Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
NEDOPORUČUJI Co se Vám slíbilo nikdo nedodrží, střídání učitelů jak na běžícím pasu, němčinářka pripravuje maturitní otázky z ruštiny ( 90% otázek se týká Německa a ne Ruska),.totální bordel a chaos, v době Covidu a zavřených škol nebyly pro maturanty žádné online hodiny, upozorňují ŽÁDNÉ, jen posílali jeden test za druhým, co si sám nenajdeš a nenastuduješ, to se tady nedozvíš a nemáš. Za neúspešnou maturitu a další pokus opět tučně zaplatíte, vedení, paní ředitelka totálně arogantní a neochota z této školy čiší i z kliky u dveří. 2 roky na této škole bylo peklo.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj můžete mi poradit o škole chtěla bych na školu danae kvůli tomu že nejste z dětma ale s dospělými lidmi tak bych chtěla vědět jaká je jestli je dobrá a nebo ne a bere si od vás prachy . Děkuji předem za vaši odpověď
Souhlasím | Nesouhlasím |
Důrazně nedoporučuji. Nic z toho, co vám slíbí nedodrží. V žádnémn případě nenastupujte na distanční formu. Škola vám nevyjde v ničem vstříc, nijak vám studium neulehčí, jak se vám snaží na začátku napmluvit. V diskuzích je často zmiňována arogance paní ředitelky. Bohužel je to pravda - paní ředitelce nedošlo, že jste to vy, kdo ji financujete podnikání a chová se k vám jako k hlupákům.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Prvni rok stoji nejake penize a kdyz ho dokoncite tak vam oznami ze druhej bude drazsi. Protoze jste pro studium uz hodne obetovali zaplatite to i kdyz na zacatku vam tu informaci tak nejak zapomneli rict..kdyz neudelate maturitu, druhy pokus vas stoji dalsich par tisic navic..to vam taky oznami az v prubehu. Stridani ucitelu je fakt hrozny a kvalita nic moc az na vyjimky pokud se to uz nezmenilo. Z vlastni zkusenosti bych se podruhe rozhodl pro jinou skolu, klidne na tri roky a ne na dva.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Škola je hrozná, hlavně paní ředitelka nafoukaná, arogantní!Časté střídání učitelů. Počítačová učebna má počítače jako z muzea a internet tam ani nejede už třetím rokem! Na chodbách nesvítí světla, záchody nemají ani toaletní papír.....už ať jsme z té školy venku!

TOP školy
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
30.9.2021 - šavš run 2021
ŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s.
Mladá Boleslav (nebo pobočka Praha - Jižní město)
1.10.2021 - Den otevřených dveří
5.10.2021 - Den otevřených dveří
5.10.2021 - Den otevřených dveří
5.10.2021 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.