Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

CEVRO Institut, o.p.s.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Tato škola mi byla doporučena jako dobrá škola a tento názor mohu jen potvrdit. Neměl jsem pocit, že bych zde dostal nějakou zkoušku zadarmo, ale určitě jsem dostal nejlepší možnou podporu, aby zkoušku zvládl. Vyučující pro mne byli většinou velice inspirativní osobnosti, kteří rozhodně mají co předat. Pokud hledáte dobrou školu a nepotřebujete okna do zahrady (jak čtu níže:-)), pak tuto školu doporučuji.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jsem hrdou absolventkou, jak Bc., tak Mgr. studia na vysoké škole CEVRO Institut. Právní studijní program je velice kvalitní a vyučující jsou špičky v oboru. Tuto školu DOPORUČUJI! Škola pořádala spoustu akcí pro studenty a byla velice přátelská. Prostředí školy i budova je impozantní. Pokud se student snaží, tak zde nemá problém. Stejně tak v případě, že vyvstane nějaká nepříjemná skutečnost, která ovlivní vaše studium, tak Vám pomůže vedení školy v čele s paní ředitelkou. Budu se tam ráda vracet na absolventské večírky a možná si v budoucnu dodělám některý z postgraduálních studijních programů.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Byla jsem spokojená, škola splnila má očekávání, prostředí bylo příjemné. Studovala jsem v dálkovém magisterském programu. Jednoduché to nebylo, ale tak to má být, musíte u státnic umět. Jediné, co mi bylo trochu nepříjemné, bylo prostředí učeben. Okna většiny učeben vedou do átria a nedá se tam pořádně vyvětrat. Paní docentka Štenglová je úžasná, ale musíte u ní opravdu umět. Ostatním pedagogům také nemám co vytknout.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak čtu předchozí komentáře prostředí školy značně změnilo, bohužel výrazně k horšímu. Loni na podzim jsem do této školy nastoupil a zažíval jsem permanentní cimrmanovské střídání dvou prvků, prvku očekávání a prvku zklamání. Velice nehostinné až nepřátelské prostředí, mě nakonec doslova donutilo školu opustit. Jediné co okamžitě začalo řešit vedení bylo abych doplatil školné za celý akademický rok, přesto, že jsem ještě nepřekročil ani první půlrok studia. Ihned mě kontaktovala právnička školy a začala vyhrožovat soudem a ohánět se smlouvou, ve které je uvedené, že škola má právo školné požadovat i když už člověku nic neposkytují. Zkrátka celému mému působení na této škole dali tu správnou tečku. Studené prostředí této školy všem případným zájemcům důrazně NEDOPORUČUJI. Předseda představenstva školy je kontroverzní politik mafiány nazývaný „íčko“, teda jak se píše zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Langer a bohužel se to na celkovém prostředí této školy výrazně projevuje.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Cevro - nástupce Prognostňáku? To jako vážně??? Táhněte do pekel!!!
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dovolím si srovnat moji poměrně starou zkušenost s CEVRO z roku 2011, kdy jsem promoval jako bakalář na této škole s magisterským studiem oboru veřejná správa na PrF MUNI. Nesrovnatelné! Zatímco na CEVRU byla materie zpravidla (ne tedy vždy) poctivě podána a existoval prostor pro konzultace, v Brně nic takového neexistovalo. Přednášky velmi plytké, nezajímavé, téměř bez vazby na právní praxi (zastanu se leda pp. prof. Týče a Filipa). Je možné, že ten obor byl jakýmsi vedlejším produktem veřejné školy a důraz byl kladen na vzdělání budoucích právníků, nicméně u státnic byly požadovány encyklopedické znalosti a perfektní znalost právní teorie. Nic z toho ovšem nebylo řádně přednášeno.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jsem čerstvým absolventem a státnice jsou náročné. Já jsem se připravovala pouze na státnice 1,5 měsíce a zvládla jsem. Samozřejmě je toho kvanta, proto je potřeba důsledná příprava. Nemohu vytknout nic proti cevro institutu. Mimochodem, také jsem 1 zkousejiciho viděla poprvé v životě, ale myslím, že na to nesejde- umíš /neumíš.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Škola je super!
Souhlasím | Nesouhlasím |
Ráda bych jako čerstvý absolvent uvedla věci na pravou míru. Celé studium bylo moc fain. Hlavně nás učili odborníci na danou oblast. Bylo příjemný míst stejnou vyučující jako kamarádka na Právech na UK. Mít vyučující co se podílí na tvorbě zákonů, komentářů a další literatury. Samotné studium je středně, ale dá se zvládat při práci. Pracuji sama na fulltime. Brala jsem si jen na některé bloky dovolenou. Státní závěrečná zkouška je spravedlivá a spravedlivě náročná. Ten kdo si stěžuje, je zlý vůči škole jen proto, že to neudělal, místo toto, aby se lépe připravil a učil! Slečna u potitka mi tvrdila, jak se učila jen ani ne dva týdny a něco ani pořádně neviděla. Pak jsem se nedivila, že to Nedala, to by nebylo fér kdyby to udělala. Měla jsem v komisi jak vyučující, paní docentku Stenglovou, tak i docenta, kterého jsem neznala.Ptali zcela jen na obsah otázky, chtěli prostě vědět co umím a to jsem jim řekla. Nebylo tam nic co by mě prekvapilo nebo na něco mimo otázky. Vse ok ????????
Souhlasím | Nesouhlasím |
V podstatě souhlasím s předchozími příspěvky. Literatura sjednocená není, studijní oddělení je zhruba stejně "ochotné" jako na ostatních školách a celebrity sice odučí, co mají, ale pak už často nemají čas na cokoli jiného (konzultace, odpověď na dotaz, upřesnění atd.). Jde to vystudovat? Jde. Dají se složit státnice? Po větších či menších peripetiích a poplatcích za prodlužování studia nakonec dají. Většinou. Ne vždy. Šla bych do toho znovu? Ne. Problém u SZZ je, že zkouší někdo, koho neznáte, stylem uhodni co si myslím, a to je bolestná a frustrující zkušenost. Neuděláte SZZ na první pokus a naprosto netušíte, co vlastně máte dostudovat na další pokus, protože nevíte, kdo a hlavně co bude zkoušet. Bude to zaměřením spíš politolog, ekonom, právník, nebo bude mít obsedantní zálibu v popisu historických reálií a dat. Nevadí, když studium bude náročné a státnice přísné, alespoň bude mít absolvování svojí váhu, ale vše by mělo být natolik konzistentní, aby bylo možné se poctivě připravit.
Souhlasím | Nesouhlasím |
V únoru 2020 jsem skládala SZZ na této škole. Všechny tři pedagogy v komisi jsem znala. Na jednu otázku na potítku 10 minut, nechali mě mluvit, pak se ptali na doplňující otázky, na které jsem většinou odpověděla tak napůl správně. Nakonec byly výsledky z každého předmětu přes 60%. Překvapilo mě jen to, že jsem opustila na chvíli místnost společně s člověkem, který byl zkoušen přede mnou, aby zkoušející vyhodnotili výkon studenta... 2 dny před plánovanou promocí byl vyhlášen nouzový stav, a tak už jsou to 2 měsíce, co jsme bez diplomů. Studijní oddělení není schopné nám je alespoň poslat poštou. Sice nabídli on-line potvrzení o vykonání SZZ, na to čekám už 10 dnů, bez odpovědi ???? Školu jsem studovala při práci, nakonec to nebyl takový problém, přestože jsem měla prezenční studium. Vyučující jsou profíci v oboru. V oboru Politologie a mezinárodní vztahy je většina materiálů dostupná na školním webu. Moderní učebny a skvělá poloha v centru města. Škola má svoje plusy i mínusy...
Souhlasím | Nesouhlasím |
je to soukromá škola, na státnice chodí často lidé tzv. "z venku" a pokud máte naučené k otázkám co je třeba od vašeho vyučujícího jste v háji. Každý pedagog ať VIP, hobík nebo uznávaný odborník pojme výuku dle svého a pokud u státnic není tak nemáte moc šanci, protože míra pravděpodobnosti že tam potkáte svého učitele je 1:5. Vyučující se tady hodně vystřídali, tak snad už to není co to bývalo. Vše proběhlo poměrně hladce až na ty státnice. Nechci být zaujatá, nebudu hodnotit svůj případ. Stručně- úspěšný na první pokus každý čtvrtý a na druhý pokus také nebývají milejší. Škola nevydává vlastní skripta, literatura není sjednocená. Stejně tomu tak je i u placených předstátnic. konzultací, opět přednášející pojme dle svého (seznam otázek je samozřejmě stejný) ale pak na ostro se kdokoli ptá na cokoli a vy se nemáte o co opřít, max o vlastní praxi.. Good luck!!
Souhlasím | Nesouhlasím |
Na Cevro institutu jsem studoval obor Bezpečnostní studia v kombinované formě. Níže uvedené názory se zakládají částečně na pravdě. Učební podklady téměř žádné. Mnoho učitelů spíše celebrit, ale také mnoho učitelů hrozně příjemných, ochotných, vysoké odbornosti a jejich přednášky a názory na dění ve světe je prostě inspirativní. Jenže pak přijdou SZZ a z těchto učitelů tam je pouze jeden, zbytek neznáte, nevíte kde a co učí. Jejich baterie otázek vás zcela zaskočí, protože očekávání bylo zcela jiné. Musíte být opravdu tak perfektně připraveni, aby jste to ustáli.
Souhlasím | Nesouhlasím |
CEVRO Institut, není sjednocená literatura, ano sežeň si sám. Během celkového studia jak prezenčně tak kombinovaně se to dá, pokud člověk není úplný dement. Ovšem na státnicích jde ven 80% lidí nezájem, doplň si vzdělání a přijď znova. O něco lepší, ale ještě to není úplně ono a platíš vše znova. Nikdy nevíš na čem na konci jsi, vyjedou si známky a podle toho skončíš. Studijní celkem v pořádku, ale nevolej znova. Škola plná kapacit (celebrit), ale všichni "bývalý", ve škole hledají doplnění platu. Na zkoušky jsem zažil, že nepřišli nebo se jezdilo k nim do práce. Zažil jsem dost lidí z ročníku i mimo něj, kteří tzv. nezvládli státnice ono totiž se stane, že tam přijde někdo koho jste v životě neviděli a ani o něm neslyšeli a má svoje saldo otázek, které když neodpovíte jste v háji. to je příliš velké riziko, lepší přejít jinam nebo nechodit vůbec. Komentáře zalité sluncem sděluje akorát marketing, pozor.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý den, CEVRO jsem studoval v Českém Krumlově dálkově. Výuka probíhala dle předpokladů, tedy na máloco byla učebnice, spíš, sežeň si sám, jsi na VŠ. Přednášející jsou kapacity, to nikdo nikomu nebere, ale krom pár vyjímek nic víc než přednášku čekat nelze. U dálkového studia je to spíš náhled a o tom, že alespoň poznám, kdo mě bude zkoušet. Komunikace škola - student v pohodě, student - vyučující velmi slabá. Nároky na zkoušky běžné, člověk si to platí, tak ho nechají udělat vše, ale u státnic vyhodí okolo 70 % lidí a někdy i nespravedlivě. Takže, resume je takové, že znovu bych tuto školu studovat nešel a nedoporučuji ji.
Souhlasím | Nesouhlasím |
cevro je dobrý v tom, že tam přednášej fakt kapacity a praktici, ale rozhodně to není pro nikoho kdo nemůže studiu dát maximum, protože ze zkoušek Vás vylejou a vůbec se nepárají pokud neumíte. takže sice soukromá škola ale myslet si že vám zkoušející promine tak fakt nepromine...jako pro někoho při práci celkem mazec, studiem jsem strávil všechnu dovolenou na 3 roky... ale zase se nesetkávám s posměšky jako z Ujak...tam je fakt problém no..
Souhlasím | Nesouhlasím |
Studium doporučuji. Na zvážení ponechávám fakt, že v době demografické krize není problém studovat veřejnou školu-ideálně v kombinaci s touto, a to již jen kvůli srovnání pozitiv a negativ obou. Ostatně, vyučované obory umožňují navazující studium.
Souhlasím | Nesouhlasím |
S CEVRO Institutem mám výbornou zkušenost, absolvovala jsem tu magisterské studium (Bc. mám z jiné školy) a moc ráda na studium vzpomínám. Hlavně na vynikající pedagogy, kteří opravdu umí vzbudit nejen zájem, ale i nabídnout nový pohled, podnítit k samostatnému přemýšlení nad problémem. Na veřejné škole šlo hlavně o to, aby se člověk naučil na zkoušku a pak to odříkal, na CEVRU je přístup jiný, opravdu individuální, což je velká výhoda malé školy. Mně to aspoň vyhovovalo víc a byl to jeden z důvodů, proč jsem magisterské studium absolvovala právě tady.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Hledala jsem kam se ještě narychlo přihlásit....a Cevro je jedna z vysokých škol,kam lze podat přihlášku ještě do konce srpna a pak se v 7.září dělají přijímačky....práce přes prázdniny mně opravdu stačila na to,abych si to studium rozmyslela,tak doufám, že mě přijmou :o) cevroinstitut.cz/
Souhlasím | Nesouhlasím |
Sice soukromá škola, ale pro mě ta nejlepší....studovala jsem tam, ukončila studium loni a mám fakt dobrou práci,díky znalostem ze školy!!!!
Souhlasím | Nesouhlasím |
Při studiu jsem nabrala mnoho zkušeností,které se mi hodí do praxe...na praxi jsem chodila už při škole a potom si mě nechali jako koncipientku v kanceláři....za mě určitě doporučuji...
Souhlasím | Nesouhlasím |
Tak já se chystám ještě příští týden (01.06.2016) na den otevřených dveří, ale jsem na 100% rozhodnutá se Cevro Institut letos přihlásit...mám kolem sebe pár lidí co na školu chodí a opravdu si studium chválí,...
Souhlasím | Nesouhlasím |
Na CEVRU vystudoval můj přítel a nemohl si ji vynachválit. Pedagogové jsou osobnosti z praxe, škola nabízí mnoho možností zahraničních i tuzemských stáží a už během studia se dají nasbírat užitečné kontakty pro budoucí povolání. Sama mám jen bakaláře, tak se chci teď 1. června zajít podívat na Den otevřených dveří, uvažuji o tom, že bych si dokončila vzdělání právě tady.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Chystám se na den otevř.dveří (toho 2.9.2015),kdyby se chtěl někdo připojit,klidně se ozvěte...budu ráda,že nejdu sama...Přihlásila jsem se na popud bratránka,který o škole pěje jen samou chválu...včetně kantorů :o)
Souhlasím | Nesouhlasím |
Mě hodně o podání přihlášky přesvědčil až dojem "na vlastní kůži" na Dni otevřených dveří. Tak pokud ještě váháte, přijďte se také podívat - 2. září 2015 od 16h do Jungmannky.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Na Cevru si dodělávám Mgr. a jsem spokojen. Dálkové studium se dá skloubit se zaměstnáním, zkoušky jsou někdy náročné, ale jelikož mě studium baví, hodně si pamatuji :) Mohu doporučit.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem na Cevru také studoval - mgr... a vykašlal jsem se na drby kolem soukromých VŠ...dal jsem na svůj instinkt a vybral si dle nabízených předmětů a pedagogů na škole... Cevro má učivo propojené do praxe, nabízí mnoho seminářů, výborné zázemí a prostor pro názor... takže já jsem byl spokojen.
Souhlasím | Nesouhlasím |
S Cevrem jsem velmi spokojená...o soukromých školách kolují různé názory, ale Cevro je opravdu na úrovni - a to, řekla bych v některých případech, i vyšší než na státní VŠ. Učitelé jsou přístupní k dialogu, prostředí příjemné a oceňuji možnost zahraniční praxe.... Jo a souhlasim s Martinou, že matika se tady fakt neučí, což je supr :-)
Souhlasím | Nesouhlasím |
Loni jsem pořád váhala kam se přihlásit...jestli na státní a nebo soukr.školu...nakonec vyhrálo Cevro (byla jsem ráda,že se tam neučí matika,pro mě zabiják) a jsem strašně ráda,že jsem do toho šla...mám za sebou první rok a musím uznat,že občas si máknu,ale když vezmu ten přístup učitelů v porovnání se státní,když jsem dělala Bc.,tak se to nedá srovnávat :o) Jsou vstřícní,je to všecko o osobním přístupu a domluvě...
Souhlasím | Nesouhlasím |
Na Cevru mám za sebou 1. rok. Bála jsem se hodně - jak náročnosti, tak názorů od okolí, že dělám soukromou VŠ. Ale vše jsem ustála a první rok zvládla. A jsem ráda, protože Cevro fajn - jak přístup učitelů, tak fajn lidi ;-)
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jinak - teď jsem to tady zjišťovala kolegini, tak píši i sem - kdo se chce osobně po škole rozhlédnout, tak DOD v Jungmance je 20.8. od 16h a do druhého kola příjímaček je ještě možné se přihlašovat.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Také si na Cevru dodělávám nMgr. - veřejnou správu - stojí to sice nějaké úsilí, ale zadarmo bych titul ani nechtěla. Dost jsem si díky studiu rozšířila obzory, v práci člověk rychle zakrní. Lektoři jsou ve většině z praxe - což velmi vítám. Propojení s praxí je dle mého názoru nejdůležitější.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Cevro je podle mě z těch hodně lepších soukr. vejšek. já sám tam studuju už na magisterským. bakaláře jsem dělal na státní škole, ale tahle mi přijde v mnoha ohledech lepší. tím, že makám, tak mám i pocit, že mi tam víc vyjdou vstříc a hlavně, že tam učí fakt kvalitní lektoři.držím palce v rozhodování a na den otevřených dveří jistě zajděte a nebo na letní akademii se zapsat...taky dobrý
Souhlasím | Nesouhlasím |
já mám za sebou Bc. na Cevru..veřejnou správu a od září se chystám na Bc. škola mě baví. lektoři jsou fajn, pár známých tváří, ale já jsem za to ráda. líbí se mi přístup školy a taky to, že to není žádná masovka
Souhlasím | Nesouhlasím |
já osobně ne, ale slyšela jsem, že to špatné není...a ty studuješ Lindo gympl nebo jak??
Souhlasím | Nesouhlasím |
Já ji absolvovala loni a byla jsem moc spokojená. Rozšířila jsem si znalosti z ekonomie, marketingu, komunikace ... a ani to nebylo nějak drahé. Myslím že pět tisíc.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Holky a není tu někdo kdo chodil na tu jejich liberální akademii? Potřebuji si rozšířit znalosti, příští rok mě čekají přijímačky na VŠ. Díky všem
Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky, na den otevřených dveří trošku spoléhám:-)Investované peníze do vzdělání se nám určitě jednou vrátí:-)
Souhlasím | Nesouhlasím |
já mám za sebou bakalářské studium Veřejné správy a určitě budu pokračovat dál i na magisterské studium. rozhodně mi to přijdou dobře investované peníze a většina předmětů mi tam vyhovuje. na den otevřených dveří zsjděte, určitě vás to přesvědčí zodpoví tam vaše dotazy k oborům atd.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Já se chystám do Cevra na den otevřených dveří. Pořád se nemohu rozhodnout mezi veřejnou správou a právem v obchodních vztazích:-)Snad mi tam pomůžou s rozhodnutím.
Souhlasím | Nesouhlasím |
tak jsem se rozhodla pro obor politologie a mezinárodní vztahy - radila jsem se v škole - říkala jsem jim co čekám, co potřebuji, dostala jsem podrobné podklady k jednotlivým předmětům, obsahu studia. Jsou tam fajn lidi.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahojky Zuzo, já se zajímám o politologii a mezinárodní vztahy. Ale uvažovala jsem i nad Hospodářskou politikou - to je Bc obor, který mají myslím nový.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Myslím, že to i to. No uvidíme. A na co se hlasis? Mne hodne zajimaji ty obchodnepravni vztahy, ale nevim z jakych oboru se lze na ne hlasit po ukonceni Bc.
Souhlasím | Nesouhlasím |
ahojky, nevíte náhodou jak to tam chodí s přijímačkami? Na stránkách mají různé informace. Oni se rozhodnou jestli to bude test nebo pohovor?
Souhlasím | Nesouhlasím |
Holky, kámoška mi ještě říkala, že studenti mají svůj profil na facebooku. Studenti cevro nebo tak nějak. tak se tam taky zkuste poptat..
Souhlasím | Nesouhlasím |
četla jsem, že mají dobrou politologii
Souhlasím | Nesouhlasím |
No já chci až toho 5. září na to DOD. Myslím, že tam bude víc lidí a bude to zajímavější, než ten 1. termín....tak nevím.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Zuzo, ve kterém termínu se tam chystáš? :-) Ráda bych tam šla s někým, kdo se o případné studium taky zajímá.
Souhlasím | Nesouhlasím |
tak na to DOD si určitě zajdu. Koukám, že ty Obchodněprávní vztahy nelze nikde jinde studovat, tak to asi bude zajímavý obor, něco nového.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Nejlepší je zajít si na den otevřených dveří 22.8 anebo 5.9 a zjistit jak to tam chodí, jak na vás bude škola působit. No a určitě tam potkáte i zájemce, kteří o škole vědí víc.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Moje kamarádka na téhle škole teď dálkově dokončila první ročník politologie a mezinárodních vztahů a je hrozně spokojená hlavně s přístupem a novými možnostmi studia, s formou e-learningových kurzů. Z první ruky to tedy není, ale snad vám to pomůže v rozhodování.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý den, právě hledám školu a CEVRO mne zaujalo. Je tady nějaký student, nebo někdo kdo má o škole informaci z první ruky? Dost mne zaujala Sociologie a prý tam mají hodně učitele z praxe. Děkuji.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Je to VŠ do které se vyplatí investovat. Naučí člověka zajímat se o reální život - ekonomika, politika, mezinárodní vztahy,.. Né jenom učit se poučky a teorie. A slyšela jsem, že mají novou akreditaci na obor Obchodněprávní vztahy.
2 3 další »

TOP školy
arrow
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
6.2.2023 - Den otevřených dveří
7.2.2023 - Den otevřených dveří
7.2.2023 - Přijímačky nanečisto
7.2.2023 - Den otevřených dveří
7.2.2023 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.