BOHEMIA INSTITUT s.r.o. - Diskuze

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

+ Přidejte vlastní názor

31.12.2012 20:45 Tomáš Holeček

| |

Arogantní učitelé,drahé studium.Dobrý holky.
Takže za 3 z pěti možných.
Tomáš Holeček

5.6.2014 15:17 Martina

| |

Skutečně dobrá škola, po jednoletém pomaturitním studiu konečně umím mluvit a složila jsem mezinárodní zkoušku. Dobrá atmosféra, milí lidé, učitelé opravdu kvalitní - sice občas poměrně nekompromisní, což mi ale značně pomohlo - proto jazyk po 8 letech na školách konečně umím. Jestli mi nevyjde UMPRUM tak tam v jazycích pokračuju i příští rok.

8.8.2014 14:41 Standa

| |

Školu vřele doporučuju. Měl jsem již 3 jiné zkušenosti a Bohemia Institut z toho vychází jednoznačně nejlépe. Dělal jsem večerní kurz angličtiny, moje kamarádka pomaturitko němčiny v kombinaci s italštinou. Takže celkem jsme si "odzkoušeli " 6 učitelů a všichni velmi dobří, o třech se dá říct, že s lepšími jsem se nesetkal (Věrka, Honza, Eamon) - profesionální, učí naprosto nenásilně, zábavně, pokrok je skutečně znát. Neriskuji šlápnutí vedle a pokračuju opět na BI.

27.8.2014 21:44 Petr S:

| |

Souhlas s Tomášem Holečkem, arogantní přístup, rozhodně nedoporučuji.

14.1.2016 18:26 Elan M.

| |

Tak to se musím školy zastat, s arogantním přístupem jsem se za celé 3 roky, co jsem ji navštěvoval nesetkal. Učitelé vyšli vstříc, kancelář taky (potřeboval jsem změnit čas kurzu kvůli práci a podruhé jsem neměl moc času a chtěl přeřadit do nižší pokročilosti...vždy mi pomohli situaci vyřešit k mé spokojenosti). Kdybych neměl tak náročné zaměstnání a necestoval po celé republice v současné době, tak chodím na kurzy dál (mimochodem zajímavou práci jsem dostal hlavně díky absolvovaným kurzům).

5.9.2016 07:21 Kristýna

| |

Děkuji BI za bezvadný rok strávený jednoletým studiem francouzštiny a angličtiny. Oba jazyky vedli naprosto profesionální učitelé (Věra, Franc, Karel,...), těšila jsem se na každou hodinu. Učitelé se nám střídali- čeští i rodilí, bezvadně nás připravili na mezinárodní zkoušky. Po maturitě jsem něco málo uměla, ale po roce v BI jsem začala oba jazyky bez problému používat (mám zahraniční přátele a ti se nestačili divit ;) Teď po 3 letech na VŠ "s láskou vzpomínám" , kéž by mě stejně bavilo studium i na FF. Teď hledám specialitu - kurz arabštiny, tak jsem narazila i na tenhle portál. Když nic neseženu, zajistím si individuál zase v BI ;)

TOP školy

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Zápis do 1. ročníku

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola, Praha 1 - Nové Město

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola publicistiky, Praha 1

To mě zajímá

Přijímací řízení

Vyšší odborná škola herecká, s.r.o., Praha 4

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o., Ostrava

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola herecká, s.r.o., Praha 4

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt