Vyšší odborná škola herecká, s.r.o. - Diskuze

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

+ Přidejte vlastní názor

17.2.2015 18:59 Liana

| |

Příjde mi naprosto neuvěřitelné, že se VOŠ herecká počítá mezi herecké školy... Dle mého názoru a vlastních zkušeností je to připomínající amatérský kroužek naprosto netalentovaných lidí ( jelikož berou každého, bohužel i ty, který nemají ani jediný předpoklad k herectví). Učitelé si hrají RÁDOBY na něco co nejsou. Samozřejmě je tam 1 či 2 profesoři, kteří za něco stojí, ale úroveň školy je příšerná. Výuka jak ze základní školy... Naprosto nesrovnatelné s DAMU, kde vidíte ten potenciál, lásku k povolání a pokoru. Pokud si chcete " hrát na herce", myslet si, že se po TÉTO škole hrůzy, a platit 20 tis a více za něco co nemá smysl, budiž.. Ale doporučuji se této školy vyhýbat.. Však jen srovnejte výkony po 3 letech v Pidivadle.. A výkony po 3 letech na DAMU.. Opravdu něco podobného, jako když se srovná "učňák" s výškou. BÍDA =)

21.2.2015 09:39 Liana

| |

Ale...copak Ti provedli Liano ? :D Nenapadlo Tě, že jsou také tací, kteří se na DAMU nedostali a přesto si chtějí splnit svůj sen? Počítám, že jsi z rodiny bohatého kapitalisty, velká příznivkyně Karla Schwarzenberga a mávačka červených karet, která lidmi, kteří se na veleslavnou DAMU nedostali, pohrdá...

30.1.2018 08:27 Acky

| |

S níže uvedeným názorem zásadně nesouhlasím! Ano, vím, je starý téměř tři roky. Znám studentku, mně velmi blízkou, která na této škole studuje. Podotýkám, že studovala soukromou školu a po zkušenostech, jak to tam chodilo, prohlásila, že již nikdy na soukromé škole studovat nechce. Jako dárek dostala herecký kurz na VOŠh. Po absolvování kurzu, byla přístupem lektorů (profesorů VOŠh) tak nadšená, že se rozhodla zkusit přijímačky. Byla přijata, studuje zde a je profesionálním přístupem svých vyučujících nadšená stále. Samozřejmě, všude jsou ti, kteří se řadí mezi ty "méně oblíbené", ale těch je pár. Většina vyučujících, s kterými se doposud setkala je na vysoké profesionální úrovni. A co je velmi pozitivní oproti tomu, jaké má reference od studentů z DAMU, že zde je o moc příjemnější atmosféra. Pro někoho věc nepodstatná, ale když se student setká s vysokou odbornou úrovní a ještě s lidským přístupem, je to pro něj velké plus.

27.11.2019 09:00 Klára

| |

Chtěla bych se zeptat, zda tu není někdo, kdo by měl přehled o tom, jakou úroveň má kurz herectví od VOŠH v Praze nyní? Případně i celá VOŠH - obor Herectví a moderování?
Předem moc děkuji za odpovědi :)

TOP školy

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Den otevřených dveří

Vysoká škola kreativní komunikace, Praha

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola, Praha 1 - Nové Město

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola publicistiky, Praha 1

To mě zajímá

Přijímací řízení

Vyšší odborná škola herecká, s.r.o., Praha 4

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o., Ostrava

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt