Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

6 tipů na zajímavé vánoční dárky

6 tipů na zajímavé vánoční dárkyČas od začátku školního roku utekl extrémně rychle a už tu máme první adventní neděli. Je potřeba přemýšlet o vánočních dárcích. Nenapadá tě ale nic vhodného? Nech se inspirovat třeba tričkem s vlastním potiskem.

23. 11. 2016

Jako malé děti jsme si psali dopisy Ježíškovi s přáníčky. Teď už tolik přání nemáme a pokud ano, tak jsou buď nákladná nebo hůře splnitelná. Proto u vánočních dárků, které dostáváme, více oceníme originalitu. A stejné je to i ve chvíli, kdy vybíráme dárky pro kamarády, rodiče nebo partnery. Pak jsou požadavky jasné. Chceme být osobití a nemuset jít před tím vykrást banku.

Přinášíme ti tipy na vánoční dárky, které jsou praktické a zároveň ohromí – trička s vtipným potiskem.

Tričko s potiskem - Tyhle svátky mají vážně KOULE

 

Svátky, co mají koule

Vánoční motiv, se kterým může tvůj kamarád hrdě přijít i do hospody. A určitě by tento dárek neurazil ani Ozzáka a všechny příznivce českého televizního sitcomu Comeback.

 

Jedu nonstop!

Tričko s nápisem "Nepotřebuji spát, spal jsem včera!". Tohle zná bezpečně každý student, hlavně ve zkouškovém období nebo těsně před maturitou. Často to platí i po návštěvě studentských klubů a večírků!

Tričko s potiskem - Vážně jdu jen na jedno

 

Největší česká lež

Klasika, které se drží snad každý Čech. Nebo najdete mezi svými známými člověka, který výrok "Vážně jdu jen na jedno" aspoň jednou v životě nepoužil?

 

Jdu pozdě, ale vypadám dobře

Chodí tvoje kamarádka nebo přítelkyně neustále pozdě? Že by dodržovala klasickou akademickou čtvrthodinku? Pořiď jí tričko s nápisem „Jdu sice pozdě, ale vypadám dobře!“. Tohle tričko je ale vhodným dárkem pouze v případě, že je to pravda. laugh

 

Mám rád školu

To snad nemohl nikdy v životě vyřknout žádný student, nebo snad ano? Ale na tomhle tričku je i dost podstatný dovětek, který není radno přehlédnout, na kterém stojí: "A pěkně kecám!" Snad jen učitelé by ho neměli dočítat.

 

Tričko s potiskem - U nás doma jsou dva lidi Někdo a Nikdo. Někdo něco posere a nikdo o tom nic neví.Někdo a Nikdo

Takhle to prostě funguje ve většině domácností a nejen českých. Určitě se někdo najde i mezi tvými kamarády. Nebo by si na něj troufl někdo z tvé rodiny? Výběr vhodného kandidáta je na tobě.

 

Nebo tričko s vlastním potiskem?

Objednej si hotový produkt nebo se nech inspirovat, ale co když chceš být ještě mnohem originálnější? V tom případě je nejlepší vytvořit si tričko s potiskem podle svých představ.

 

Tak buď při výběru svůj a vyber dárek, který dokáže zaujmout!

Komentáře k článku

Nejbližší akce na školách
22.5.2018 - Den otevřených dveří
26.5.2018 - Den otevřených dveří
31.5.2018 - Přihlášky na VOŠ
31.5.2018 - Den otevřených dveří
6.6.2018 - Slavnostní vyřazení maturantů.
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.