanční výuka u žáků ZŠ a co dalšího ovlivnila?
To, že distanční výuka nebude žádný med, bylo jasné od začátku. Jak moc ale na žáky dopadla, se samozřejmě neprojevilo hned. Výsledky se ukázaly především na konci minulého školního roku, kdy propadl rekordní počet žáků. více »
Jak ovlivní energetická krize výuku na školách a univerzitách?
Po pandemii COVIDu-19 a přílivu ukrajinských uprchlíků čelí české školy dalšímu problému. Stejně jako domácnostem i jim totiž výrazně rostou náklady na energie, a ony se s nimi budou muset nějakým způsobem poprat. Co vše to ale pro tebe může znamenat? více »
Termíny Národních srovnávacích zkoušek od SCIO
Jsi ve 4. ročníku SŠ a máš v plánu i nadále pokračovat ve studiu? Pokud ano, možná tě budou zajímat bližší informace o složení a termínech Národních srovnávacích zkoušek od společnosti SCIO. více »
Jaké volno tě během tohoto školního roku čeká?
První měsíc školy je za tebou a ty už se těšíš na další volno? Pokud ano, pak ti s radostí prozradíme konkrétní termíny. více »
Jak to bude od září vypadat v českých školách s ukrajinskými uprchlíky?
Prázdniny končí a tebe od čtvrtka čeká nový školní rok. Oproti jiným letům máš ale možná obavy, jak to u vás na škole bude po letním volnu vypadat, kolik nových spolužáků ti přibude, a jestli tak nedojde k nějakým omezením či změnám. více »
Tipy na školní potřeby, bez kterých se malý školák neobejde
Nový školní rok se blíží, nejvyšší čas začít přemýšlet, jaké školní pomůcky a potřeby vašemu školáčkovi pořídit. Začátek září je v tomto ohledu náročný především pro rodiče budoucích prvňáčků nebo dětí na nižším stupni. více »
Na které VŠ si lze ještě podat přihlášky?
Odmaturoval/a jsi a přes všechny své dřívější plány ses na poslední chvíli rozhodl/a ve studiu pokračovat? Pak ti přinášíme pár tipů, kam si ještě můžeš zkusit podat přihlášku. více »

TOP školy
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
27.3.2023 - Den otevřených dveří
31.3.2023 - Zvýhodněné a garantované školné!
31.3.2023 - Přijímací řízení
31.3.2023 - Přijímací řízení
31.3.2023 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.