Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Vyšší odborná škola SOKRATES

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Jako vyšší odborná určitě splnila účel. Díky praxe na škole byl přechod škola/práce prakticky okamžitě po škole. Skvělá domluva s vyučujícími.
Jako doplňující studium k mé práci podle mě naprosto skvělá volba. Obsah učiva není zlý. V pohodě stíhám do toho pracovat. Chodím samozřejmě na kombinované. K té angličtině, když v ní úplně neplavete dá se to zvládnout. Ale pravda je, ze by jí to chtělo trochu více.
pokud jdete na kombinované studium, učte se angličtinu - neboli-li zaplaťte si dobrý kurz (takže další peníze). Angličtina je pouze v 1. a 2. ročníku, takže nevíte prostě nic a děláte fakt těžkou zkoušku, na kterou vás nikdo z učitelů absolutně nepřipraví! Ve třetím ročníku pro změnu nejsou skoro žádné předměty, takže platíte jen školné a přednášky téměř žádné nejsou. Ale jinak dobrý :) Znova bych si tuto školu ale určitě nevybrala.
Na škole se mi celkem líbí. Spousta přednášek je výživných a ne jenom typu dospání včerejší akce. Předměty mě baví. Škola prostě splnila má očekávání.
Školu můžu doporučit. Poskytla mi dobrou přípravu do mého budoucího zaměstnaní.
Skvělá škola pro studenty zaměřující se na ekonomiku. Velké plus kvalifikovaným učitelům, kteří konečně o svém předmětu nevědí jenom to, co si přečetli v knížce, ale jsou vzatí přímo z praxe.

TOP školy
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
14.11.2018 - Den otevřených dveří
15.11.2018 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.