Jakou školu hledáte?

Zlínský Karlovarský Ústecký Liberecký Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Královéhradecký Středočeský Praha Vyberte kraj
Vyberte kraj

Recenze škol - Diskuze

V této kategorii se nachází recenze všech škol na serveru SeznamŠkol.eu. Můžete zde zanechat pocity o studiu na vaší škole a pomoci tak ostatním návštěvníkům seznamu škol.

Hlavní kategorie | Zpět | + Přidat nové téma k diskuzi

Předmět diskuze Počet témat/příspěvků Datum a zakladatel
Výběr ŽS

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost nebo co si myslí o škole
https://zakladniskola.sofiaschool.cz/ ?

Děkuji.

1 14.3.2022 13:39
Matěj

4.4.2022 09:08 Saša

| |

Dobrý deň, syn tam chodi a je veľmi spokojný. Určite školu odporúčam. Je to malý kolektív, individualny prístup. Komunikácia s učitelmi vyborna, družina tiež super. A ako bonus sa nauči angličtinu.

 
Střední škola Olomouc

Dobrý den. Má někdo dobré zkušenosti s nějakou SOU v Olomouci? Když tak poslouchám zkušenosti ostatních rodičů, tak asi na všech školách je šikana, drogy atd. a nikdo nic neřeší! ?Takže opravdu nevím, kam syna přihlásit! Moc děkuji za radu!????

0 27.1.2022 20:19
Irena
skušenost s Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.

Dobrý podvečer,
vybírám si sš a narazila jsem na tuto sš Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.. Máte někdo s touto školou zkušenost?
Předem děkuji za odpovědi.

0 19.2.2020 21:10
Nevím
Wonderlandacademy

Dobrý den,
vím, že je vždy těžké psát kritiku ale kvůli nedorozumění pro další rodiče jí zde píši. Určitě nedoporučujeme - (vícero zkušeností a vícero rodičů) školu Wonderland. Zde přesně funguje , že ze začátku se na Vás smějí, naslibují Vám plno věcí ( záměrně nepíši nalžou) a pak přijde probuzení a rozčarování - to hlavní - nekvalitní výuka - nedají Vám zde nic více než na průměrné základní škole, většina učitelek jsou milé a hodné ale bohužel úroven nedosahuje úrovně jiných soukromých škol. Veliký problém je ředitel školy - pod slupkou rádoby milého a až vlezlého učitele se schovává arogantní a velice nepříjemný člověk narcisového typu. Školné neobsahuje plno položek, o které Vám naroste celková částka,kterou během roku zaplatíte - předražené uniformy a další věci.....
Hlavně si dejte prosím pozor na smlouvu a cokoliv budete podepisovat - při nenastoupení či odejití pak budou požadovat tučné odstupné....

0 6.2.2020 17:40
Málková Romana
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Vůbec nedoporučuji studentům, kteří uvažují o vyšším než středoškolském vzdělání, sama moc dobře vím o čem mluvím. Na tomto gymnáziu, které se snaží tvářit jako strašně přátelské, ve skutečnosti vládne náboženský fanatismus a konzervatismus. Je to tak spjaté s politikou (bývalý ředitel součástí nejmenované strany), že to člověka vážně zaskočí. Ale co mi Arcibiskupské gymnázium zhnusilo úplně nejvíc je jeho přehnaná posedlost a negativní přístup k sexuálním menšinám. Nevím, proč měl učitel společenských věd v rámci výuky psychologie potřebu vykládat studentům, že je "nepříjemné, když jedna žena začne navazovat vztah s další ženou" (tak nějak to vyjádřil). Vím, že jsem nebyla jediná, kterou to urazilo (z osobních důvodů), a tomuto vyučujícímu bych doporučila, aby si pořádně nastudoval Příručku pro pedagogy s tématem Homofobie v žákovských kolektivech od MŠMT. Dál by se na to mohla podívat třeba inspekce. To samé se týká předmětu náboženství, který homofobií na této škole přímo čiší.

5 5.11.2019 20:21
Veronica

22.1.2023 13:04 anonym

| |

Jestliže někteří vyučující na této škole prezentují důležitá témata (boj za práva LGBT+ lidí, potraty, genderová identita, životní prostředí) pouze negativně z pohledu pravice, proč je nechtějí studentům prezentovat i z opačné části politického spektra? Když už nechtějí nebo jim není povoleno uvádět pouze objektivní fakta, z jakého důvodu oponují jiným názorům, než konzervativním? Vzpomínám si, že v předmětu anglické konverzace vyučující hovořil o lidech, mezi které patřím, spíše objektivně, ale v předmětech jako náboženství jsem se zase setkal s velmi negativními názory, proti kterým se nikdo nevyjádřil. Konzervativci z nás dělají občany druhé kategorie, já jsem se na této škole cítil jako člověk druhé kategorie, nikdy jsem se nesetkal s opravdovou podporou ze strany vyučujících a od některých spolužáků jsem si taky nevyslechl zrovna nic pěkného. Vím, co jsem zažil, nebylo to příjemné, a ptám se, jaký cíl tito lidé mají? Šířit neporozumění? Podporovat předsudky k některým menšinám?

 
Ambis.cz nebo newtoncollege.cz?

Ahoj, chci vás požádat o radu, pro jakou soukromou školu byste se rozhodly a proč? Ambis.cz nebo newtoncollege.cz? Dále jestli je tu nějaký student newtoncollege, který mi může prosím poslat sazebník NC - kompletní ceník služeb a poplatků spojené se studiem. Díky moc! e-mail: 7Zetta@seznam.cz

0 2.5.2019 19:34
Zetta
UMĚLECKÁ SŠ V PRAZE

Zdravím, prosím prosím doporučte mi někdo kvalitní uměleckou - grafický design v Praze. Kvůli stěhování potřebuju přestoupit z Brna (třetí ročník). Tam mám fakt kvalitní přípravu na VŠ a práci v oboru a nechci jít na horší školu...
Prosím.

0 24.2.2019 18:40
Michaela
Scio stredni skola

Dobry den,
uvazujeme o podani prihlasky na Scio stredni skolu.Moc se nam libi pristup,koncepce skoly,ale nejsem si jista,jak je to s ucenim.Mate nekdo zkusenost,nebo nepremysli jeho ratolest,jestli tuto skolu nezkusit?Diky za nazory.Cisarova

0 30.1.2019 11:35
Tamara Cisarova
Která umělka v Ostravě?

Dobrý den, po přečtení webových stránek dvou SUŠ v Ostravě, se rozhoduji mezi Stredni odbornou skolou uměleckou a gymnáziem X Stredni skolou uměleckých řemesel. Obě obor multimedialni tvorba (prestupuju z prvního ročníku SŠ). Která je lepsi?

1 11.4.2018 16:08
Natálie

13.5.2019 10:10 anonym

| |

Střední škola uměleckých řemesel v Zábřehu

 
zš k dolům

Nedoporučuji rodičům, kteří chtějí aby jejich děti opravdu něco uměli nebo nedejbože byli připraveni na střední školu. Přestupovali jsme během roku na jinou školu díky stěhování a děti jsou absolutně pozadu. Možná tím, že škola je neustále zapojená v nějakých dotovaných projektech, děti jezdí neustále někam na výlety, exkurze a na učení nezbývá čas. Učitelé a především dcera ředitelky místo učení je také neustále mimo školu a děti se neučí. Když už ve škole je, tak mám pocit, že se učí hodinu napřed, protože tomu odpovídá asi tak to co v dětech pak zůstane, tedy nic.

4 9.4.2015 17:39
Jiřina Kroupová

15.5.2019 17:15 VA

| |

S tímto tvrzenim nemohu souhlasit . Dcera navštěvovala školu K Dolům a na zkoušky na střední školu byla výborně připravená. Třídní učitelka byla Zuzana Outratová a í přes její velké povinnosti,nic nezanedbala.

 
8. základní škola Malenovice Zlín

Odstraněn komentář autorem

6 25.9.2014 18:27
Mistr Johny

8.9.2023 17:52 David Burget

| |

Šikana mezi žáky není, většina dětí jsou naprosto v pořádku což se o vedení školy nedá říct. Vedení podává úřadům lživé zprávy, věří každé lži co jim kdo řekne-nemaji zájem si vyslechnout proti stranu a je jim jedno že tímhle jednáním ubližují žákům jelikož potom přichází o jednoho z rodičů.

Právě vyhodili velice schopnou a nestrannou paní učitelku která neměla zájem křivě jednat a obvinili ji z něčeho co způsobila učitelka před ní-to se podepsalo na dětech.


Rozhodně nedoporučuji tuhle školu!

 
Výběr vysoké školy - výzkum

Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme!

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/podnikova-informatika/

0 4.11.2013 17:59
Marcela Brustmanová
Výběr vysoké školy - výzkum

Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme!

0 4.11.2013 17:57
Marcela Brustmanová
Cardiff Academy SE

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
MŠ Velrybka

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
International Countyside School - mateřská škola s.r.o.

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
Školka Na houpacím koni

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
Elite Education Network, MBA

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
Škola v přírodě a školní jídelna Čestice

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin
The Spot - jazyková škola

Recenze této školy.

0 31.1.2012 12:48
Admin

TOP školy

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Absolventské vystoupení - zimní trimestr

Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy

To mě zajímá

Přijímací řízení

Fakulta stavební, Brno

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Lipenec, okres Louny, Lipno, Lipenec

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram, Příbram II

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Lipenec, okres Louny, Lipno, Lipenec

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt