Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Školu v žádném případě nedoporučujeme. ZŠ Drtinova absolutně nepřipouští žádnou diskuzi - jak s žáky, tak s rodiči. Na škole jsme zažili vyhořelé učitele, kteří by snad nevyhovovali ani komunistickému systému (např. pí. uč. Houdková, která neváhá seřvat i rodiče) a také střídání mladých či ještě nedostudovaných pedagožek, které neváhaly dětem v první třídě zabavovat hračky a říkat jim, že je dají jiným dětem, a celkově neměly pro děti absolutně žádné pochopení. Pan ředitel je rovněž velmi nevstřícný, diskuzi nepřipouští. Pokud ale chcete, aby do Vašich dětí hustili pouze znalosti bez jakéhokoli porozumění, dobré nálady či modernějších metod, pak je to škola pro Vás.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Nechci říkat školu doporučuji, nebo školu nedoporučuji. Je to velice individuální a z 90% záleží na učiteli, který vede výuku. Bohužel my jsme měli tu smůlu, že učitelka(, pí. Kubcová, ) našeho dítka je naprosto nevhodná pro učení dětí na 1. stupni. Když pominu způsob komunikace, přístup k dětem, přístup k rodičům apod., což bych byla ještě schopná přejít, tak bohužel zde zůstávají věci, které přecházet nelze - nespravedlivé známkování, nadržování, nepravdivé informace (rodičům do očí, jiní rodiče mají o té samé věci naprosto protichůdné informace), ponižování dětí a v loňském roce obvinění z fyzických trestů. Proběhlo mnoho schůzek, jak s paní učitelkou, tak i ředitelem školy, bohužel vše zůstává stejné, resp. stále se její přístup zhoršuje. Ředitel neřeší. Škola jako taková má na děti vysoké nároky, jede se na dril, ale to je u tohoto typu školy v pořádku. Výsledek je ten, že dítě umí, znalosti nadstandardní, ale psychika trpí.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Nechci říkat školu doporučuji, nebo školu doporučuji. Je to velice individuální a z 90% záleží na učiteli, který vede výuku. Bohužel my jsme měli tu smůlu, že učitelka(, pí. Kubcová, ) našeho dítka je naprosto nevhodná pro učení dětí na 1. stupni. Když pominu způsob komunikace, přístup k dětem, přístup k rodičům apod., což bych byla ještě schopná přejít, tak bohužel zde zůstávají věci, které přecházet nelze - nespravedlivé známkování, nadržování, nepravdivé informace (rodičům do očí, jiní rodiče mají o té samé věci naprosto protichůdné informace), ponižování dětí a v loňském roce obvinění z fyzických trestů. Proběhlo mnoho schůzek, jak s paní učitelkou, tak i ředitelem školy, bohužel vše zůstává stejné, resp. stále se její přístup zhoršuje. Ředitel neřeší. Škola jako taková má na děti vysoké nároky, jede se na dril, ale to je u tohoto typu školy v pořádku. Výsledek je ten, že dítě umí, znalosti nadstandardní, ale psychika dětí trpí.

TOP školy
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
5.10.2023 - Den otevřených dveří
5.10.2023 - 70. výročí zahájení výuky ve zdravotnické škole
6.10.2023 - Den otevřených dveří
7.10.2023 - Den otevřených dveří
9.10.2023 - Přehlídka škol Kolín 2023
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.