Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Přijímačky, přípravné kurzy

Jak a kde se naučit na příjímačky? Kde sehnat studijní materiály k příjímačkám? Na tyto otázky najdete odpovědi a vzájemně si můžete pomáhat v této diskuzi.

Předmět diskuzePočet témat/příspěvkůDatum a zakladatel
bubleSpisová služba
Přemýšlím o tom studovat obor spisové služby. Zatím jsem si zjišťoval, co to vše obnáší a přijde mi, že v budoucnu se vše bude dělat v systémech elektronických spisových služeb, jakou je třeba aplikace TESS Online, což si myslím, že je super věc. Přemýšlíte někdo také o tomto oboru? Co vidíte za nevýhody dělat tento obor? Dle mého díky tomu, že vznikají programy, které jsou uživatelsky na úrovni a dají se ovládat, může být uplatnění na trhu práce čím dál lepší a pracovat v takovém programu, jako jsem uvedl, docela fajn.
120.1.2021 13:55
Pavel Ungr
Souhlasím | Nesouhlasím |
Podle mě je to super obor. Koukala jsem na tu aplikaci. Vypadá hodně dobře. Dá se i zažádat o demo a vyzkoušet si ji. Dokonce k tomu vybízejí, aby si zájemce zažádal o demo aplikace i ostatní konkurenční dodavatele a porovnal používání. Aby si vybral to nejlepší možné řešení. To mě přijde cool. To je firma! Vůbec se toho nebojí. Mají tři verze. Elektronickou spisovou službu pro obce, pro školy a ostatní příspěvkové organizace. Mám dojem, že tento obor bude čím dál žádanější. Tak hodně zdaru při studiu, pokud se do toho dáš. ;)
bubleJak se dostat na FAMU (režie)
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je zde někdo, který studuje filmařství, popř. chce být filmařem či chodí na filmovou školu. Mám velký zájem o režii, rád píši, natáčím apod. Na druhou stranu, nejsem nějakým způsobem zažraný do literatury nebo "klasických, starších" filmů, protože věřím, že jde hlavně o talent. Navíc, co jsem se doslechl, při režírování je potřeba spousty lidí, ale jsem na to úplně sám, takže to není o moc lehčí. Může někdo poradit, jak na to?
018.7.2018 13:31
Divad
bubleKam po maturitě?
Máte někdo prosím zkušenost s denním jazykovým studiem? Slyšel jsem,že je úplně zachovaný statut studenta. Kamarád chodil do BOHEMIA INSTITUTU na kombinaci angličtina + španělština, byl moc spokojený, měli tam české i zahraniční učitele a za rok zvládl mezinárodní zkoušky a dobře se připravil na VŠ. Já ale nejsem z Prahy, bydlím poblíž Tábora, máte někdo tip na dobrou jazykovku v okolí?. BOHEMIA mi doporučí ubytování nebo budu dojíždět, když nic jiného neseženu blízko domova. Poraďte mi, díky.
05.9.2016 09:06
Pavel
bublePříprava na jazykovce ELVIS
Dobrý den, ráda bych se zepala zda máte zkušenosti s jazykovkou Elvis. Četla jsem o ni nedávno a jsem téměř rozhodnutá tam jít. Děkuji za všechny názory =)
031.3.2016 09:45
Hana
bubleFCE
Dobrý večer, ráda bych zjistila pár informací ohledně zkoušky FCE na Jazykové škole v Praze - Eminenc. Pokud je zde někdo takový, prosím o kontakt na můj email. Hana blahova.hana01@seznam.cz
01.10.2014 22:26
Hana
bubleTesty studijních předpokladů
Ahoj, je někde možné si vyzkoušet TSP online? Tak aby se automaticky vyhodnotily?
114.5.2014 14:41
Petra
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jasně! Přímo na tomto webu www.seznamskol.eu/testy/?id=32

TOP školy
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
2.12.2023 - Den otevřených dveří
2.12.2023 - Den otevřených dveří
2.12.2023 - Den otevřených dveří
2.12.2023 - Den otevřených dveří
2.12.2023 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.