Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Den otevřených dveří na MŠMT

Den otevřených dveří na MŠMTPři příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatné československé republiky se kromě jiných akcí chystá i den otevřených dveří na MŠMT. Kdy a co všechno si budeš moci prohlédnout?

25. 10. 2021

Jsi zvědavý/á, kde pracuje ministr školství? Chceš na vlastní oči vidět, kde se připravují a rozhodují mnohé záležitosti týkající se tvého vzdělání? Pak budeš mít co nevidět možnost. Během státního svátku Dne vzniku samostatné československé republiky, tedy 28. října, totiž bude probíhat den otevřených dveří právě na MŠMT.

Výlet

V případě, že si nechceš nechat tuto šanci ujít, a ani nejsi přímo z Prahy, je to navíc i ideální příležitost vyrazit si na tak trochu jiný výlet – nikoliv někam na festival, do ZOO, za nákupy apod. Tvým hlavním cílem bude protentokrát Rohanský palác na Malé Straně. 

A co všechno uvidíš?

Během zhruba půlhodinové prohlídky uvidíš Velký a Malý zrcadlový sál (místo, kde se konají tiskové konference, různé reprezentační akce ministerstva či porady vedení), pracovnu ministra či salonek Jana Ámose Komenského nebo galerii ministrů.

Návštěvní doba

Máš-li obavy, že na tuto výjimečnou akci přijedeš pozdě, či že budeš muset vyrazit na cestu příliš brzy ráno (jedeš-li delší cestu), můžeme tě uklidnit. Prohlídky totiž budou probíhat každých 30 minut (rezervace není nutná), a to od 10:00 až do 15:00. Času budeš mít tedy dost. 

Opatření

V případě zájmu ale nezapomeň na to, že je nutné dodržovat určitá opatření – především již tolik známá 3R: ruce – roušky – rozestupy. Nikomu proto zbytečně nedýchej na záda, neustále měj nasazený respirátor a používej dezinfekci!

I když je toto zvláštní příležitost, neměla by ohrozit zdraví tvé, ani ostatních návštěvníků!

Přejeme pěkný výlet a zajímavou podívanou smiley.

 

Komentáře k článku

TOP školy
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Jeden den žákem Euroškoly
8.12.2021 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.