Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Dopravní fakulta Jana Pernera

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Jsem student prvního ročníku DFJP a tuto fakultu mohu jen doporučit. Moderní vybavení, hezké prostředí, to jen některé z mnoha pozitiv této školy. Hodně se mi líbí i přístup některých učitelů k výuce, nebo k poskytnutí pomoci, pokud si o to student zažádá. Některé předměty jsou těžké a člověk jim musí obětovat hodně času, ale na druhou stranu je důležité danou látku pochopit v širších souvislostech a proto je dobře že se s námi, jak se říká nemažou. Pokud tě zajímá doprava a nebo technika s ní spojená, tato fakulta je přesně pro tebe.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Se studiem na DFJP jsem vážně spokojena. Když chceš získat dobrý vzdělání v dopravě, tak je tahle fakulta ideální volbou. Nabízejí nám skvělou výuku, moderní prostředí a spoustu možností uplatnění na trhu práce. Můžu to určitě doporučit všem, co se chtějí vzdělávat v oblasti dopravy.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Procento úspěšnosti dokončení studia hovoří za vše. V druhém roce odpadne polovina studentů a ke zdárnému konci se dostanou nejsilnější jedinci, kteří ale zpravidla musí studium prodlužovat. Vzhledem k tomu, že je to již několikaletá praxe, nebude chyba pouze ve studentech. Nelze hovořit o prestiži vysoké školy. Mnozí vyučující hází studentům "klacky pod nohy", učí je na přednáškách látku, která není v závěrečné zkoušce, bez omluvy nechodí na přednášky či konzultace, v případě problému jsou těžko k zastižení. Sice se najdou světlé výjimky, ale ty časem pohasnou. Opravdu mě udivuje, co se na této škole dlouhodobě děje a nikdo není schopen s tím nic dělat. Vedení o této situaci má velmi dobré povědomí. Pokud se svěříte s tímto problémem, jen s vámi souhlasí. Tím celá záležitost končí. Tedy nekončí, ale opakuje se. Proto ti radím dobře - pokud uvažuješ o tomto studiu - raději uteč. Opravdu to nestojí za ten stres a nervy. Titul lze získat mnohem příjemněji na ČVUT, VŠE, UK či MUNI.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Studium na této fakultě bylo jedno z nejhorších rozhodnutí v mém životě, obsah a způsob jakým se vyučuje rozhodně do života nic nepřinese.

TOP školy
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
28.2.2024 - Den otevřených dveří
29.2.2024 - Termín podání přihlášky ke studiu na SŠ
1.3.2024 - Den otevřených dveří
7.3.2024 - Den otevřených dveří
8.3.2024 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.