Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

CEVRO Institut, o.p.s.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý den, CEVRO jsem studoval v Českém Krumlově dálkově. Výuka probíhala dle předpokladů, tedy na máloco byla učebnice, spíš, sežeň si sám, jsi na VŠ. Přednášející jsou kapacity, to nikdo nikomu nebere, ale krom pár vyjímek nic víc než přednášku čekat nelze. U dálkového studia je to spíš náhled a o tom, že alespoň poznám, kdo mě bude zkoušet. Komunikace škola - student v pohodě, student - vyučující velmi slabá. Nároky na zkoušky běžné, člověk si to platí, tak ho nechají udělat vše, ale u státnic vyhodí okolo 70 % lidí a někdy i nespravedlivě. Takže, resume je takové, že znovu bych tuto školu studovat nešel a nedoporučuji ji.
cevro je dobrý v tom, že tam přednášej fakt kapacity a praktici, ale rozhodně to není pro nikoho kdo nemůže studiu dát maximum, protože ze zkoušek Vás vylejou a vůbec se nepárají pokud neumíte. takže sice soukromá škola ale myslet si že vám zkoušející promine tak fakt nepromine...jako pro někoho při práci celkem mazec, studiem jsem strávil všechnu dovolenou na 3 roky... ale zase se nesetkávám s posměšky jako z Ujak...tam je fakt problém no..
Studium doporučuji. Na zvážení ponechávám fakt, že v době demografické krize není problém studovat veřejnou školu-ideálně v kombinaci s touto, a to již jen kvůli srovnání pozitiv a negativ obou. Ostatně, vyučované obory umožňují navazující studium.
S CEVRO Institutem mám výbornou zkušenost, absolvovala jsem tu magisterské studium (Bc. mám z jiné školy) a moc ráda na studium vzpomínám. Hlavně na vynikající pedagogy, kteří opravdu umí vzbudit nejen zájem, ale i nabídnout nový pohled, podnítit k samostatnému přemýšlení nad problémem. Na veřejné škole šlo hlavně o to, aby se člověk naučil na zkoušku a pak to odříkal, na CEVRU je přístup jiný, opravdu individuální, což je velká výhoda malé školy. Mně to aspoň vyhovovalo víc a byl to jeden z důvodů, proč jsem magisterské studium absolvovala právě tady.
Hledala jsem kam se ještě narychlo přihlásit....a Cevro je jedna z vysokých škol,kam lze podat přihlášku ještě do konce srpna a pak se v 7.září dělají přijímačky....práce přes prázdniny mně opravdu stačila na to,abych si to studium rozmyslela,tak doufám, že mě přijmou :o) cevroinstitut.cz/
Sice soukromá škola, ale pro mě ta nejlepší....studovala jsem tam, ukončila studium loni a mám fakt dobrou práci,díky znalostem ze školy!!!!
Při studiu jsem nabrala mnoho zkušeností,které se mi hodí do praxe...na praxi jsem chodila už při škole a potom si mě nechali jako koncipientku v kanceláři....za mě určitě doporučuji...
Tak já se chystám ještě příští týden (01.06.2016) na den otevřených dveří, ale jsem na 100% rozhodnutá se Cevro Institut letos přihlásit...mám kolem sebe pár lidí co na školu chodí a opravdu si studium chválí,...
Na CEVRU vystudoval můj přítel a nemohl si ji vynachválit. Pedagogové jsou osobnosti z praxe, škola nabízí mnoho možností zahraničních i tuzemských stáží a už během studia se dají nasbírat užitečné kontakty pro budoucí povolání. Sama mám jen bakaláře, tak se chci teď 1. června zajít podívat na Den otevřených dveří, uvažuji o tom, že bych si dokončila vzdělání právě tady.
Chystám se na den otevř.dveří (toho 2.9.2015),kdyby se chtěl někdo připojit,klidně se ozvěte...budu ráda,že nejdu sama...Přihlásila jsem se na popud bratránka,který o škole pěje jen samou chválu...včetně kantorů :o)
Mě hodně o podání přihlášky přesvědčil až dojem "na vlastní kůži" na Dni otevřených dveří. Tak pokud ještě váháte, přijďte se také podívat - 2. září 2015 od 16h do Jungmannky.
Na Cevru si dodělávám Mgr. a jsem spokojen. Dálkové studium se dá skloubit se zaměstnáním, zkoušky jsou někdy náročné, ale jelikož mě studium baví, hodně si pamatuji :) Mohu doporučit.
Já jsem na Cevru také studoval - mgr... a vykašlal jsem se na drby kolem soukromých VŠ...dal jsem na svůj instinkt a vybral si dle nabízených předmětů a pedagogů na škole... Cevro má učivo propojené do praxe, nabízí mnoho seminářů, výborné zázemí a prostor pro názor... takže já jsem byl spokojen.
S Cevrem jsem velmi spokojená...o soukromých školách kolují různé názory, ale Cevro je opravdu na úrovni - a to, řekla bych v některých případech, i vyšší než na státní VŠ. Učitelé jsou přístupní k dialogu, prostředí příjemné a oceňuji možnost zahraniční praxe.... Jo a souhlasim s Martinou, že matika se tady fakt neučí, což je supr :-)
Loni jsem pořád váhala kam se přihlásit...jestli na státní a nebo soukr.školu...nakonec vyhrálo Cevro (byla jsem ráda,že se tam neučí matika,pro mě zabiják) a jsem strašně ráda,že jsem do toho šla...mám za sebou první rok a musím uznat,že občas si máknu,ale když vezmu ten přístup učitelů v porovnání se státní,když jsem dělala Bc.,tak se to nedá srovnávat :o) Jsou vstřícní,je to všecko o osobním přístupu a domluvě...
Na Cevru mám za sebou 1. rok. Bála jsem se hodně - jak náročnosti, tak názorů od okolí, že dělám soukromou VŠ. Ale vše jsem ustála a první rok zvládla. A jsem ráda, protože Cevro fajn - jak přístup učitelů, tak fajn lidi ;-)
Jinak - teď jsem to tady zjišťovala kolegini, tak píši i sem - kdo se chce osobně po škole rozhlédnout, tak DOD v Jungmance je 20.8. od 16h a do druhého kola příjímaček je ještě možné se přihlašovat.
Také si na Cevru dodělávám nMgr. - veřejnou správu - stojí to sice nějaké úsilí, ale zadarmo bych titul ani nechtěla. Dost jsem si díky studiu rozšířila obzory, v práci člověk rychle zakrní. Lektoři jsou ve většině z praxe - což velmi vítám. Propojení s praxí je dle mého názoru nejdůležitější.
Cevro je podle mě z těch hodně lepších soukr. vejšek. já sám tam studuju už na magisterským. bakaláře jsem dělal na státní škole, ale tahle mi přijde v mnoha ohledech lepší. tím, že makám, tak mám i pocit, že mi tam víc vyjdou vstříc a hlavně, že tam učí fakt kvalitní lektoři.držím palce v rozhodování a na den otevřených dveří jistě zajděte a nebo na letní akademii se zapsat...taky dobrý
já mám za sebou Bc. na Cevru..veřejnou správu a od září se chystám na Bc. škola mě baví. lektoři jsou fajn, pár známých tváří, ale já jsem za to ráda. líbí se mi přístup školy a taky to, že to není žádná masovka
já osobně ne, ale slyšela jsem, že to špatné není...a ty studuješ Lindo gympl nebo jak??
Já ji absolvovala loni a byla jsem moc spokojená. Rozšířila jsem si znalosti z ekonomie, marketingu, komunikace ... a ani to nebylo nějak drahé. Myslím že pět tisíc.
Holky a není tu někdo kdo chodil na tu jejich liberální akademii? Potřebuji si rozšířit znalosti, příští rok mě čekají přijímačky na VŠ. Díky všem
Díky, na den otevřených dveří trošku spoléhám:-)Investované peníze do vzdělání se nám určitě jednou vrátí:-)
já mám za sebou bakalářské studium Veřejné správy a určitě budu pokračovat dál i na magisterské studium. rozhodně mi to přijdou dobře investované peníze a většina předmětů mi tam vyhovuje. na den otevřených dveří zsjděte, určitě vás to přesvědčí zodpoví tam vaše dotazy k oborům atd.
Já se chystám do Cevra na den otevřených dveří. Pořád se nemohu rozhodnout mezi veřejnou správou a právem v obchodních vztazích:-)Snad mi tam pomůžou s rozhodnutím.
tak jsem se rozhodla pro obor politologie a mezinárodní vztahy - radila jsem se v škole - říkala jsem jim co čekám, co potřebuji, dostala jsem podrobné podklady k jednotlivým předmětům, obsahu studia. Jsou tam fajn lidi.
Ahojky Zuzo, já se zajímám o politologii a mezinárodní vztahy. Ale uvažovala jsem i nad Hospodářskou politikou - to je Bc obor, který mají myslím nový.
Myslím, že to i to. No uvidíme. A na co se hlasis? Mne hodne zajimaji ty obchodnepravni vztahy, ale nevim z jakych oboru se lze na ne hlasit po ukonceni Bc.
ahojky, nevíte náhodou jak to tam chodí s přijímačkami? Na stránkách mají různé informace. Oni se rozhodnou jestli to bude test nebo pohovor?
Holky, kámoška mi ještě říkala, že studenti mají svůj profil na facebooku. Studenti cevro nebo tak nějak. tak se tam taky zkuste poptat..
četla jsem, že mají dobrou politologii
No já chci až toho 5. září na to DOD. Myslím, že tam bude víc lidí a bude to zajímavější, než ten 1. termín....tak nevím.
Zuzo, ve kterém termínu se tam chystáš? :-) Ráda bych tam šla s někým, kdo se o případné studium taky zajímá.
tak na to DOD si určitě zajdu. Koukám, že ty Obchodněprávní vztahy nelze nikde jinde studovat, tak to asi bude zajímavý obor, něco nového.
Nejlepší je zajít si na den otevřených dveří 22.8 anebo 5.9 a zjistit jak to tam chodí, jak na vás bude škola působit. No a určitě tam potkáte i zájemce, kteří o škole vědí víc.
Moje kamarádka na téhle škole teď dálkově dokončila první ročník politologie a mezinárodních vztahů a je hrozně spokojená hlavně s přístupem a novými možnostmi studia, s formou e-learningových kurzů. Z první ruky to tedy není, ale snad vám to pomůže v rozhodování.
Dobrý den, právě hledám školu a CEVRO mne zaujalo. Je tady nějaký student, nebo někdo kdo má o škole informaci z první ruky? Dost mne zaujala Sociologie a prý tam mají hodně učitele z praxe. Děkuji.
Je to VŠ do které se vyplatí investovat. Naučí člověka zajímat se o reální život - ekonomika, politika, mezinárodní vztahy,.. Né jenom učit se poučky a teorie. A slyšela jsem, že mají novou akreditaci na obor Obchodněprávní vztahy.
2 další »

Nejbližší akce na školách