Jakou školu hledáte?

Zlínský Karlovarský Ústecký Liberecký Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Královéhradecký Středočeský Praha Vyberte kraj
Vyberte kraj

EDUCAnet- Soukromé gymnázium Ostrava, s. r. o. - Diskuze

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

+ Přidejte vlastní názor

20.11.2019 11:01 danas

| |

studenti jsou zde většinou spokojeni, protože se řídí heslem "platím si školné, můžu si dělat, co chci". Studenti si sami omlouvají hodiny a někteří toho zneužívají, protože jim nehrozí žádný postih a ví,že školu "udělají". Často se zde střídají učitelé,kteří u paní ředitelky nemají žádné zastání, není výjimkou, že si student stěžuje, jak je možné, že si ho učitel dovolil vyzkoušet.Letos chyběla škole cca 2 měsíce angličtinářka, což je hlavně u studentů 4.ročníků velký problém,jelikož se jedná o maturitní předmět. O kvalitě svědčí i to, že žák, který přestoupil na státní gymnázium se nakonec vrátil zpátky na Educanet, protože výuku na státní škole nezvládal.

12.12.2019 12:34 lana

| |

podle vyhlášky č. 14/2005 Sb. (počet žáků upraven v § 2) má být ve třídě max.30 žáků, v 1.ročníků je jich daleko více i přes dřívější sliby o malých třídách a individuálním přístupu, hold jde asi hlavně o peníze - více žáků=více peněz

26.2.2021 12:47 Jana

| |

Musím moc pochválit on- line výuku. Když jsem minulý týden měla odpolední tak jsem část některých vyučovacích hodin poslouchala z vedlejšího pokoje a moc se mi styl výuky líbil, nejenom monotónní výklad, ale aktivní komunikace se studenty, která je udržuje „ve střehu“. Výuka je velmi efektivní a učivo velmi srozumitelně vysvětleno. Takže naše obrovské díky patří Vám a všem Vašim vyučujícím za realizaci tohoto stylu výuky a nadšení pro samotnou výuku.

10.3.2021 10:09 Jana

| |

Ráda bych poděkovala vedení i učitelům, jak zvládají současnou výuku, jak studenty nenechávate na pokoji a udržuje te je v kondici. Jak není neřešitelný problém technika k výuce, evidentně investovaný čas navíc vás všech, moc lidí mi to nevěří. Když se mě ptají, v čem je teda ten obrovský rozdíl, proč je syn doma „ve škole“ spokojený i po několika měsících, vzpomněla jsem si na jednu jeho větu. Když jsem se při vypisování přihlášky ptala, proč zrovna tahle škola, o které jsem nikdy neslyšela, na základě čeho si vás vybral a nehodlal o tom moc diskutovat, řekl mi rozhodným hlasem „protože mají plán“. Nechápala jsem to, věděla jsem jenom, že jste u nich byli na náboru. Nezbylo mi, než mu věřit. A vyplatilo se to, už vím, co je to mít plán. Nemít strach z nového a přenášet na studenty klid, rychle reagovat, dokázat je nadchnout pro něco nového, udržet je celou dobu v zápřahu a hlavně šířit optimismus, i když je to v dnešní době těžké..

15.3.2021 16:15 Petr

| |

Školu mou doporučit. V Educanet studovala dcera a byli jsme všichni spokojeni. Rádi na na Educanet vzpomínáme :)

15.3.2021 18:12 Pustková Ludmila

| |

Podle mých známých, kde jim na Educanetu studovala dcera, tak byli velmi spokojeni. Škola jim nabídla až rodinné prostředí, kde se holka cítila skvěle,:)

12.6.2021 11:04 Hlídací pes

| |

Jak vidím nejen, že si zde škola stále sama píše kladné recenze, dokonce jsou tak důslední, že texty kopírují přímo ze svého webu ze sekce reference :) No, obrázek si každý soudný asi udělá sám. Není divu, že jim neustále utíkají studenti na jiné školy.

8.7.2021 18:25 Jana L.

| |

Vloni ředitelka nabrala SKORO VŠECHNY NOVÉ UČITELE A MATURANTI NEMĚLI MĚSÍCE UČITELE ANGLIČTINY! Letos prý přes prázdniny ODCHÁZÍ DALŠÍ 4 UČITELÉ!!! Dceři už hledám jinou školu kam by mohla přestoupit. Kdo bude ty děti v září učit? Pořád jen změny, odchody a sliby ředitelky. Tuto školu absolutně nedoporučuji nikomu, komu záleží na jeho dětech!

9.7.2021 16:08 Lucie

| |

Educanet se nás v podstatě pokusil okrást. Se synem jsme tuto školu dali jako druhou volbu, kdyby se nedostal na svou první. Už při podpisu smlouvy chtěli hned zaplatit na půl roku dopředu 12 tisíc. Když syna vzali na jinou školu, odmítli peníze "v souladu se smlouvou". Podle advokátky to je v rozporu se zákonem a museli jsme posílat předžalobní výzvu. Dávejte si na ně pozor a hlavně neplaťte nic dopředu!

3.8.2021 19:28 Karel K.

| |

Tak já mám s touto školou naprostou opačnou zkušenost, vstřícní, vždy se snaží vycházet vstříc, nám rodičům, tak i studentům. Nikdy jsme neměli žádný problém… Doporučuji :)

3.8.2021 19:28 Karel K.

| |

Tak já mám s touto školou naprostou opačnou zkušenost, vstřícní, vždy se snaží vycházet vstříc, nám rodičům, tak i studentům. Nikdy jsme neměli žádný problém… Doporučuji :)

3.8.2021 19:31 Karel K.

| |

Tak já mám s touto školou naprostou opačnou zkušenost, vstřícní, vždy se snaží vycházet vstříc, nám rodičům, tak i studentům. Nikdy jsme neměli žádný problém… Doporučuji :)

29.11.2022 13:50 Michael Tašek

| |

Na začátek chci jen vypíchnout pro ty, kteří nechtějí číst mou dlouhou recenzi, že tuto školu opravdu nedoporučuji. Nekvalitní vzdělání, učitelé se střídají každý rok, nneplatí se zde za kvalitu, je to prostě business.
Momentálně zde "studuji" a jsme ve 4. Ročníku. Školu jsem si vybral jako možnost největší nouze kdybych se nedostal na své vysněné školy. Paní ředitelka, na první pohled sympatická žena, pořád strašila, že musím mít dobré známky na pololetí abych se zde vůbec mohl dostat a abych zvládl školu vystudovat. Nakonec jsem se tedy dostal. (více žáků, více peněz, všechny ty řeči o dobrých známkách byly jenom hloupé kecy, aby ta škola vypadala prestižně v očích ostatních lidí). Škola se navenek tváří, že je bůh ví jak prestižní, avšak opak je bohužel pravdou... Problémem je zde hlavně ve vedení školy, které je naprosto neschopné řešit problémy a stížnosti studentů, kterých není vůbec málo. Vaše stížnosti zde nejsou brány v potaz a když ano, tak tjsou okamžitě vyvráceny.

29.11.2022 14:02 Michael Tašek

| |

Jelikož jsem ještě neskončil tak zde dokládám i druhou část.
Učitelský sbor, který se zde každým rokem střídá, je jedním z těch větších problémů školy. Učitelé mnohdy nejsou ani kvalifikováni k vykonávání této práce. Takové hodiny, kdy vás učí někdo, kdo dané látce nerozumí, jsou akorát plýtváním vaším drahocenným časem, který můžete využít jakkoli jinak, než sezením ve škole, která vás nic nenaučí. Co je naopak na této škole fajn, je její velikost. Tím jak je malá, je taková "útulná". Toto avšak ani zdaleka nekompenzuje její brutální nevýhody.

29.11.2022 14:02 Michael Tašek

| |

Jelikož jsem ještě neskončil tak zde dokládám i druhou část.
Učitelský sbor, který se zde každým rokem střídá, je jedním z těch větších problémů školy. Učitelé mnohdy nejsou ani kvalifikováni k vykonávání této práce. Takové hodiny, kdy vás učí někdo, kdo dané látce nerozumí, jsou akorát plýtváním vaším drahocenným časem, který můžete využít jakkoli jinak, než sezením ve škole, která vás nic nenaučí. Co je naopak na této škole fajn, je její velikost. Tím jak je malá, je taková "útulná". Toto avšak ani zdaleka nekompenzuje její brutální nevýhody.

15.1.2024 12:02 Veronika

| |

Školu mohu doporučit, studovaly tam obě naše děti a byli jsme spokojeni :)

TOP školy

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Absolventské vystoupení - zimní trimestr

Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy

To mě zajímá

Přijímací řízení

Fakulta stavební, Brno

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Lipenec, okres Louny, Lipno, Lipenec

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram, Příbram II

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Lipenec, okres Louny, Lipno, Lipenec

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt