Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Přijímačky, přípravné kurzy

Jak a kde se naučit na příjímačky? Kde sehnat studijní materiály k příjímačkám? Na tyto otázky najdete odpovědi a vzájemně si můžete pomáhat v této diskuzi.

Předmět diskuzePočet témat/příspěvkůDatum a zakladatel
bubleJak se dostat na FAMU (režie)
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je zde někdo, který studuje filmařství, popř. chce být filmařem či chodí na filmovou školu. Mám velký zájem o režii, rád píši, natáčím apod. Na druhou stranu, nejsem nějakým způsobem zažraný do literatury nebo "klasických, starších" filmů, protože věřím, že jde hlavně o talent. Navíc, co jsem se doslechl, při režírování je potřeba spousty lidí, ale jsem na to úplně sám, takže to není o moc lehčí. Může někdo poradit, jak na to?
018.7.2018 13:31
Divad
bubleKam po maturitě?
Máte někdo prosím zkušenost s denním jazykovým studiem? Slyšel jsem,že je úplně zachovaný statut studenta. Kamarád chodil do BOHEMIA INSTITUTU na kombinaci angličtina + španělština, byl moc spokojený, měli tam české i zahraniční učitele a za rok zvládl mezinárodní zkoušky a dobře se připravil na VŠ. Já ale nejsem z Prahy, bydlím poblíž Tábora, máte někdo tip na dobrou jazykovku v okolí?. BOHEMIA mi doporučí ubytování nebo budu dojíždět, když nic jiného neseženu blízko domova. Poraďte mi, díky.
05.9.2016 09:06
Pavel
bublePříprava na jazykovce ELVIS
Dobrý den, ráda bych se zepala zda máte zkušenosti s jazykovkou Elvis. Četla jsem o ni nedávno a jsem téměř rozhodnutá tam jít. Děkuji za všechny názory =)
031.3.2016 09:45
Hana
bubleFCE
Dobrý večer, ráda bych zjistila pár informací ohledně zkoušky FCE na Jazykové škole v Praze - Eminenc. Pokud je zde někdo takový, prosím o kontakt na můj email. Hana blahova.hana01@seznam.cz
01.10.2014 22:26
Hana
bubleTesty studijních předpokladů
Ahoj, je někde možné si vyzkoušet TSP online? Tak aby se automaticky vyhodnotily?
114.5.2014 14:41
Petra
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jasně! Přímo na tomto webu www.seznamskol.eu/testy/?id=32

TOP školy
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
15.12.2018 - Den otevřených dveří
15.12.2018 - Den otevřených dveří
18.12.2018 - Den otevřených dveří
7.1.2019 - Talentová zkouška
8.1.2019 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.