Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Mapa webu

Církevní

  Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická
  Biskupské gymnázium Letovice
  Biskupské gymnázium Brno a MŠ
  Církevní střední zdravotnická škola s. r. o.
  Střední zdravotnická škola Evangelické akademie
  Evangelická akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní
  Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická, Brno, Lerchova 63
  Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola
  Gymnázium Varnsdorf
  Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové
  Vyšší odborná škola Husův institut teologických studií
  Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
  Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava
  Vyšší odborná škola misijní a teologická
  Dívčí katolická střední škola a Mateřská škola
  Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
  Církevní gymnázium sv. Voršily
  Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie
  CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc
  CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU
  Vyšší odborná škola sociální a teologická - Dorkas
  Konzervatoř Evangelické akademie
  Církevní konzervatoř Opava
  Biskupské gymnázium v Ostravě
  Církevní gymnázium Plzeň
  Církevní základní a střední škola Plzeň
  Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.
  Arcibiskupské gymnázium
  Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola
  Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická
  Dívčí katolická střední škola
  Vyšší odborná škola zdravotnická Suverénního řádu maltézských rytířů
  Střední odborná škola sociální svaté Zdislavy
  Evangelikální teologický seminář - Vyšší odborná škola teologická a sociální
  Dvouletá katolická střední škola
  Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při židovské obci v Praze
  Biskupské gymnázium, Krupka 1 - Bohosudov
  Katolické gymnázium Třebíč
  Církevní střední škola pedagogiká a sociální Bojkovice
  Stojanovo gymnázium, Velehrad
  Biskupské gymnázium
  Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga
  Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov
  Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov
  Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra
  Církevní základní škola a mateřská škola Třinec
  Církevní základní škola Borohrádek
  Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická
  Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
  Církevní základní škola v Kroměříži
  Církevní základní škola ve Zlíně
  Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie
  Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
  Základní škola Antonína Bratršovského
  Katolická základní škola v Uherském Brodě
  Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Pr aze
  Základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 10
  Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava
  Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola
  Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
  Základní škola Maltézských rytířů
  Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov
  Základní škola Salvátor
  Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové
  Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Čáslav
  Základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava
  Základní škola sv. Voršily v Olomouci
  Základní škola sv. Voršily v Praze
  Základní škola svaté Zdislavy Kopřivnice
  Brána, základní škola a mateřská škola
  Církevní mateřská škola
  Církevní mateřská škola České Budějovice, Lipenská 3
  Církevní mateřská škola Laura
  Církevní mateřská škola Srdíčko
  Církevní mateřská škola Rybička
  Církevní mateřská škola, Ludgeřovice, Nádražní 495
  Katolická mateřská škola
  Katolická mateřská škola sv. Klimenta
  Mateřská škola Korálky Havlíčkův Brod
  Mateřská škola Kvítek
  Mateřská škola Kytička, Rychnov nad Kněžnou, B. Němcové 648
  Mateřská škola Lichkov, okres Ústí nad Orlicí
  Mateřská škola Milíčův dům, Praha 3, Sauerova 2/1836
  Mateřská škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Mateřská škola Sion, Hradec Králové
  Mateřská škola Sosnová-příspěvková organizace
  Mateřská škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace
  Mateřská škola Tuchoraz, okres Kolín
  Křesťanské gymnázium

Družstevní

Jiný, specifická

  Regionální poradenské a vzdělávací centrum Akademie J. A. Komenského
  Základní škola a městské osmileté gymnázium
  Akademie Jana Amose Komenského
  Akademie Jana Ámose Komenského
  Městské gymnázium a Základní škola Jirkov
  Akademie Jana Amose Komenského, o.s.
  Akademie J. A. Komenského
  Akademie Jana Amose Komenského ,z.s.- oblast Jihlava
  Jazyková škola Amos - Šárka Ditrichová
  MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie
  Akademie Jana Amose Komenského Liberec
  Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Ukrajinská 379, Litvínov
  Czech management institute Praha
  Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.
  Akademie Jana Amose Komenského,o.s.oblast Třebíč
  Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.
  Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4
  Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 5
  1. Slovanská mateřská škola
  Církevní mateřská škola a Středisko volného času Pacov
  Církevní mateřská škola Radost
  Církevní mateřská škola Studánka
  Dívčí katolická střední škola a mateřská škola
  Mateřská škola Bambinárium
  Mateřská škola Bílá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Mateřská škola Dobrochov, okres Prostějov
  Mateřská škola Dobroměřice
  Mateřská škola Dolany, okres Pardubice
  Mateřská škola Dolní Benešov, Osada míru, příspěvková organizace
  Mateřská škola Dráček, Povrly-Neštědice, příspěvková organizace
  MATEŘSKÁ ŠKOLA DUBÁ-příspěvková organizace
  Mateřská škola Klaudinka
  Mateřská škola Klubíčko, Boseň
  Mateřská škola Medvídek
  Mateřská škola sv. Voršily v Praze
  Mateřská škola Vřesovice, příspěvková organizace
  Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organizace
  Sdružení pro činnost Soukromé mateřské školy K. Čapka
  EkoŠkolka Vidoule

Obecně prospěšná společnost

  Fakulta podnikatelská
  Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.
  Přírodní klub Mraveniště
  Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s.
  ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.
  Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
  Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu, o.p.s.
  Gymnázium Přírodní škola, o.p.s.
  Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
  Základní škola Klíček, o.p.s.
  Mateřská škola - Liberecká jazyková školka, o. p. s.
  Mateřská škola DUHA, o.p.s.
  MATEŘSKÁ ŠKOLA MEDICAL, o.p.s. Ústí nad Labem - Dobětice, Poláčkova 2
  Mateřská skola Píštalka, o.p.s.
  Mateřská škola ŘEPOVANKA, o.p.s.
  Mateřská škola Semínko, o.p.s.
  Mateřská škola speciální, Demosthenes, o.p.s.
  Mateřská škola V Úvalu o.p.s.

Soukromá

  Střední škola cestovního ruchu, s.r.o
  Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
  Vyšší odborná škola - Diplomovaný oční technik, s.r.o.
  Manažerská akademie, soukromá střední škola
  Soukromá střední odborná škola cestovního ruchu Beroun
  Jazyková škola PaedDr. Henrietty Mottlové
  Střední škola gastronomická ,s.r.o.
  Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.
  Soukromá střední škola podnikání a managementu, o. p. s.
  EKO GYMNÁZIUM BRNO o. p. s.
  Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
  Gymnázium Globe, s. r. o.
  Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s. r. o.
  AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
  Moravské gymnázium Brno s.r.o.
  I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o. p. s.
  Obchodní akademie ELDO, o. p. s.
  Střední odborná škola Emila Holuba, s. r. o.
  Soukromá SCOLA COMENIANA - Obchodní akademie, spol. s. r. o.
  Hotelová škola s. r. o.
  TRIVIS Střední škola veřejnoprávní Brno, s. r. o.
  Střední škola uměleckomanažerská , s. r. o.
  Střední škola KNIH, o. p. s.
  Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.
  Střední odborná škola MORAVA o. p. s.
  Bezpečnostně právní akademie Brno, s. r. o., střední škola (bývalá SOŠ OOM)
  Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, spol.s r. o.
  Veřejně správní akademie - vyšší odborná škola, s. r. o.
  Soukromá vyšší odborná škola daňového poradenství STING, s. r. o.
  Agentura VIKA, jazyková škola
  Lingua centrum H.E., jazyková škola
  MKM-Jazyková škola, překladatelská agentura, JUDr. Pavlína Megová
  AKADEMIE STING
  Gymnázium Hády s.r.o.
  EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
  GRAPA Brno, s. r. o.
  ILC Brno, s. r. o.
  Jazyková škola SLON
  JŠ Perfect English
  Majda agency s. r. o., Institut jazykového vzdělávání
  Kurzy Jílek, s.r.o.
  The Boland School
  ASPENA Jazyková škola, s. r. o.
  Business Lanquaqe Centre, s. r. o.
  DIPLOMAT ENGLISH SCHOOL
  Jazyková škola P.A.R.K.
  Jazyková škola Tutor
  Slůně - svět jazyků, s.r.o.
  Vysoká škola Karla Engliše, a.s
  A SCHOOL s.r.o.
  Jazyková škola, Mgr. Eva Bellová
  Jazyková škola, Alena Krátková
  Jazyková škola, Ing. Bohdana Šťastná
  Jazyková škola, Ing. Evžen Tomášek
  Lexica, s. r. o.
  Kids Garden
  Jazyková škola, Zuzana Slezáčková
  NEWTON College, a. s.
  BIBS - vysoká škola
  Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
  Jezdecká akademie - SOŠ Mariánské Lázně, s. r. o., odloučené pracoviště Brno-Líšeň
  Miramare - jazyková škola
  Střední odborná škola managementu a práva, s. r. o.
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
  Střední škola Garance o.p.s.
  Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
  Musartedo
  Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o.
  Střední umělecká škola varhanářská o.p.s.
  Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o.
  Soukromá Střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.
  Hotelová škola Mikulov, spol. s r.o.
  Střední škola Garance, o.p.s.
  Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o.
  AKADEMIE J. A . KOMENSKÉHO, oblast Břeclav
  Soukromá střední průmyslová škola Břeclav, spol. s r. o. CULTUS
  Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
  Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa
  Akademie J.A.Komenského, Česká Lípa
  TOWNSHEND International School, o.p.s.
  České reálné gymnázium s.r.o.
  Česko - anglické gymnázium s.r.o.
  Vysoká škola evropských a regionálních studií, z. ú.
  EDUCOCENTER Jiří Čapek s.r.o.
  Jazyková škola Gaudeo CB s.r.o.
  Horizonty s.r.o.
  Vyšší odborná škola zdravotnická Bílá vločka s.r.o.
  Vyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o.
  EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
  Soukromá střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o.
  Grant Language School, s.r.o.
  VOŠ SOKRATES
  Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona
  Vysoká škola aplikovaných ekonomických studií, s.r.o.
  PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o.
  Střední uměleckoprůmyslová škola s.r.o.
  Gymnázium Prigo, s. r. o.
  Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.
  Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.
  Mezinárodní univerzita celoživotního vzdělávání, z.s.
  Střední odborná škola Třineckých železáren
  GOODWILL - vyšší odborná škola, s.r.o.
  Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.
  Základní škola a mateřská škola da Vinci
  Jazyková škola Sejfi, Pavlíček, v. o. s., 583 01 Chotěboř, Drtinova 574
  Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie s.r.o.
  První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové spol. s r.o.
  Obchodní akademie, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,s.r.o., Hradec Králové
  Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky, s.r.o.
  4kids24
  CZECH SALES ACADEMY
  Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.,
  Floristická střední škola, Hradec Králové
  TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní, Třebechovice pod Orebem, s.r.o.
  Mateřská škola, základní škola a praktická škola Daneta, s.r.o. Hradec Králové
  Soukromá střední škola drogistická
  Svobodná chebská škola, Základní škola a Gymnázium s.r.o.
  Jezdecká akademie-SOŠ Mariánské Lázně s.r.o.
  Winfield College - Czech s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola specializační Chomutov, s.r.o.
  Agentura Parole, s.r.o.
  Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o. p. s., Nasavrky
  Hotelová škola Bohemia s.r.o., Chrudim
  Hornoslezská vysoká škola obchodní, zahraniční fakulta v Ostravě
  První soukromá škola jazyků Chrudim
  Střední škola Bohemia s.r.o., Chrudim
  Střední škola obchodní a právní, s.r.o.
  Soukromá střední škola podnikatelská - Altman, s.r.o.
  Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s.
  MANAŽERSKÁ AKADEMIE, střední odborná škola, s.r.o.
  FARMEKO- Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.
  Soukromá vyšší odborná škola sociální, o.p.s.
  Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická s.r.o.
  International Education Center s.r.o. - jazyková škola
  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola bezpečnosti silniční dopravy Jihlava, s.r.o.
  Střední odborná škola managementu a práva,s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Prachatice, s.r.o.
  Reálné gymnázium a Střední odborná škola podnikání, o.p.s.
  Soukromá střední škola obchodu, služeb a provozu hotelů s.r.o.
  Jazyková škola Zachová s.r.o.
  Jazyková škola Hallo English - Milena Petrová
  Školička u Smolíčka
  Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
  Soukromá obchodní akademie Podnikatel, spol. s r.o.
  SOŠ obchodu, provozu hotelů a SOU, s.r.o. Karlovy Vary
  TRIVIS- Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o.
  Vysoká škola Karlovy Vary o.p.s.
  Evropské jazykové gymnázium, s.r.o.
  Vyšší odborná škola Havířov, s.r.o.
  Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.
  Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol.s r.o.
  Moravskoslezská obchodní akademie, s.r.o.
  Obchodní akademie s.r.o.
  Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
  Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.
  Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
  Pygmalion, s.r.o.
  Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.
  Vysoká škola sociálně správní, z.ú.
  Linguistic-Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, v.o.s.
  1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
  Střední odborná škola s.r.o.
  Soukromá vyšší odborná škola územně-správní a střední hotelová škola s.r.o.
  Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
  EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno, s.r.o.
  Středočeský vysokoškolský institut, s.r.o.
  Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  Akademie J.A.Komenského, oblast Kladno
  Soukromá střední odborná škola ITEC
  Progress Language Institute s.r.o., Nám.Sítná 3106, Kladno
  Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
  Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
  HANNAH SCHOOL s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola PROFES s.r.o.
  Gymnázium Duhovka s.r.o.
  Mini-školka BERTÍK
  Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o.
  Vysoká škola obchodní a hotelová s.r.o.
  Alfík Mateřská škola
  Jazyková škola ATHENA s.r.o.
  Střední odborná škola - PaedDr.Jaromír Stratil , s.r.o.
  EASY ENGLISH jazyková škola v.o.s.
  Mgr. Andrea Hanáková - Jazyková škola AHA
  Střední škola a Mateřská škola, o. p. s.
  Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.
  Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.
  SOUKROMÁ HOTELOVÁ ŠKOLA HERGESELL spol. s r.o.
  Střední odborná škola obchodní s. r. o.
  Podještědské gymnázium, s.r.o.
  Vyšší odborná škola hospodářská, s. r.o.
  Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
  Střední škola uměleckořemeslná a oděvní Liberec, s.r.o.
  Střední odborné učiliště nábytkářskéa SOŠ, s.r.o.
  Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.
  Jazyková škola STAMINA - Miroslav Schiffert
  SWALLOW SCHOOL OF ENGLISH s.r.o.
  Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola ( 1.KŠPA ) Litoměřice s.r.o.
  Střední škola a Mateřská škola, o.p.s., Litoměřice
  Soukromá podřipská SOŠ a SOU o.p.s
  Adventure School - mateřská škola
  Střední škola Pohoda, Litoměřice, s.r.o.
  Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
  Wangle school, s.r.o.
  Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.
  Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.
  Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.
  Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA, o.p.s.
  Soukromá podnikatelská střední škola Mělník, o. p. s.
  ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, odštěpný závod
  Soukromá střední škola MAJA, s. r. o.
  Střední škola podnikatelská HERMÉS MB
  Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB s.r.o.
  Střední škola ekonomicko - podnikatelská SPEKTRUM, s.r.o. Mladá Boleslav
  Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.
  Střední škola fotografická, filmová a televizní o.p.s.
  Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
  Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.
  Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.
  Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o.
  Euroškola Litvínov střední odborná škola, s.r.o.
  Střední škola EDUCHEM, a.s.
  ATVS PALESTRA - akademie tělesné výchovy a sportu, vyšší odborná škola, s.r.o
  Střední odborná škola LIVA s.r.o.
  Anglicko - česká školka a jesle Flupík Rudná
  ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola s.r.o.
  Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o.
  Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o.
  Evropský polytechnický institut, s.r.o., pracoviště Hodonín
  Evropský polytechnický institut, s.r.o., pracoviště Kroměříž
  Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s.
  EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.
  Jazyková škola LIONCENTRUM
  Střední odborné učiliště STRAVON spol. s r.o.
  EKO Gymnázium Poděbrady a SOŠ Multimediálních studií
  Praktická škola Chotěšice, o.p.s.
  SVI AJAK z.s.
  CZ.YES, s. r. o.
  Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.
  Petr Baďura-AMADEUS
  Lingua Centrum jazyková škola
  Soukromé odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.
  Střední odborná škola ekonomiky a podnikání, s.r.o.
  Mateřská škola, Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s.
  Střední odborná škola Olomouc spol. s r. o.
  Střední odborná škola, Stromořadí 420, Uničov, s.r.o.
  Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.
  Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.
  Moravská střední škola s.r.o., dřívější jméno bylo Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.
  Střední škola stavební - HORSTAV
  Soukromá obchodní akademie Opava, s.r.o.
  Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava
  Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb Svazu českých a moravských spotřebních družstev Šilheřovice,s.r.o
  Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola
  AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
  Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.
  Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o.
  RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.
  Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s. r. o.
  Přírodovědné gymnázium Ostrava, s. r. o.
  ATES language
  AHOL - Vyšší odborná škola
  Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o.
  Cloverleaf Limited s.r.o.
  JUNIOR COLLEGE LAROS OSTRAVA, s.r.o.
  Teburg s.r.o.
  Vysoká škola podnikání, a.s.
  AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o.
  Hello language centre s.r.o.
  Silvie Jati - Jazykové centrum SVĚT
  Vítkovická střední průmyslová škola
  IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola, s.r.o.
  1 st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o.
  EDUCAnet- Soukromé gymnázium Ostrava, s. r. o.
  AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
  Eddica, s.r.o.
  Jazyková škola FISHNET s.r.o.
  EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s. r. o.
  Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s. r. o.
  DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a Mateřská škola , s. r. o. Pardubice
  SOŠ cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice
  Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ, s. r. o. Pardubice
  Klub Polabiny IV., s. r. o. - vzděl. střed. Pardubice
  Lite - Brno
  GULLIVER International Language School, Pardubice
  Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
  Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
  Soukromá výtvarná střední škola s.r.o., Písek, Budějovická 100
  Soukromá vyšší odborná škola filmová s.r.o.
  Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku
  Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o.
  Vyšší odborná škola zdravotnická,managementu a veřejnosprávních studií, s.r.o.
  PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE s.r.o.
  Střední uměleckoprůmyslová a Základní umělecká škola Zámeček s.r.o.
   Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola
  Mgr. Naděžda Paboučková - jazyková škola Evropa
  Jazyková škola Extern Plzeň
  DIMENZE Plzeň, s.r.o.
  Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - Hotelová škola Plzeň Skvrňany
  Estello Europe s.r.o.
  Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Plzeň-Litice s.r.o.
  Trigon celoživotní vzdělávání, s.r.o.
  Jarmila Jandečková-jazyková škola ADETO
  Jazykový Institut Plzeň, s.r.o.
  Mgr.Jana Radějová - jazyková škola BABYLON
  Jazyková škola SPELL s.r.o.
  Střední škola ve Starém Plzenci - SOU obchodu a řemesel, spol. s r.o.
  Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
  Střední škola mediální grafiky a tisku
  PORG - gymnázium a základní škola, o. p. s.
  Školička - Klub volného času
  Obchodní institut - Ing. Mária Václavíková
  BOHEMIA INSTITUT s.r.o.
  Střední škola pohostinství a stravování, s.r.o.
  Mensa gymnázium, o.p.s.
  Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o.
  Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
  Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
  Soukromá střední škola gastronomie s.r.o.
  Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště, s. r. o.
  CEDUK - VOPŠ Vyšší odborná škola s.r.o.
  Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s.r.o.
  Taneční centrum Praha - konzervatoř o.p.s.
  Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA ) Praha s.r.o.
  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
  Střední škola gastronomie a hotel.služeb, s.r.o.
  Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.
  GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o.
  Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.
  Střední škola ekonomická se sportovním zaměřením, s.r.o.
  Střední odborná škola informatiky a podnikání s.r. o.
  Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, s.r.o
  Anglo-německá obchodní akademie a.s.
  Střední škola hotelnictví a gastronomie International, s.r.o.
  Soukromé gymnasium Josefa Škvoreckého
  Střední škola managementu a služeb s.r.o.
  Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o.
  Trojské gymnázium, s.r.o.
  Střední pedagogická škola Futurum s.r.o.
  Business Institut EDU a.s.
  Soukromá střední odborná škola a Gymnázium Bean s.r.o.
  Kouzelné školy - mateřská škola a základní škola, š.p.o.
  Euroškola Praha střední odborná škola, s. r. o.
  Vyšší komerční akademie C. S. I., s.r.o.
  Obchodní akademie a institut Praha, s.r.o.
  Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o.
  Vyšší odborná škola herecká, s.r.o.
  CEDUK - Soukromá VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA spol. s. r.o.
  LIGS University
  Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.
  Střední odborná škola uměleckořemeslná, s.r.o.
  Ing. Daniel Vondráček - Agentura Educo
  Rakouské gymnázium v Praze, o.p.s.
  Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská
  PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.
  Polyglot, spol. s.r.o.
  Gymnázium Evolution Jižní Město s.r.o.
  Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o.
  První soukromá hotelová škola, spol. s r.o.
  Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.
  Gymnázium J. Seiferta o.p.s.
  English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.
  BANKOVNÍ AKADEMIE - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
  Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS,s.r.o.
  Střední odborná škola sociální, o. p. s.
  Klasické gymnázium Modřany a základní škola, s.r.o.
  Základní škola a mateřská škola Smíškov
  Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ spol. s. r. o.
  Bankovní institut vysoká škola, a. s.
  Střední odborná škola specializační a Vyšší odborná škola ARITA, spol. s.r.o.
  Soukromá střední škola výpočetní techniky
  Gymnázium ALTIS, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola START
  EKONOMA - Soukromá obchodní akademie s.r.o.
  Česko - italské jazykové gymnázium
  Taneční konzervatoř Ivo Váni - Psoty v Praze, s.r.o.
  Vyšší odborná škola publicistiky
  Soukromá Vyšší Odborná Škola Zdravotnická pro Dentální Hygienistky, s.r.o.
  Střední škola knižní kultury, o. p. s.
  Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.
  Řemeslná škola oděvní - Odborné učiliště,o.p.s.
  Gymnázium Thomase Manna
  Odborné učiliště pro žáky s více vadami
  Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.
  Střední odborná škola podnikatelská PROFIT, spol. s r.o.
  Soukromá Vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.
  Akademie J.A. Komenského
  Jaromír Ježek - The Language House
  Schola Comenia
  Akcent International House Prague, družstvo
  Caledonian School
  Prague Language Centre s.r.o
  ET CETERA v.o.s.,
  Alvin s.r.o.
  Střední škola průmyslové elektrotechniky ELTODO, s.r.o.
  Západomoravská vysoká škola Třebíč, o. p. s.
  Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o.
  University of New York in Prague, s.r.o.
  Literární akademie (International ART CAMPUS Prague, s. r. o.)
  Zarina Radžabová - Ability- jazykové studio
  Channel Crossings - jazyková škola
  Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  Vysoká škola podnikání a práva
  Vzdělávací středisko Společnosti přátel USA
  Vysoká škola aplikovaného práva, s. r. o.
  Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola a gymnázium
  Soukromá vysoká škola ekonomických studii, s. r. o.
  Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o.
  Anglo-americká vysoká škola z.ú.
  Lingua Viva
  Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s.r.o.
  Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s. r. o.
  Střední odborná škola KVARTA, spol. s.r.o.
  Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.
  Jazykové studio Rebecca,s.r.o.
  Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola umění a managementu, s.r.o.
  EMINENC jazyková škola Praha
  Jazyková škola Presto
  Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o. p. s.
  Institut informatiky - Vyšší odborná škola,s.r.o.
  První česko-ruské gymnázium, s.r.o.
  Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o.
  Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy, s.r.o.
  Střední odborné učiliště pro sluchově postižené, o.p.s.
  Anglicko - české gymnázium AMAZON s.r.o.
  Glossa, s.r.o
  EDUCA - vzdělávací centrum, s.r.o.
  Gymnázium Evolution Sázavská
  Prague Language Centre spol.s.r.o.
  GOETHE-INSTITUT
  GLOSSA, s.r.o.
  EMINENC jazyková škola Praha
  Eva Kudrnová - Mc Neilus School
  Ing. Luděk Dobiáš - Elvis
  David Holiš - LANGUAGE CENTRE
  Jazykové studio Rebeca,s.r.o.
  Instituto de Espaňol Latinoamericana
  English Link s.r.o.
  MgA. Petr Vrběcký - Jazyková škola ENGLISH TIME
  PhDr. Jan Jílek
  ALKA Language Specialists, s.r.o.
  EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.
  Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA s.r.o.
  Soukromé gymnázium COGNOS Praha,s.r.o.
  Vysoká škola zdravotnická, o.p.s
  Jazyková škola Jipka
  Vyšší odborná škola ČUS, s.r.o.
  Střední odborná škola Čelákovice, s.r.o.
  Střední škola obchodu a služeb s.r.o.
  Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.
  Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště Prachatice, s.r.o.
  Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.
  Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.
  ART ECON - Střední škola, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola Jahoda
  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.
  Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
  Vyšší odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.
  Vysoká škola logistiky o.p.s.
  Střední odborné učiliště Sedlčany o.p.s.
  Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
  Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
  Euroškola Strakonice, střední odborná škola, s.r.o.
  TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o., Palackého 81, Vodňany, 389 01
  Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o.
  Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s r.o. Litomyšl
  Vysoká škola kreativní komunikace
  Soukromá školka Sluníčko
  Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
  Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o.
  Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o.
  Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o.
  OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o.
  Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.
  Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.
  Střední škola AGC a.s.
  Bankovní institut vysoká škola, a.s., Regionální pracoviště Teplice
  CZECH SALES ACADEMY Trutnov - střední odborná škola s.r.o.
  ETC a Nobile spol. s.r.o. - jazyková škola
  Bezpečnostně právní akademie, s.r.o, střední škola
  Soukromá střední odborná škola a Střední odborné učiliště s.r.o.
  Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
  Vyšší odborná škola právní, s.r.o.
  Soukromá střední škola, s.r.o.
  MESIT střední škola, o.p.s.
  Střední škola služeb, s.r.o.
  Jazyková škola Rajzl
  Evropský polytechnický institut, s.r.o.
  Střední škola letecká s.r.o.
  Jazyková škola Comenius s.r.o.
  Soukromá obchodní akademie BSL s.r.o.
  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
  Soukromé střední odborné učiliště Industria II. s.r.o.
  Vysoká škola ekonomie a managementu s.r.o.
  Střední škola podnikání, Vysoké Mýto s.r.o.
  Letohradské soukromé gymnázium, o.p.s. Letohrad
  Vzdělávací a jazyková agentura LIRA
  Panevropská vysoká škola - Praha
  Wall Street English
  Střední škola Kostka s.r.o.
  Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.
  Střední škola ekonomiky a podnikání Vyškov s.r.o.
  Veřejně správní akademie - vyšší odborná škola, s.r.o. Brno, místo poskytovaného vzdělávání Vyškov
  LINGUA, spol. s r. o.
  Vyšší odborná škola filmová Zlín, s.r.o.
  Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění, o.p.s.
  Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o.
  Střední odborné učiliště a Středisko praktického vyučování stavební, s.r.o.
  Střední škola pedagogická a sociální Zlín , s.r.o.
  Střední škola obchodně technická s.r.o.
  Albi - jazyková škola
  Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
  Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.
  Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
  Střední odborná škola Podyjí s.r.o.
  Střední škola Garance o.p.s.
  Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo s.r.o.
  Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá střední odborná škola s.r.o.
  Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
  SOUKROMÁ STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA JESENÍK s.r.o.
  1. SOUKROMÁ ZÁKLADNÍ ŠKOLA KARLOVY VARY s.r.o.
  Střední škola informačních technologií, s.r.o.
  Střední odborné učiliště
  LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o.
  Mateřská škola a Základní škola DUHA s. r. o.
  Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian s.r.o.
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.
  Park Lane International School
  První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
  Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.
  Soukromá základní škola a mateřská škola ve Vratimově, s.r.o.
  Soukromá základní škola Acorns & Johns school s.r.o.
  Soukromá základní škola Adélka, o.p.s.
  Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze
  Lite.cz
  Lite - České Budějovice
  LITE - Hradec Králové
  Soukromá základní škola ELEMENTÁRIA, s.r.o.
  Základní škola Duhovka
  Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.
  Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.
  Soukromé osmileté gymnázium DINO - HIGH SCHOOL, s. r. o.
  Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.
  Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova s.r.o.
  Sportovní soukromá základní škola s.r.o.
  Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.
  Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.
  Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.
  Svobodná základní škola, o.p.s., Jablonec nad Nisou
  Střední škola informatiky a právních studií, o. p. s.
  Academic School, Mateřská škola a základní škola, s.r.o.
  Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
  Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o.
  ONLINE learning s.r.o.
  Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.
  PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.
  Základní škola a Mateřská škola Sluníčko s.r.o.
  Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.
  Mateřská škola, základní škola a praktická škola Daneta, s.r.o.
  Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové
  Základní škola AMOS, školská právnická osoba
  Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s., Veliš 40, okr. Jičín
  IMSP-mateřská škola a základní škola, o.p.s.
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o.
  Základní škola německo-českého porozumění
  PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.
  Základní škola Pastelka, o.p.s.
  Základní škola praktická Teplice, s.r.o.
  Základní škola logopedická s. r. o.
  Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola lo gopedická Schola Viva, o.p.s.
  Základní škola Sedmikráska, o.p.s.
  Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o. p. s.
  Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany
  Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o.
  Střední škola obchodu a služeb, just4web.cz (Ukázkový zápis)
  Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku
  Wall Street English
  EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM - jazyková škola
  Anglická mateřská škola The Tiny, v.o.s.
  Bilingvální mateřská škola pro sluchově postižené s.r.o.
  Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o.
  Dětský svět - mateřská škola s.r.o.
  II. mateřská škola Preciosa, o.p.s.
  II. soukromá mateřská škola Sluníčko, s.r.o. České Budějovice, Na Zlaté sto ce 12
  MATEŘÍDOUŠKA - soukromá mateřská škola s.r.o.
  Mateřská škola "Sluníčko" Vodňany s.r.o.
  Mateřská škola "Sluníčko" s.r.o.
  Mateřská škola "U kohoutka Sedmipírka"
  Mateřská škola - BERUŠKA v.o.s.
  Mateřská škola - Pro Family s.r.o.
  Mateřská škola A & T s.r.o.
  Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o.
  Mateřská škola BERUŠKA, s.r.o.
  Mateřská škola Bystřice, okres Benešov
  Mateřská škola Chabařovice, Husovo náměstí 17, okres Ústí nad Labem
  Mateřská škola Chomýž, okres Kroměříž
  Mateřská škola Cvikov, Sídliště 592/II, příspěvková organizace
  Mateřská škola Čakovice I, Praha 9-Čakovice, Něvská 830
  Mateřská škola Český Brod - Liblice, Lstibořská 183, okres Kolín
  Mateřská škola Čínská
  Mateřská škola Čtyřlístek, s.r.o.
  Mateřská škola Hájov s. r. o.
  Mateřská škola HAPPY CHILD s.r.o.
  Mateřská škola HARMONIE spol. s r.o.
  Mateřská škola Havířov-Šumbark Petřvaldská 32/262
  Mateřská škola Hlubočky, Dukelských hrdinnů 220
  Mateřská škola Hvězdička, Malé Březno, okres Ústí nad Labem
  Mateřská škola Karviná-Nové Město tř. Družby 1338
  Mateřská škola Klubíčko s.r.o.
  Mateřská škola Klubíčko Tlumačov, s.r.o.
  Mateřská škola Kostka s.r.o.
  Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace
  INškolka s.r.o.
  Mateřská škola Gemerská, příspěvková organizace
  Mateřská škola Luková, okres Ústí nad Orlicí
  Mateřská škola MATEŘINKA s.r.o.
  Mateřská škola MATEŘINKA, s.r.o.
  Mateřská škola novojičínská Beruška, spol. s r.o.
  Mateřská škola Okrouhlá
  Mateřská škola Orlík, s.r.o.
  Mateřská škola Ostrava-Plesná - příspěvková organizace
  MATEŘSKÁ ŠKOLA PALOVÁČEK, s.r.o.
  Mateřská škola Parléřova
  Mateřská škola Petrklíč s.r.o.
  Mateřská škola Pohádka, Mělník, příspěvková organizace
  Mateřská škola Pohled
  Mateřská škola Polička, Hegerova 427
  Mateřská škola Polička, Palackého nám. 181
  Mateřská škola Praha - Zbraslav, Matjuchinova 698
  MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAMÍNEK, v.o.s.
  Mateřská škola Radost, s.r.o.
  Mateřská škola Rtyně v Podkrkonoší
  Mateřská škola Sadová, s.r.o.
  Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.
  Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67
  Mateřská škola Stonožka Sopotnice, okres Ústí nad Orlicí
  Mateřská škola Střížovice, okres Kroměříž
  Mateřská škola Velvary, okres Kladno
  Mateřská škola Veselí nad Moravou, Hutník 1496
  Mateřská škola Vratěnín, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola Zlín, Milíčova 867, příspěvková organizace
  Mateřská škola Zlín, Santražiny 4224, příspěvková organizace
  Mateřská škola Zliv, Lidická 599
  Mateřská škola Žatec, Podměstí 2224, okres Louny
  Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice
  Mateřská škola, Jeřice
  Mateřská škola, Malešovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Ostrava - Poruba, U Školky 1621, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Praha 2, Na Děkance 2
  Mateřská škola, Praha 4, Tajovského 1309
  Mateřská škola, Praha 8, Štěpničná 1
  Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a
  Mateřská škola, Praha 9 - Černý Most, Paculova 1115
  Mateřská škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 967
  Mateřská škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 968
  Mateřská škola, Praha 9 - Hloubětín, Zelenečská 500
  Mateřská škola, Praha 9 - Lehovec, Chvaletická 917
  Mateřská škola, Praha 9, Novoborská 611
  Mateřská škola, Praha 9, Pod Krocínkou 466
  Mateřská škola, Praha 9, U Vysočanského pivovaru 261
  Mateřská škola, Praha 9, Veltruská 560
  Mateřská škola, Pražská 17, České Budějovice
  Mateřská škola, Převýšov
  Mateřská škola, Příborská
  Mateřská škola, Příbram III, Jungmannova 91
  Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278
  Mateřská škola, Příbram VII, Jana Drdy 496
  Mateřská škola, Příbram VIII, Školní 131
  Mateřská škola, Prosečné
  Mateřská škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Radiměř, okres Svitavy
  Mateřská škola, Radovesnice II, okres Kolín
  Mateřská škola, Řehlovice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Rohatce 72
  Mateřská škola, Rohoznice
  Mateřská škola, Rosice, okres Chrudim
  Mateřská škola, Roudnice
  Mateřská škola, Rožmitál pod Třemšínem, Komenského 564, okres Příbram
  Mateřská škola, Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1444, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Sady pionýrů, Lovosice
  Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres Chrudim
  Mateřská škola, Skuteč, Poršova ulice 240, okres Chrudim
  Mateřská škola, Sloupno
  Mateřská škola, Slup, příspěvková organizace, okres Znojmo
  Mateřská škola, Smiřice
  Mateřská škola, Sobčice
  Mateřská škola, Sobotka
  Mateřská škola, Starodubečská 506, Praha 10-Dubeč
  Mateřská škola, Starovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Starý Bydžov
  Mateřská škola, Stěžery
  Mateřská škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Stračov
  Mateřská škola, Střílky, okres Kroměříž, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Suchovršice
  Mateřská škola, Sviny, okres Tábor
  Mateřská škola, Šafov, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Šatov, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Štěpánovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Těchlovice
  Mateřská škola, Těchlovice, okres Děčín
  Mateřská škola, Těšetice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Trboušany, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Třebechovice pod Orebem
  Mateřská škola, Třebeň, okres Cheb
  Mateřská škola, Trhová Kamenice, okres Chrudim
  Mateřská škola, Třinec, Nerudova 313, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Třinec, Slezská 778, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Uherčice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Uherský Brod - Těšov, Školní 130, okres Uherské Hradiště
  Mateřská škola, Uherský Brod - Újezdec, Nádražní 282, okres Uherské Hradiště
  Mateřská škola, Uherský Brod, Obchodní 1639, okres Uherské Hradiště
  Mateřská škola, Uherský Brod, Svatopluka Čecha 1528, okres Uherské Hradiště
  Mateřská škola, Úhřetice,okres Chrudim
  Mateřská škola, ul. Kpt. Jaroše 1554, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Ústí nad Labem, 5.května 53, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Ústí nad Labem, Emy Destinové 2027/11, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vinařská 737/10, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Útěchov 65, okres Svitavy
  Mateřská škola, Valdice
  Mateřská škola, Velichovky
  MATEŘSKÁ ŠKOLA, VELKÉ HOSTĚRÁDKY, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
  Mateřská škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice
  Mateřská škola, Vimperk, 1.máje 180, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Vlašim, K Vodárně 1047, okres Benešov
  Mateřská škola, Vranov nad Dyjí, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Vrchlabí, Jiráskova 926
  Mateřská škola, Vrchlabí, Komenského 1248
  Mateřská škola, Vrchlabí, Labská 338
  Mateřská škola, Vrchlabí, Letná 1249
  Mateřská škola, Vrchlického nábřeží 1388, České Budějovice
  Mateřská škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Zeyerova 33, České Budějovice
  Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Znojmo, Holandská 2, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Znojmo, nám. Armády 9, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Znojmo, nám. Republiky 15, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Znojmo, Pražská 80, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Znojmo, Přímětice 279, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Žacléř, B. Němcové 373
  Mateřská škola, Žacléř, Na Pilíři 204
  Mateřská škola, Žár, okres České Budějovice
  Mateřská škola, Žďár nad Metují
  Mateřská škola, Žlunice
  Mateřské školy Praha - Kbely
  Matřská škola Malčín, 68
  Městská mateřská škola Hořovice
  REZA MB - Mateřská škola a Jesle, o. p. s.
  Soukromá mateřská škola KORÁLEK, spol.s.r.o
  SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA 1. máje s.r.o.
  SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA BAMBINO s.r.o.
  Soukromá mateřská škola Bambino, o.p.s., Světlá nad Sázavou, Haškova 129
  SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA Břeclav, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola Dětský koutek, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola J.A.Komenského s.r.o.
  Soukromá mateřská škola KVÍTKO, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola Lukešová - Stránská, o.p.s.
  Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o. Louny, Holárkovy sady 2386
  Soukromá mateřská škola Motýlek v.o.s.
  Soukromá mateřská škola OPUS, o.p.s.
  Soukromá mateřská škola Petrklíč
  Soukromá mateřská škola POHÁDKA, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola SEDMIKRÁSKA, s.r.o.
  Soukromá mateřská škola Štěpán, o.p.s.
  SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA TOVÁRNÍ s.r.o.
  Soukromá mateřská škola, o.p.s.
  Soukromá mateřská škola, obecně prospěšná společnost
  Speciální mateřská škola A & J s.r.o.
  Speciální mateřská škola pro děti s vadami řeči, Plzeň, Ke Špitálskému lesu 3
  Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995
  Speciální mateřská škola Svitavy
  Speciální mateřská škola Třebíč
  Speciální mateřská škola, Praha 4, Horáčkova 1
  Waldorfská mateřská škola Turnov, Hruborohozecká 323, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Cholina, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Drahanovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice
  Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Kašperské Hory, příspěvková organizace
  Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
  Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stachy
  Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov
  Základní umělecká škola a Mateřská škola, Vlachovo Březí, okres Prachatice
  Mateřská škola Dolní Studénky 113 , okres Šumperk
  Unicorn College s.r.o.
  Gymnázium Bernarda Bolzana, o.p.s.
  Bavard Languages
  Registrace
  Zahraniční studium v Anglii
  Mateřská škola DOMINO s.r.o.
  Jazykové centrum Correct, s.r.o.
  Architectural Institute in Prague
  Slůně - svět jazyků, s.r.o., Praha
  CEVRO Institut, o.p.s.
  AKCENT College s.r.o.
  Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.
  Rašínova vysoká škola s.r.o.
  Akademie STING, o.p.s.
  Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.
  Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.
  Panevropská vysoká škola - konzultační středisko Brno
  Panevropská vysoká škola - konzultační středisko Ostrava
  Heřmánek Praha, základní škola
  Heřmánek Praha
  Prague College
  Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  1.Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o.
  G.A.P. Education, střední škola s.r.o.
  Střední odborná škola managementu a práva s.r.o.
  Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.
  AKCENT International House Prague
  Mateřská škola Bludovice
  Základní škola Arkáda
  Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb, s.r.o.
  Mateřinka Emilka
  Jazyková škola Studyline
  CZECH SALES ACADEMY
  Slůně - svět jazyků, s.r.o., Brno
  Slůně - svět jazyků, s.r.o., Plzeň
  Slůně - svět jazyků, s.r.o., Hradec Králové
  Základní škola a mateřská škola Didaktis s.r.o.
  Jazyková škola Tandem.cz
  Dominikova MINIŠKOLKA
  Vysoká škola Hochschule Fresenius
  Vyšší odborná škola Jana Ámose Komenského
  Orange Academy s.r.o.
  Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
  Česko-německá školka Junikorn
  Jazyková škola Orange Academy Brno
  Jazyková škola Orange Academy Praha
  Jazyková škola Orange Academy Břeclav
  Jazyková škola Orange Academy Hustopeče
  Jazyková škola Orange Academy Mikulov
  Jazyková škola Orange Academy Pohořelice
  Jazyková škola Orange Academy Ivančice
  Jazyková škola Orange Academy Znojmo
  Jazyková škola Orange Academy Rosice
  Jazyková škola Orange Academy Velká Bíteš
  Jazyková škola Orange Academy Velké Bílovice
  Jazyková škola Orange Academy Zlín
  Jazyková škola Orange Academy Uherské Hradiště
  Jazyková škola Orange Academy Klobouky
  Jazyková škola Orange Academy Ústí nad Labem
  Jazykova škola Praha-Centrum,s.r.o
  Montessori školka Limetka
  Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava
  Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.
  Soukromá mateřská škola Little Pony
  Mateřská škola Kocour
  Jazykové kurzy Sovička Kolín
  Jazyky pro Vás.cz
  Sdružená škola montessori
  Sdružená škola Montessori
  Centrum Srdíčko o.s.
  Park Lane International School - pobočka Praha 1
  Školka Mraveneček
  LITE - Chrudim
  LITE - Liberec
  LITE Liberec
  LITE - Olomouc
  LITE - Pelhřimov
  LITE - Plzeň
  Věra Vránová - EPS courses
  Julinka - mateřská škola logopedická
  Mateřská škola Motýl
  MORAVIAN BUSINESS SCHOOL, a.s.
  Mateřská škola Duhovka
  Mateřská škola Duhovka
  Preschool ACTIVITY
  CA Institute of Languages s.r.o.
  Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce Sv. Alžbety, detašované pracoviště Praha
  Obchodní akademi mistra JANA HUSA
  Ekoškolka Rozárka - pobočka Praha 7
  Ekoškolka Rozárka - pobočka Praha 7
  Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky
  Základní škola COMPASS
  Rodinná školička U veselé mašinky
  Akademie Jana Ámose Komenského Ostrava
  Holmes English, s.r.o.
  AZ SMART s.r.o. - vzdělávací centrum
  PM-Lingua s.r.o
  Miramare Group s.r.o
  Cloverleaf Limited s.r.o., Ostrava
  Jazyková škola IDEA s.r.o
  1st English, s.r.o., Ostrava
  Mgr. Dagmar Ráček Pelikánová, Jazykové studio PELIKÁN
  AKZUZ s.r.o.
  Jazyková škola MIRAMARE, s.r.o.
  MAVO s.r.o
  MAXIMUM, jazyková agentura s.r.o.
  NEWTONHOUSE s.r.o
  Richard Musil spol. s r.o.
  Mgr. Tomáš Fišer, English Academy
  Mgr. Vlaďka Zalabáková Tvrdíková, JŠ LEVL Languages
  Brno English Centre, spol. s r.o.
  WINFIELD, jazyková škola s.r.o.
  IRISLINGUA s.r.o
  HANNAH Group s.r.o.
  JAZYKOVÁ ŠKOLA INTERLINGUA s.r.o
  Magic School, s.r.o
  EMPIRE CZ s.r.o
  Jazyková škola IM
  FRESH SCHOOL Prague s.r.o.
  SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
  Advey services s.r.o.
  Daniela Pechačová,M.B.A, Lexis jazyková škola
  Janua linguarum reserata, s.r.o
  Jazykový a vzdělávací institut s.r.o.
  Kiaora - Jazykové centrum s.r.o.
  Mezinárodní jazykový institut, s.r.o.
  E-LINGUA Profi s r.o
  Jaroslav Hroch
  PRIMA School, s.r.o.
  LINGUA SANDY s.r.o.
  Ladislava Ebenstreitová - Jazyková škola Rybička
  Jazyková škola SPELL s.r.o
  Evropské vzdělávací centrum, s.r.o.
  Mgr. Zbyněk Rybka
  K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
  DIMENZE AZ, s.r.o.
  Tatjana Slabová Brezinská EAGLE jazykové centrum
  ALBION MORAVIA s.r.o.
  Jazykový institut Easyway, s.r.o.
  Bc. Zuzana Šímová
  Educa Team s.r.o.
  Jazyková škola Elvis, s.r.o.
  EDUA LANGUAGES, s.r.o.
  Mezinárodní institut podnikatelství a práva, s.r.o.
  Instituto Cervantes při Španělském velvyslanectví
  Jipka Praha 13, s.r.o.
  Jipka jižní Čechy , s.r.o.
  Polyglot jazyková škola, s.r.o.
  AMIGAS jazyková škola
  Comenius Collegium s.r.o.
  EDUCA - vzdělávací centrum, s.r.o.
  J.S. AGENCY jazyková škola II. Sro člen koncernu
  J.S.AGENCY - jazyková škola I s.r.o.
  Absolute o.s.
  Mgr. Roman Kožnar - Jazyková škola P.A.R.K.
  infinity centrum s.r.o.
  Mgr. Vladislav Niedoba
  J-GROUP, spol. s r.o. - Jazyková škola
  Institut jazykového vzdělávání, s.r.o.
  Jazyková škola Honzík v.o.s.
  EdCentre School spol. s r.o.
  Ing. Pavel Kraus - EMINENC jazyková škola
  Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Metropol, s.r.o.
  Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube
  Školka Kačenka, s.r.o.
  Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata
  Indigo Kids
  MŠ Maxíkova jazyková školka a jesle
  Mateřská škola umělecká MuŠka
  Mezinárodní Ekonomický Institut s.r.o.
   Akademie Jana Amose Komenského
  Institut veřejnoprávních a profesních studií
  Jazykové a vzdělávací centrum Kajetánka
  INSELSBERG & WINTON - Jazyková škola
  Central Preschool s.r.o
  Martina Vyhlídová - Jazyková škola VISTA
  Jazyková škola Semantus Languages
  Anglickyzarok.cz
  ART & DESIGN INSTITUT
  Herecká škola Neklid
  Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.
  Mateřská škola Benjamínek, o.p.s.
  PICCOLINO - mezinárodní školka
  Školička u lesa s.r.o.
  CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.
  Ústav práva a právní vědy, o.p.s. | MBA, DBA, LL.M.
  Cambridge Business School s.r.o.
  ESBM - European School of Business & Management SE
  Základní škola Wonderland Academy s.r.o.
  Mateřská škola Mufánkov
  Czech College
  Soukromá střední škola internetová
  TC Business School
  Agentura Beránek
  CEMI MBA Studies s.r.o.
  Mateřská školka Eldorádo
  Odborné učiliště Kanina
  Mateřská škola Maxík - jazyková škola a jesle, s.r.o.
  Ekoškolka Rozárka – pobočka Praha 5
  Jazykan
  American Academy in Prague
  Jazyková škola SoloLang
  Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Lipa Preschool
  Základní škola Orangery s.r.o.
  MŠ a ZŠ Na cestě
  Mateřská škola Pod hradem s.r.o.
  Elánek
  YES! Jazyková škola
  1. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o., odloučené pracoviště Praha 4 - Nusle

Státní

  Obchodní akademie
  Střední zdravotnická škola,Benešov, Máchova 400
  Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41
  Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace
  Gymnázium, Vlašim, Tylova 271
  Integrovaná střední škola technická
  Gymnázium,Benešov, Husova 470
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1
  Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386
  Gymnázium Joachima Barranda
  Obchodní akademie,Střední pedagogická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Gymnázium Václava Hraběte
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Hořovice
  Střední zdravotnická škola
  Odborné učiliště
  SOŠ a SOU Beroun - Hlinky
  Základní škola a Praktická škola, Beroun, Karla Čapka 1457
  Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace
  Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
  Gymnázium, Boskovice, Palackého náměstí 1
  Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
  Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace
  Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317
  Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace
  Střední škola uměleckoprůmyslová a technická
  Mateřská škola, základní škola a praktická škola, Boskovice, příspěvková organizace
  Gymnázium, Brno, Vídeňská 47
  Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
  Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
  Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55
  Gymnázium, Brno, Slovanské náměstí 7
  Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
  Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno
  Gymnázium, Brno-Řečkovice, T. Novákové 2
  Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola , Brno, Sokolská, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Brno, Kounicova 16
  Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace
  Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
  Taneční konzervatoř Brno, Nejedlého 3, Brno
  Konzervatoř, Brno, tř. Kpt. Jaroše 45
  Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní, Brno, Pionýrská 23
  Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Brno, Merhautova 15
  Integrovaná střední škola automobilní, Brno, Křižíkova 15
  Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace
  Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace
  Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy, příspěvková organizace
  Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní, Brno, Jánská 22
  Střední škola pro tělesně postižené Gemini Brno, příspěvková organizace
  Střední škola pro sluchově postižené Brno, příspěvková organizace
  Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené, Brno, Kamenomlýnská 2
  základní škola, Praktická škola a Dětský domov Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
  Odborné učiliště a Praktická škola, Brno, Lomená 44
  Vyšší odborná škola zdravotnická Brno,příspěvková organizace
  Jazyková škola s právem SJZ, Brno, Kotlářská 9
  Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace
  Střední škola informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23
  Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola nIbsenka Brno, příspěvková organizace
  Kulturní a informační centrum města Brna
  Fakulta vojenského leadershipu
  Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
  Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
  Gymnázium a Základní umělecká škola, Šlapanice, Riegrova 17
  Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
  Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště nábytkářské, Rosice, Říčanská 1158
   Střední škola a Základní škola Tišnov
  Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní a mechanizační, Ivančice, Krumlovská 25
  Odborné učiliště, Cvrčovice 131
  Střední odborná škola FORTIKA
  Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál
  Gymnázium, Rýmařov, příspěvková organizace
  Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace
  Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace
  Střední škola, Rýmařov, příspěvková organizace
  Střední odborná škola Bruntál, příspěvková organizace
  Všobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
  Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace
  Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace
  Střední škola řemesel, Bruntál, příspěvková organizace
  Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace
  Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Břeclav
  Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
  Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov, Komenského 7
  Gymnázium, Velké Pavlovice
  Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
  Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav
  Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna
  Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče,příspěvková organizace
  Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace
  Střední odborné učiliště, Mikulov
  Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace
  Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace
  Gymnázium, Mimoň, Letná 263, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace
  Střední odborná škola, Česká Lípa, Lužická 588, příspěvková organizace
  Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Kamenický Šenov
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28.října 2707, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace
  Základní škola, Praktická škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Moskevská 679, příspěvková organizace
  Gymnázium
  Konzervatoř
  Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická
  Gymnázium olympijských nadějí
  Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
  Gymnázium
  Gymnázium
  Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
  Gymnázium
  Pedagogická fakulta JU České Budějovice
  Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu
  Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická
  Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu
  Střední škola Trhové Sviny
  Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Přírodovědecká fakulta JU České Budějovice
  Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola
  Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola
  Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112
  Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109
  Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342
  Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527
  Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace
  Gymnázium Děčín, příspěvková organizace
  Gymnázium, Česká Kamenice, Komenského 288
  Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace
  Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, přísp.organizace
  SPŠ strojní a dopravní, Děčín VI, Slovanská 1000/55, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie , Rumburk, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola Děčín
  VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace
  VOŠ a SPŠ, Varnsdorf 5, Mariánská 1100, příspěvková organizace
  Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace
  Střední škola, Děčín XXXI, Vítězství 194, příspěvková organizace
  Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, přísp. organizace
  Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn, Littrowa 122
  Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
  Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323
  Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184
  Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb, Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
  Střední škola zemědělská a lesnická, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace
  Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace
  Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku
  Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
  Střední škola oděvní a obchodně podnikatelská, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
  Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod
  Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
  Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
  Gymnázium Havlíčkův Brod
  Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř
  Střední odborné učiliště technické, Chotěboř, Žižkova 1501
  Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628
  Základní škola a Praktická škola Chotěboř
  Gymnázium,Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
  Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
  Integrovaná střední škola
  Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov
  Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
  Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
  Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace
  Střední odborná škola
  Střední odborné učiliště
  Střední škola Strážnice, příspěvková organizace
  Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
  Střední škola lesnická a rybářská, Bzenec
  Střední odborná škola a střední odborné učiliště automobilní
  Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace
  Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
  Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
  Gymnázium, Nový Bydžov, Komenského 77
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové
  Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové
  Střední průmyslová škola, Hradec Králové
  Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové
  Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov
  Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
  Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
  Střední škola potravinářská , Smiřice
  Odborné učiliště, Hradec Králové
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
  Mateřská škola,Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové
  Univerzita Hradec Králové - Fakulta humanitních studií
  Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové
  Fakulta vojenského zdravotnictví, Univerzita obrany
  Střední škola technická a řemeslná, Dr. M.Tyrše, Nový Bydžov
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
  Hotelová škola Mariánské Lázně
  Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace
  Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
  Gymnázium Aš, příspěvková organizace
  Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace
  Integrovaná střední škola Cheb
  Základní škola a Praktická škola Aš
  Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace
  Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace
  Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
  Střední škola technická a automobilní Chomutov, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace
  Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště Kadaň, 5. května 680, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola, Chomutov, Palackého 3, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Střední odborná škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
  Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
  Střední průmyslová škola Chrudim
  Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice
  Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim
  Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko
  Obchodní akademie, Chrudim
  Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim
  Gymnázium, Jablonec nad Nisou, Dr.Randy 13, příspěvková organizace
  Gymnázium Tanvald, Školní 305, příspěvková organizace
  Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace
  Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace
  Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Smetanovo zátiší 470, Železný Brod , příspěvková organizace
  Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416, příspěvková organizace
  Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66 , příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace
  Lepařovo gymnázium
  Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice
  Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická
  Střední průmyslová škola kamenická a sochařská
  Střední škola zahradnická Kopidlno
  Střední škola gastronomie a služeb
  Integrovaná střední škola
  Střední odborné učiliště
  Střední škola řemesel a Základní škola Hořice, Havlíčkova 54
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy100
  Vyšší odborná škola rozvoje venkova a Střední zemědělská škola
  Masarykova obchodní akademie
  Obchodní akademie
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
  Gymnázium Jihlava
  Střední průmyslová škola Jihlava
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
  Střední škola technická Jihlava
  Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
  Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
  Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín
  Střední škola automobilní Jihlava
  Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
  Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk, Pivovarská 69
  Integrovaná střední škola lesnická
  Obchodní akademie, Třeboň, Táboritská 688
  Obchodní akademie T.G. Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jindřichův Hradec
  Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308
  Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
  Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
  Střední škola České Velenice, Revoluční 220
  Střední škola technická a obchodní
  Střední zdravotnická škola, Jindřichův Hradec, Klášterská 77/II
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Jindřichův Hradec
  Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec
  Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína
  První české gymnázium v Karlových Varech
  Střední průmyslová škola Ostrov,příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
  Obchodní akademie, VOŠ cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky K. Vary
  Střední zemědělská škola Dalovice, příspěvková organizace
  Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace
  Střední odborná škola stavební Karlovy Vary
  Střední odborné učiliště Toužim, příspěvková organizace
  Základní škola a střední škola Karlovy Vary
  Gymnázium Ostrov
  Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Karlovy Vary
  Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek
  Střední škola logistická Dalovice, p.o.
  Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary
  Gymnázium, Karviná , příspěvková organizace
  Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace
  Gymnázium, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace
  Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola , Karviná , příspěvková organizace
  Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední odborná škola, Orlová - Lutyně, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Orlová , příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace
  Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
  Střední škola zemědělská, Český Těšín, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
  Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace
  Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
  Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace
  Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
  Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
  Gymnázium Václava Beneše Třebízského
  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola
  Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Odborné učiliště a Praktická škola
  Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954
  Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská
  Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno,
  Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
  Základní škola , Kladno, Pařížská 2249
  Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187
  Gymnázium J.Vrchlického Klatovy
  Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324
  Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
  Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Klatovy, Plánická 196
  Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
  Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
  Integrovaná střední škola, Klatovy, Voříškova 823
  Gymnázium
  Střední odborná škola Český Brod - Liblice
  Gymnázium Český Brod
  Obchodní akademie
  Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště
  Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Střední škola obchodní
  Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební
  Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
  Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově
  Gymnázium Kroměříž
  Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
  Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
  Obchodní akademie Kroměříž
  Střední odborná škola Holešov
  Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem
  Střední zdravotnická škola Kroměříž
  Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
  Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
  Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
  Gymnázium Jiřího Ortena
  Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická
  Střední zemědělská škola
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace
  Střední odborné učiliště
  Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora
  SOŠ a SOU řemesel
  Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace
  Gymnázium, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola textilní, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, příspěvková organizace
  Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace
  Střední odborná škola, příspěvková organizace
  Střední škola hospodářská a lesnická, příspěvková organizace
  Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace
  Střední škola gastronomie a služeb, příspěvková organizace
  Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb, Litoměřice, Dlouhá 6, příspěvková organizace
  Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace
  Střední pedagogická škola J.H. Pestalozziho, Litoměřice, Komenského 3, příspěvková organizace
  Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice, Šaldova 6, příspěvková organizace
  Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice n.L., Špindlerova 690, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
  Střední odborná škola Libochovice, nám. 5. května 10
  Speciální základní škola a Praktická škola, Lovosice, Mírová 225/2, příspěvková organizace
  Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace
  Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, přísp.org.
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna
  Gymnázium, Podbořany, Komenského 843, příspěvková organizace
  Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec
  Obchodní akademie, Žatec, Studentská 1354, příspěvková organizace
  Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace
  Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla,Louny,příspěvková organizace
  Střední škola stavební, Louny, Postoloprtská 2636, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace
  Gymnázium Františka Palackého
  Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická
  Gymnázium Jana Palacha
  Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386
  Integrovaná střední škola technická Mělník
  Střední odborná škola a střední odborné učiliště
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664
  Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
  Gymnázium Mnichovo Hradiště, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, 293 80 Mladá Boleslav
  Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35
  Střední odborné učiliště, Hubálov 17
  Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
  Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T.G.Masaryka 14
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická J. E. Purkyně, Most, J. E. Purkyně 272, příspěvková organizace
  Střední odborná škola, Meziboří, nám. 8. května 400, příspěvková organizace
  Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
  Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace
  Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace
  Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace
  Gymnázium, Broumov, Hradební 218
  Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
  Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673
  Střední průmyslová škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
  Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
  Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují
  Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
  Střední škola řemeslná
  Střední průmyslová škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377
  Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910
  Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké poříčí, Náchodská 285
  Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky, Červený Kostelec, 17. listopadu 1197
  VOŠ stavební a SPŠ stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
  Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední průmyslová škla elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
  Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
  Střední škola přírodovědná a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola elektrotechniky, informatiky a řemesel, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
  Střední škola, Odry, příspěvková organizace
  Střední škola odborná a speciální, Klimkovice, příspěvková organizace
  Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
  Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Střední škola, Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  Gymnázium, Nymburk, Komenského 779
  Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166
  Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534
  Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Poděbrady, Komenského 156/III
  Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, p.o.
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
  Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
  Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem, Stržiště 475
  Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45
  Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
  Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257
  Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189
  Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov, Moravské nám. 681
  Obchodní akademie Olomouc
  Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček, B. Dvorského 17
  Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín
  Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13
  Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc
  Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14
  Střední odborná škola Litovel
  Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
  Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
  Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79
  Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
  Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc
  Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3
  Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29
  Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední Novosadská 55
  Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4
  Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
  Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace
  Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace
  Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
  Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola a Hotelová škola, Opava, Tyršova 34, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
  Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola, Opava, Dvořákovy sady 2, příspěvková organizace
  Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
  Střední škola, Opava, Husova 6, příspěvková organizace
  Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace
  Základní škola, Střední škola, Dětský domov a Internát, Velké Heraltice, Opavská 1, příspěvková organizace
  Střední škola, Vítkov-Podhradí, příspěvková organizace
  Střední škola poštovních a logistických služeb, Opava, příspěvková organizace
  Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
  Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
  Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
  Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
  Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
  Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace
  Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1123, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
  Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední škola obchodní, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
  Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, Na Jízdárně 4, příspěvková organizace
  Střední škola, Ostrava-Kunčice, příspěvková organizace
  Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  Střední odborná škola dopravní a Střední odborné učiliště, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace
  Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, příspěvková organizace
  Střední škola odborná a speciální, Klimkovice, příspěvková organizace
  Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
  Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem
  Střední zdravotnická škola Pardubice
  Střední škola automobilní Holice
  Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
  Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
  Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268
  Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
  Gymnázium Dr. E. Holuba Holice
  Konzervatoř Pardubice
  Gymnázium Přelouč
  Střední škola potravinářství a služeb Pardubice
  SPŠ chemická Pardubice
  Obchodní akademie a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
  SPŠ elektrotechnická a VOŠ Pardubice
  Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice
  Střední průmyslová škola stavební Pardubice
  SOŠ elektrotechnická a strojní a SOU Pardubice
  SOŠ a SOU Pardubice - Polabiny
  Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
  Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147
  Obchodní akademie Pelhřimov
  Střední škola Kamenice nad Lipou
  Odborné učiliště a Praktická škola, Černovice, Mariánské náměstí 72
  Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
  Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
  Gymnázium, Písek, Komenského 89
  Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Písek
  Střední zdravotnická škola, Písek, Národní svobody 420
  Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200
  Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777
  Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek
  Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická šlola B. Schwarzenberga
  Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55
  Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200G
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85
  Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2
  Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10
  Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28
  Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám.23
  Obchodní akademie, Plzeň, nám.T.G.Masaryka 13
  Odborné učiliště a Praktická škola Plzeň, Vejprnická 56
  Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň, sady 5. května 42
  Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň, Vejprnická 56
  Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Majerova 1
  Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33
  Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3
  Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99
  Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13
  Střední škola a Základní škola, Oselce
  Gymnázium, Blovice, Družstevní 650
  Integrovaná střední škola, Stod, Plzeňská 322
  Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55 - pracoviště Horní Bříza
  Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
  Základní škola a Odborná škola, Zbůch, V Sídlišti 349
  Střední odborná škola, Plasy, Školní 280
  Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy
  Střední škola dostihového sportu a jezdectví
  Státní těsnopisný ústav
  Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy
  Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
  Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
  Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni
  Gymnázium Elišky Krásnohorské
  Střední škola obchodní
  Pražská konzervatoř, Praha1, Na Rejdišti 1
  Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
  Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní
  VOŠ a SPŠ dopravní, Masná 18, Praha 1
  Masarykova střední škola chemická
  Obchodní akademie Dušní
  Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
  Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická
  Střední škola Aloyse Klara
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Alšovo nábřeží 6, Praha 1
  Střední zdravotnická škola
  Střední odborné učiliště, Praha - Radotín
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice
  Střední škola elektrotechniky a strojírenství
  Střední odborné učiliště potravinářské
  Střední odborné učiliště služeb
  Střední odborná škola civilního letectví , Praha - Ruzyně
  Střední odborná škola logistických služeb
  Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2
  Střední škola umělecká a řemeslná
  Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
  Střední odborné učiliště
  Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
  Střední odborné učiliště gastronomie
  Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb
  Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené
  Gymnázium Opatov
  Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250
  Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
  Odborné učiliště a Praktická škola, Praha 8, Chabařovická 4/1125
  Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41
  Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární
  Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
  Gymnázium, Praha 4, Písnická 760
  Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373
  Gymnázium Jiřího Gutha - Jarkovského
  Hotelová škola Radlická
  Gymnázium profesora Jana Patočky
  Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150
  Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400
  Gymnázium Na Pražačce
  Hotelová škola
  Obchodní akademie Bubeneč
  Vyšší odborná škola informačních služeb
  Gymnázium Oty Pavla
  Gymnázium Karla Sladkovského
  Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
  Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
  Gymnázium
  Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
  Vyšší odborná škola sociálně právní
  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha10, V Úžlabině 320
  Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299
  Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
  Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní
  Vyšší odborná škola ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií
  Obchodní akademie Praha 4
  Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  Střední průmyslová škola zeměměřická
  Obchodní akademie Holešovice
  Obchodní akademie Vinohradská
  Smíchovská střední průmyslová škola
  Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2
  Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel
  Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
  Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené
  Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1
  Gymnázium Čakovice
  Obchodní akademie Hovorčovická
  Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola
  Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33
  Gymnázium, Praha 2, Botičská 1
  Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené
  Gymnázium Jana Keplera
  Střední škola Náhorní
  Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
  Střední průmyslová škola sdělovací techniky
  Karlínské gymnázium
  Gymnázium
  Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7
  Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
  Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy - přísp. org.
  Odborné učiliště Vyšehrad
  Střední odborná škola Praha 3, U Vinohradského hřbitova 3
  Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475
  Základní škola a Střední škola
  Základní škola praktická a Praktická škola škola Karla Herforta, Fakultní škola Ped.fak.UK,Praha 1,Josefská 4
  Škola Jaroslava Ježka, Praktická škola pro zrakově postižené
  Střední průmyslová škola na Proseku
  Střední škola automobilní a informatiky
  Vyšší odborná škola loutkářského umění
  Policejní akademie ČR
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka
  Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka
  Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8, Karlínské náměstí 8/225
  Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115
  Základní škola praktická a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
  Střední škola - Waldorfské lyceum
  Základní škola a střední škola waldorfská
  Akademie řemesel Praha-Střední škola technická
  Gymnázium
  Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace
  Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královcká 668
  Střední škola letecké a výpočetní techniky
  Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302
  Základní škola a Praktická škola
  Gymnázium, Říčany
  Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky
  Střední odborné učiliště potravinářské
  Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
  Střední škola, Vimperk, Nerudova 267
  Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice
  Střední škola a Základní škola,Vimperk, pracoviště Prachatice
  Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice
  Střední odborné učiliště stavební Prostějov, Fanderlíkova 25
  Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
  Střední odborná škola Prostějov
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10
  Střední škola designu a módy, Prostějov
  Střední zdravotnická škola, Prostějov, Vápenice 3
  Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
  Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3
  Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
  Základní škola a gymnázium města Konice
  Střední zdravotnická škola, Hranice, Studentská 1095
  Odborné učiliště, Křenovice 8
  Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257
  Střední průmyslová škola, Přerov
  Gymnázium, Hranice, Zborovská 293
  Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29
  Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146
  Gymnázium Kojetín, Svatopluka Čecha 683
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24
  Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588
  Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47
  Gymnázium Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace
  Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781
  Střední průmyslová škola Hranice
  Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
  Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3
  Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8
  Gymnázium
  Gymnázium Karla Čapka
  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola
  Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
  Střední odborné učiliště
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Gymnázium pod Svatou Horou
  Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90
  Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb
  Odborné učiliště a Praktická škola
  Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola
  Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181
  Integrovaná střední škola, Rakovník, Na Jirkově 2309
  Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník, nám.J. Žižky 186
  Gymnázium J.A.Komenského, Nové Strašecí
  Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222
  Střední odborné učiliště Nové Strašecí
  Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník
  Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1
  Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola Jesenice
  Střední odborné učiliště lesnické a zemědělské, Rokycany, Mládežníků 228
  Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115
  Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III
  Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
  Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou
  Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška
  Gymnázium, Dobruška
  Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicíomenského 873
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166
  Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr.Farského 300, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
  Integrovaná střední škola, Semily, 28.října 607, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
  Gymnázium Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace
  Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace
  Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, příspěvková organizace
  Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizace
  Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily
  Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
  Odborné učiliště, Horní Slavkov
  Střední průmyslová škola Loket
  Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
  Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace
  Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
  Gymnázium , Strakonice, Máchova 174
  Gymnázium ,Vodňany, Bavorovská 1046
  Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745
  Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135
  Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480
  Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671
  Střední škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934
  Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice
  Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II
  Gymnázium Jevíčko
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická Svitavy
  VOŠ a SOŠ technická Litomyšl
  Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
  Gymnázium Moravská Třebová
  Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
  Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
  Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
  SOU Svitavy
  Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
  SOŠ a SOU Polička
  Speciální ZŠ, MŠ a PŠ Moravská Třebová
  Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
  ISŠ Moravská Třebová
  Střední odborné učiliště zemědělské
  Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh
  Střední průmyslová škola elektrotechnická
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Šumperk
  Střední škola železniční, technická a služeb
  Střední zdravotnická škola, Šumperk
  Střední odborná škola Šumperk, Zemědělská 3
  Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
  Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20
  Gymnázium, Šumperk, Masarykovo nám. 8
  Obchodní akademie
  Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
  Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní
  Střední škola železniční a stavební
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk
  Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860
  Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II
  Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615
  Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788
  Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912
  Střední odborná škola pro ochranu a tvorbu životního prostředí, Veselí nad Lužnicí I, Blatské sídliště 600/I
  Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
  Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474
  Střední odborné učiliště technické, Soběslav, Jiráskova 66/II
  Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Jiráskova 66/II
  Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788
  Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
  Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
  Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
  Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670
  Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508
  Střední škola, Bor, Plzeňská 231
  Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426
  Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
  Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá, Kostelní 129
  Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1
  Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 530/11, příspěvková organizace
  Gymnázium, Duchcov, Masarykova 12, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola, Duchcov, Kubicových 2, příspěvková organizace
  Obchodní akademie, Teplice, Poštovní 3, příspěvková organizace
  Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
  Střední škola stavební a strojní,Teplice, příspěvková organizace
  Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace
  Hotelová škola, Teplice, příspěvková organizace
  Detašované pracoviště Ústavu zdravotnických studií UJEP Ústí n/L na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední škole zdravotnické v Teplicích
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Volanovská 243, 541 01 Trutnov
  Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně, Obchodní 282
  Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325
  Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586
  Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
  Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
  Obchodní akademie, Trutnov, Malé náměstí 158
  Základní škola a Praktická škola
  Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
  Odborné učiliště
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 304
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101
  Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče
  Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice
  Gymnázium Třebíč
  Střední škola stavební Třebíč
  Střední škola řemesel Třebíč
  Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice
  Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
  Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
  Střední průmyslová škola Třebíč
  Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární,zemědělská a zdravotnická Třebíč
  Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč
  Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
  Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
  Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
  Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
  Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
  Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
  Střední odborná škola Uherský Brod
  Střední průmyslová škola Uherský Brod
  Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
  Střední odborná škola technická Uherské Hradiště
  Střední odborné učiliště Uherský Brod
  Gymnázium Uherské Hradiště
  Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
  STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ a STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA STAVEBNÍ A TECHNICKÁ, Ústí nad Labem, příspěvková organizace, PÁTEŘNÍ ŠKOLA ÚSTECKÉHO KRAJE
  Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace
  Gymnázium dr.Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5, příspěvková organizace
  Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22,příspěvková organizace
  Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Střední odborná škola, Ústí nad Labem, Stará 100, příspěvková organizace
  Speciální základní škola a Praktická škola Trmice, Fügnerova 22, příspěvková organizace
  Obchodní akademie
  Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola,Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace
  Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Ústav slovansko-germánských studií
  Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
  Střední zemědělská škola, Lanškroun
  Střední odborné učiliště opravárenské,Králíky, Předměstí 427
  Gymnázium, Vysoké Mýto
  Gymnázium, Ústí nad Orlicí
  Střední škola a základní škola Žamberk
  Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
  Střední škola obchodu, řemesel a služeb, Žamberk
  Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
  Gymnázium, Česká Třebová
  Gymnázium a základní škola Králíky
  Vyšší odborná škola stavební a Střední odborná škola stavební, Vysoké Mýto
  Gymnázium, Žamberk, Nádražní 48
  Průmyslová střední škola Letohrad
  Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
  Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
  Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Lanškroun
  Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová
  Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín
  Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
  Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
  Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
  Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
  Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
  MG, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
  Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
  Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
  Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí
  Střední škola obchodu a služeb Vsetín
  Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
  Odborné učiliště Kelč
  Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
  Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
  Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, přísp. org.
  Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
  Integrovaná střední škola, Slavkov u Brna, Tyršova 479
  Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov, Račice,Zámek1
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vyškov, Sochorova 15
  Střední škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště nábytkářské Rousínov
  Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
  Gymnázium Valašské Klobouky
  Gymnázium Otrokovice
  Střední průmyslová škola Otrokovice
  Odborné učiliště a Praktická škola Zlín - Klečůvka
  Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín
  Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
  Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín
  Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  Střední odborná škola Otrokovice
  Střední odborná škola Luhačovice
  Střední škola oděvní a služeb Vizovice
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
  Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
  Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
  Gymnázium Dr. Karla Polesného
  Gymnázium Moravský Krumlov
  Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Znojmo, příspěvková organizace
  Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo
  Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace
  Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace
  Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace
  Výchovný ústav, Střední škola a Školní jídelna, Višňové
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo
  Praktická škola a Speciálně pedagogické centrum Žďár nad Sázavou
  Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
  Gymnázium Velké Meziříčí
  Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
  Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
  Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou
  Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
  Střední škola technická Žďár nad Sázavou
  Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou
  Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš
  Gymnázium Žďár nad Sázavou
  Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13
  Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
  Střední odborná škola Nové Město na Moravě
  Gymnázium, Jeseník, Komenského 281
  HOTELOVÁ ŠKOLA Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební
  Střední odborná škola gastronomie a potravinářství, Jeseník, U Jatek 8
  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské
  Odborné učiliště a Praktická škola
  1. základní škola Cheb, Americká 36
  1. Základní škola Holešov
  1. Základní škola Hořovice
  1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
  1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace
  1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek
  1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153
  1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram
  10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace
  11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace
  13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace
  14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace
  15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace
  17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace
  2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram
  2. základní škola Cheb, Májová 14
  2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram
  2. Základní škola Holešov
  2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek
  2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice
  2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
  2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace
  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
  2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3
  20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace
  21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace
  22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace
  25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
  26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace
  28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace
  3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3
  3. Základní škola Holešov
  3. základní škola, Rakovník, Okružní 2331
  31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace
  33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace
  34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace
  4. základní škola Cheb, Hradební 14
  4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace
  5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1
  6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16
  7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace
  Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace
  Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola
  Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace
  Bratrská škola - církevní základní škola
  Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o.
  Církevní základní škola speciální a Praktická škola Rváček
  Česko Britská Základní Škola, s.r.o.
  Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90
  Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67
  Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Brno, Hlinky 140
  Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277
  Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9
  Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463
  Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222
  Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7
  Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4
  Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Býchory 152
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Bystřice pod Hostýnem, Havlíčkova 547
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Horní Maršov, Temný Důl 16
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Jihlava, Dělnická 1
  Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Měcholupy 2
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Načeradec 1
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Praha 2, Jana Masaryka 16
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330
  Dětský domov se školou a základní škola Těrlicko - Horní Těrlicko
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1
  Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Vrchlabí, Al. Jiráska 617
  Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace
  Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240
  Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40
  Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1
  Dětský domov, Žíchovec 17
  Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace
  Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace
  Dětský domov, základní škola, školní družina a školní jídelna, Kostelec nad Orlicí, Pelclova 279
  Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319
  Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola
  Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
  Fakultní základní škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919
  Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace
  Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace
  Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186
  Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322
  Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
  Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
  Fakultní základní škola při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Brdičkova 1878
  Fakultní základní škola při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Fingerova 2186
  Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861
  Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250
  Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27
  I. Základní škola Zruč nad Sázavou
  I. základní škola, Říčany, Masarykovo nám. 71, okres Praha - východ
  Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace
  Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace
  Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava, okres Kroměříž, příspěvková organizace
  Jungmannova základní škola Beroun
  Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského
  Křesťanská základní škola Jihlava
  Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace
  Malostranská základní škola, Praha 1, Josefská 7
  Masarykova jubilejní základní škola a Mateřská škola Horní Štěpánov, okres Prostějov, příspěvková organizace
  Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno
  Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29
  Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce
  Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice
  Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice
  Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice
  Masarykova základní škola , Praha 9 - Újezd nad Lesy
  Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
  Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk
  Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy
  Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185
  Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav
  Masarykova základní škola Libštát, okres Semily
  Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5
  Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny
  Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
  Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Obecnice, okres Příbram
  Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Polička
  Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace , 696 74 Velká nad Veličkou 461
  Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín
  Masarykova základní škola Vracov, okres Hodonín
  Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
  Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod
  Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
  Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200
  Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín
  Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
  Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice, okres Jičín
  Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Mateřská škola a Základní škola při dětské ozdravovně, Křetín 12
  Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené Brno, Kociánka, příspěvková organizace
  Mateřská škola a Základní škola Třebovice
  Mateřská škola a Základní škola, Brno, Barvičova 54
  Mateřská škola a Základní škola, Hodonín, náměstí B. Martinů 5
  Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Školní 3208
  Mateřská škola a základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace
  Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Vyškov, sídl. Osvobození 55
  Mateřská škola speciální
  Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola ELPIS, Brno, Koperníkova 2/4
  Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola, Brno, Ibsenova 1
  Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Břeclav, Herbenova 4
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3
  Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Znojmo, Horní Česká 15
  Základní škola a Střední škola CREDO, o. p. s.
  Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1
  Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454
  Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, Ivančice, Široká 42
  Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rol nička Soběslav
  Odborné učiliště a Základní škola Holešov
  Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
  První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100
  Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
  Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.
  Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
  Soukromá základní škola pro žáky se specifickými vývojovými poruchami chová ní a schopností učení v.o.s.
  Primaškola Ostrava
  Speciální základní škola Litomyšl
  Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov
  Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace
  Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové, Hradecká 1231
  Speciální základní škola a Praktická škola, Trmice, Fügnerova 22, příspěvková organizace
  Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Děčín I, 17. listopadu 673/8, příspěvková organizace
  Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace
  Speciální základní škola Chrudim
  Speciální základní škola Bystré
  Speciální základní škola Svitavy
  Speciální základní škola Ústí nad Orlicí
  Speciální základní škola Vysoké Mýto
  Speciální základní škola Žamberk
  Speciální základní škola, Červený Kostelec, Manž. Burdychových 302
  Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace
  Speciální základní škola a Speciální mateřská škola Děčín, příspěvková organizace
  Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace
  Speciální základní škola a Praktická škola Lovosice, příspěvková organizace
  Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová
  Speciální základní škola a Praktická škola Rumburk, příspěvková organizace
  Speciální základní škola Skuteč
  Speciální základní škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
  Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace
  Speciální základní škola Augustina Bartoše
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169
  Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476
  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace
  Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace
  Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17
  Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840
  Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace
  Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430
  Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
  Ukázková základní škola
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní š kola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a ško lní jídelna, Chrastava, Školní 438
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a ško lní jídelna, Moravský Krumlov, Nádražní 698
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a ško lní jídelna, Počátky, Horní 617
  Výchovný ústav a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
  Dětský domov se školou a základní škola, Šumperk
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Králíky, 5. května 383
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Hostouň
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ško lní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ško lní jídelna, Místo 66
  Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a ško lní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344
  Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov, základní škola, praktická š kola a školní jídelna, Praha 9, Čakovická 51
  Výchovný ústav, střední škola, základní škola a školní jídelna, Vidnava, Klášterní 251
  Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731
  Dětský domov a Školní jídelna Prostějov
  Základní škola a Dětský domov Zábřeh
  Základní škola a Dětský domov, Předklášteří, Komenského 1200
  Základní škola a gymnázium města Konice
  Základní škola Lužec nad Vltavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, Struhlovsko 1424, 753 01 Hranice
  Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
  Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Albrechtičky, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska|Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál
  Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
  Základní škola a Mateřská škola Archlebov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
  Základní škola a Mateřská škola Babice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615
  Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bechlín
  Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bečov, okres Most, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín
  Základní škola a mateřská škola Bedihošť
  Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou
  Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bělá, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice
  Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
  Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372
  Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Benešov u Semil
  Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov
  Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bernartice, okres Jeseník - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek
  Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov
  Základní škola a Mateřská škola Běšiny, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka Bezno
  Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Bílov okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bitozeves
  Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
  Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Mateřská škola Blatno
  Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov
  Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace
  Mateřská škola Blšany, okres Louny
  Základní škola a Mateřská škola Bohdalec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bohdalov
  Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace
  Mateřská škola Bohumilice
  Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice
  Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice u Zlína, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bolehošť, okres Rychnov nad Kněžnou
  Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Borek
  Základní škola a Mateřská škola Bořetice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bořitov, okres Blansko, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Borkovany, okres Břeclav, příspěvová organizace
  Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Borová Lada
  Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bozkov, okres Semily
  Základní škola a mateřská škola Božejov
  Základní škola a mateřská škola Božičany, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Braňany
  Základní škola a Mateřská škola Brandýsek
  Základní škola a Mateřská škola Branka u Opavy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brankovice
  Základní škola a Mateřská škola Branky, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bratřejov, okres Zlín
  Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno
  Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bravantice příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Březina, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Březnice, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Březno
  Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov
  Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  mateřská škola Březová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Březůvky, okres Zlín
  Základní škola a Mateřská škola Brloh
  Základní škola a mateřská škola Brníčko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brniště, okres Česká Lípa - příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1
  Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17
  Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
  Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49,PO
  Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Brtnice
  Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bruzovice
  Základní škola a mateřská škola Brzkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Budeč
  Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Budíškovice
  Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč
  Základní škola a mateřská škola Bukovany, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Býchory, okres Kolín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bystřec, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bystročice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Bystrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Bzenec
  Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice
  Základní škola a mateřská škola Cejle, příspěvková organizace
  Základní škola Cerhenice, okres Kolín příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun
  Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Charváty, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov
  Základní škola a Mateřská škola Cheznovice, okres Rokycany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chlebičov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chlum, okres Příbram
  Základní škola a mateřská škola Chlumín, okres Mělník
  Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih
  Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267
  Základní škola a Mateřská škola Chodouny
  Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57
  Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chotusice, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Chotyně, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Chrášťany
  Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Praha - západ
  Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Rakovník
  Základní škola a mateřská škola Chraštice
  Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chuchelna, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Chválenice
  Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny
  Základní škola a Mateřská škola Chvatěruby, okres Mělník
  Základní škola a mateřská škola Chyňava
  Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ
  Základní škola a mateřská škola Chyše, okres Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola Cítoliby, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Cizkrajov
  Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Čáslavice
  Základní škola a mateřská škola Častolovice
  Základní škola a mateřská škola Častrov, okres Pelhřimov
  Základní škola a mateřská škola Čechy pod Kosířem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Čečelice, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Čejč, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Čejov, okres Pelhřimov
  Základní škola Čeladná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané
  Základní škola a Mateřská škola Černá v Pošumaví
  Základní škola a Mateřská škola Černá Voda, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny
  Základní škola a Mateřská škola Černíkovice, okres Rychnov nad Kněžnou
  Základní škola a mateřská škola Černotín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Červená Voda
  Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26
  Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá
  Základní škola a Mateřská škola České Heřmanice
  Základní škola a Mateřská škola České Kopisty, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola České Velenice
  Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec
  Základní škola a Mateřská škola Český Těšín
  Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Čestice
  Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek
  Základní škola a Mateřská škola Čisovice, okres Praha - západ
  Základní škola a mateřská škola Čistá
  Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy
  Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek
  Základní škola a mateřská škola Čkyně
  Základní škola a Mateřská škola Dalečín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dalešice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Damníkov
  Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. 688/11, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Desná, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dešenice, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dešná
  Základní škola a Mateřská škola Dešov
  Základní škola a Mateřská škola Deštná
  Základní škola a Mateřská škola Deštná
  Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách
  Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dlouhá Brtnice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dobkovice
  Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic
  Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dobrovice
  Mateřská škola Doksany
  Základní škola a Mateřská škola Doksy - Staré Splavy, Jezerní 74, okres Česká Lípa - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres Kladno
  Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín
  Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Dvořiště
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov
  Základní škola a mateřská škola Dolní Krupá, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Lomná 149, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dolní Město
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Moravice, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Třebonín
  Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb
  Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Domamil, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Domanín, okres Hodonín
  Základní škola a mateřská škola Domaželice, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Domoušice
  Základní škola a Mateřská škola Doudleby
  Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dřevčice
  Základní škola a Mateřská škola Dřísy
  Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola Dříteň
  Základní škola a Mateřská škola Drmoul, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Drozdov, okres Beroun
  Základní škola a mateřská škola Družec, okres Kladno
  Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dub, okres Prachatice
  Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dublovice, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Dubné
  Základní škola a Mateřská škola Dukovany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Dvory, okres Nymburk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Františka Škroupa, Osice, okres Hradec Králové
  Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín
  Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín
  Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254
  Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555
  Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
  Základní škola a Mateřská škola Frymburk
  Základní škola a mateřská škola Fryšava pod Žákovou horou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice
  Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC
  Základní škola a mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Habry
  Základní škola a Mateřská škola Hajnice, okres Trutnov
  Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Haňovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk
  Základní škola a Mateřská škola Hartmanice, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hartvíkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hať, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová
  Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941
  Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Herálec
  Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Heraltice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín
  Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hlavice, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hlavňovice, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hlohovec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hlubočany, okres Vyškov
  Základní škola a Mateřská škola Hluboš
  Základní škola a mateřská škola Hlučín-Bobrovníky, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hněvkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hněvošice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Holany, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov
  Základní škola a mateřská škola Holetín
  Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Holubice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Holubov
  Základní škola a mateřská škola Hořátev
  Základní škola a Mateřská škola Hořepník
  Základní škola a Mateřská škola Hořičky, okres Náchod
  Základní škola Hořín, okres Mělník, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim
  Základní škola a mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava
  Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín
  Základní škola a Mateřská škola Horní Libchava, okres Česká Lípa - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Horní Město, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Mateřská škola Horní Pěna
  Základní škola a Mateřská škola Horní Planá
  Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply
  Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice
  Základní škola a mateřská škola Horní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Horní Vltavice
  Základní škola a Mateřská škola Horšice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hosín
  Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hošťka, okres Tachov
  Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrabyně, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany
  Základní škola a Mateřská škola Hranice, Nová 1820
  Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrčava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hředle, okres Rakovník
  Základní škola a mateřská škola Hřivínův Újezd, okres Zlín
  Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod
  Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice, okres Semily
  Základní škola a mateřská škola Hrubý Jeseník, okres Nymburk
  Základní škola a Mateřská škola Hugo Sáňky, Rudice, okres Blansko
  Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východ
  Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a mateřská škola Hutisko - Solanec
  Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Hvožďany, okres Příbram, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ivaň
  Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí
  Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského Vlčice
  Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice
  Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1
  Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně
  Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola Jamné, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jana Ámose Komenského 696 47 Žeravice 37 okres Hodonín příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jana Amose Komenského, Komňa 169, okres Uherské Hradiště
  Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové
  Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79
  Základní škola a mateřská škola Jankov, okres Benešov
  Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Janová
  Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jarcová, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
  Základní škola a Mateřská škola Jarošov nad Nežárkou
  Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Jedlí, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ
  Základní škola, Mateřská škola, Základní umělecká škola Jesenice
  Základní škola a Mateřská škola Jesenice u Sedlčan
  Základní škola a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Jesenný, okres Semily
  Základní škola a mateřská škola Jestřebí, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Jezernice, okres Přerov, příspěvková organizace
  Mateřská škola Jílové u Prahy, Pod školkou 493, okres Praha - západ
  Základní škola a mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jílovice
  Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jince
  Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál
  Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Jinočany, okres Praha - západ
  Základní škola a mateřská škola Jiřice, okres Pelhřimov
  Základní škola a Mateřská škola Jistebnice
  Základní škola a Mateřská škola Jivina
  Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
  Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod, Jiráskova 461
  Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12
  Základní škola a Mateřská škola Kácov, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Kačice
  Základní škola a Mateřská škola Kájov
  Mateřská škola Kaliště, okres Jihlava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kamenice, okr. Jihlava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kameničky
  Základní škola a mateřská škola Kamenná, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz
  Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd
  Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice
  Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Karlova Studánka, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Karlovice
  Základní škola a Mateřská škola Karlštejn, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín
  Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice
  Základní škola a mateřská škola Ketkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kladeruby, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kladky, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Školská 322
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115
  Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756
  Základní škola a Mateřská škola Klapý, okres Litoměřice
  Základní škola a mateřská škola Klášter Hradiště nad Jizerou
  Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ
  Mateřská škola v Klínci
  Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno
  Mateřská škola Klopina, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kluky, okres Písek
  Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kněževes, okres Rakovník
  Základní škola a mateřská škola Kněžice
  Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Knínicei příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kocbeře, okres Trutnov
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Kojetice
  Základní škola a Mateřská škola Kojetice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kokory
  Základní škola a Mateřská škola Koleč, okres Kladno
  Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Koloděje
  Základní škola a Mateřská škola Kolšov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Koněšín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kopidlno
  Základní škola a Mateřská škola Korouhev
  Základní škola a Mateřská škola Kostelany, okres Kroměříž
  Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kostelec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ
  Základní škola a mateřská škola Košetice
  Základní škola a Mateřská škola Košice, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Koštice, okres Louny, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kotvrdovice, okres Blansko
  Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Kouty, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kozlov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kozojedy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kozolupy
  Základní škola a mateřská škola Kožlí
  Základní škola a mateřská škola Krahulčí, okres Jihlava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Krakovany, okres Kolín
  Základní škola a Mateřská škola Jana Blahoslava Kralice nad Oslavou, příspěvková organizace, okres Třebíč
  Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply Tyršova 136, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun
  Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice
  Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora nad Vltavou, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Krásný Les, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Krchleby, okres Kutná Hora, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Krchleby, okres Nymburk
  Základní škola a Mateřská škola Krčmaň, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Křečkov
  Základní škola a Mateřská škola Křemže
  Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
  Základní škola a Mateřská škola Křesetice, okres Kutná Hora, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křídla, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křinec-příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křivoklát
  Základní škola a Mateřská škola Křižánky, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křižanovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Krouna
  Základní škola a Mateřská škola Křoví, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Křtiny
  Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400
  Základní škola a mateřská škola Krušovice, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Ktiš
  Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kunovice, okres Vsetín
  Základní škola a mateřská škola Kunratice, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Květná
  Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova
  Základní škola a Mateřská škola Kyjovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň
  Základní škola a Mateřská škola Lazníky, okres Přerov
  Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ledčice, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Lenora, okres Prachatice
  Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lešany, okres Benešov
  Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč
  Základní škola a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína
  Základní škola a Mateřská škola Lhoty u Potštejna
  Základní škola a mateřská škola Libá, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín
  Základní škola a Mateřská škola Libavá, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Libavské Údolí, okres Sokolov
  Základní škola a mateřská škola Libchavy
  Základní škola a mateřská škola Liběchov, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Libice nad Doubravou
  Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Linhartice
  Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lipno nad Vltavou
  Základní škola a mateřská škola Lipoltice, okres Pardubice
  Základní škola a mateřská škola Lipová, okres Cheb
  Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lipová, okres Prostějov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lipovec, okres Blansko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lišany, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Lišov
  Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Litohoř, příspěvková organizace, okres Třebíč
  Základní škola a mateřská škola Nasobůrky
  Základní škola Litultovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most
  Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most
  Základní škola a Mateřská škola Lnáře
  Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Lodhéřov, okres Jindřichův Hradec
  Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
  Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234
  Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most
  Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí
  Základní škola a Mateřská škola Lomnice, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Loučeň
  Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Loučovice
  Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Loukov, okres Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola Loukovec okres Mladá Boleslav
  Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov
  Základní škola a mateřská škola Lučice
  Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ludkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lukavec
  Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim
  Základní škola a Mateřská škola Lukavice, okres Rychnov nad Kněžnou
  Základní škola a Mateřská škola Lukavice, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
  Základní škola Lukov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lužany, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Lužná, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Lužnice
  Základní škola a Mateřská škola Machov, okres Náchod
  Základní škola a Mateřská škola Majdalena
  Základní škola a mateřská škola Majetín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Makov, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Malá Hraštice, okres Příbram
  Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Maleč
  Základní škola a Mateřská škola Malečov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Malenice, okres Strakonice
  Základní škola a Mateřská škola Malešov, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Maletín, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Malonty
  Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor
  Základní škola a mateřská škola Malý Újezd, okres Mělník
  Základní škola Manětín, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mankovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Markvartice
  Základní škola a Mateřská škola Martinice v Krkonoších
  Základní škola a mateřská škola Martínkovice, okres Náchod
  Základní škola a Mateřská škola Mašťov, okres Chomutov
  Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a
  Základní škola a mateřská škola Meclov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Medlov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Medlov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník
  Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mikulovice, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola Mikulůvka, okres Vsetín
  Základní škola a mateřská škola Milavče, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Milenov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Milešovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Milhostov, okres Cheb
  Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov
  Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
  Základní škola T.G. Masaryka Milovice
  Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace
  Mateřská škola Mírov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Mirovice, okres Písek
  Základní škola a mateřská škola Mistrovice, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Mladějovice, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mladkov
  Mateřská škola Mladoňovice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mlečice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Mnetěš
  Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Mochtín, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4
  Základní škola a Mateřská škola Mokrovraty, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Moravany, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Moravec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Mořina, okres Beroun
  Základní škola a mateřská škola Mostkovice, okres Prostějov
  Základní škola a Mateřská škola Mošnov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mouřínov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mrákotín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Mříčná, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Mšec
  Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola MUDr. Josefa Moravce, Nemojov
  Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
  Základní škola a mateřská škola Myslejovice, okres Prostějov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Myslibořice
  Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
  Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 1
  Základní škola a mateřská škola Načeradec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562
  Základní škola a Mateřská škola Nadějkov, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Náklo, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6
  Základní škola a Mateřská škola Nechvalice, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Nechvalín, okres Hodonín
  Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nedomice okres Mělník
  Základní škola a mateřská škola Nehvizdy
  Základní škola a Mateřská škola Němčany, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nemile, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Neplachovice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Neumětely, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a Mateřská škola Neznašov
  Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nížkovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Nosislav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice
  Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev
  Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nová Pec
  Základní škola a Mateřská škola Nová Říše příspěvková organizace
  Základní škola Nová Včelnice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Nová Ves nad Popelkou
  Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Nového Města na Moravě, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okr. Liberec - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okres Brno-venkov příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady
  Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou
  Základní škola a Mateřská škola Novosedly, okres Strakonice
  Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Libhošť 90
  Základní škola a Mateřská škola Nový Knín
  Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ
  Základní škola a mateřská škola Nýdek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Obořiště, okres Příbram
  Základní škola a mateřská škola Obrataň
  Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
  Základní škola a Mateřská škola Ohnišov
  Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá, okres Česká Lípa
  Základní škola a mateřská škola Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a mateřská škola Olbramice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Olbramovice, okres Benešov
  Základní škola a Mateřská škola Oleksovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Pelhřimov
  Základní škola a Mateřská škola Olešná, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Olešnice
  Základní škola a mateřská škola Olešnice v Orlických horách
  Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko
  Základní škola a Mateřská škola Olešník
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov
  Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova
  Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Olšovec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opařany
  Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy
  Základní škola a mateřská škola Opatovice, příspěvková organizace
  Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opava-Suché Lazce - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice - příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Opočnice, okres Nymburk
  Základní škola a mateřská škola Ořechov, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří
  Základní škola a Mateřská škola Orličky
  Základní škola a Mateřská škola Orlík nad Vltavou, okres Písek
  Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov
  Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Beroun
  Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun
  Základní škola a mateřská škola Osová Bítýška
  Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mjr. Nováka 34, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Lhotka, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice
  Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola Ostrov
  Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Osvětimany
  Základní škola a Mateřská škola Osvračín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Otice - příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno
  Základní škola a Mateřská škola Oudoleň
  Základní škola a Mateřská škola Ovčáry, okres Kolín
  Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ
  Základní škola a Mateřská škola Partutovice, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pavlíkov, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Pavlov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pěčín
  Základní škola a mateřská škola Pěnčín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim
  Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov
  Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Petrov, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Písečné, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Plavsko
  Základní škola a mateřská škola Plesná
  Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice
  Základní škola a mateřská škola Plzeň - Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc
  Základní škola a Mateřská škola Pocinovice, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Počenice - Tetětice, okres Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola Počepice, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany
  Základní škola a mateřská škola Podomí
  Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434
  Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Polevsko, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Police
  Základní škola a Mateřská škola Police, okres Vsetín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Polkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou
  Základní škola a Mateřská škola Popelín
  Základní škola a Mateřská škola Popice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Poříčí nad Sázavou, okres Benešov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Postřekov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Postřelmůvek, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov
  Základní škola a Mateřská škola Potěhy, okres Kutná Hora
  Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov
  Základní škola a mateřská škola Potůčky, okres Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pozděchov, okres Vsetín
  Základní škola a Mateřská škola Prace, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Praha - Běchovice
  Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16
  Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř
  Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115
  Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060
  Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007
  Základní škola a Mateřská škola Praha 6 - Lysolaje, Žákovská 164/3
  Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21
  Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín
  Základní škola a mateřská škola Prapořiště, okres Domažlice, příspěvková organizace
  Základní škola Praskolesy, okres Beroun
  Základní škola a mateřská škola Přáslavice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola Předín
  Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav
  Základní škola a mateřská škola Předslav, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Přemyslovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Přepychy, okres Rychnov nad Kněžnou
  Základní škola a Mateřská škola Přerov - Předmostí, Pod skalkou 11
  Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem
  Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4
  Základní škola a mateřská škola při Léčebných lázních Lázně Kynžvart
  Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Cvikov, Ústavní 531, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Janské Lázně, Horní promenáda 268
  Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, Praha 8, Budínova 2
  Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Olomouc
  Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Hradec Králové, Sokolská 581
  Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Plzeň, alej Svobody 80
  Základní škola a Mateřská škola při Fakultní Thomayerově nemocnici, Praha 4, Vídeňská 800
  Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1
  Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dosp ělé Luže, Košumberk 37
  Základní škola a Mateřská škola při Krajské nemocnici Pardubice
  Základní škola a mateřská škola při Lázeňské léčebně Mánes Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov
  Základní škola a Mateřská škola při lázních, Velké Losiny
  Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482
  Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Chrudim
  Základní škola a mateřská škola při nemocnici Karlovy Vary
  Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Ústí nad Orlicí
  Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289
  Základní škola a Mateřská škola při nemocnici, Liberec, Husova 357/10, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola při o. p. s. Olivově dětské léčebně, Říčany, Olivova 224
  Základní škola a Mateřská škola při Priessnitzových léčebných lázních a.s., Jeseník
  Základní škola a Mateřská škola při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
  Základní škola a Mateřská škola při Všeobecné fakultní nemocnici, Praha 2, Ke Karlovu 2
  Základní škola a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola při zdravotnických zařízeních kraje Vysočina
  Základní škola a Mateřská škola Přibice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Přídolí
  Základní škola a Mateřská škola Příkazy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Přísnotice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov
  Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4
  Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90
  Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené, Plzeň, Lazaretní 25
  Základní škola a Mateřská škola Prosenice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Prosetín
  Základní škola Prosetín a Mateřská škola Prosetín, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 4
  Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova ul. 60
  Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14
  Základní škola a mateřská škola Prostějov, Rejskova tř. 4
  Základní škola a Mateřská škola Provodov - Šonov, okres Náchod
  Základní škola a mateřská škola Provodov, okres Zlín
  Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Prysk, okr. Česká Lípa, příspěvková organizace
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PRŽNO, OKRES FRÝDEK-MÍSTEK, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pržno, okres Vsetín
  Základní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha-západ
  Základní škola a mateřská škola Ptení
  Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Pyšel, okres Třebíč
  Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim
  Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Račice - Pístovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín
  Základní škola a Mateřská škola Radešínská Svratka, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Radim, okres Jičín
  Základní škola a Mateřská škola Radim, okres Kolín
  Základní škola a Mateřská škola Radňovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov
  Základní škola a Mateřská škola Radostice
  Základní škola a Mateřská škola Radostín nad Oslavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Radovesice, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko
  Základní škola a Mateřská škola Rájec, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko
  Základní škola a Mateřská škola Rakvice, okres Břeclav
  Základní škola a Mateřská škola Rasošky, okres Náchod
  Základní škola a mateřská škola Raškovice
  Základní škola a Mateřská škola Rašovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Rataje, okres Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola Ratibořské Hory
  Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
  Základní škola a Mateřská škola Razová, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Regionu Karlovarský venkov
  Základní škola a Mateřská škola Řepín
  Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Řepníky
  Základní škola a Mateřská škola Řetová
  Základní škola a Mateřská škola Římov
  Základní škola a Mateřská škola Rohle, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rohozná
  Základní škola a Mateřská škola Rokytnice nad Rokytnou, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rokytno, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Rosovice, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Rovečné
  Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rozsochatec, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a mateřská škola Rozstání, okres Prostějov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice
  Základní škola a Mateřská škola Rožmitál na Šumavě, okres Český Krumlov
  Základní škola a Mateřská škola Rožná, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Rudolfov
  Základní škola a mateřská škola Rudoltice
  Základní škola a Mateřská škola Růžená, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí, (okres Rychnov nad Kněžnou);
  Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí
  Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Rychnov nad Kněžnou, Roveň 60
  Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž
  Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov
  Základní škola a Mateřská škola Rynoltice, okres Liberec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Ryžoviště, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát, Dr. Olszaka 156
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Albrechtice, Školní 11, okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Dolní Lutyně Koperníkova 652 okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Havířov - Bludovice Selská, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Návsí, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze,Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Kubisza Hnojník , okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Szkola Podstawowa i Przedszkole příspěvková organizace 739 98 Mosty u Jablunkova 750
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Orlová, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Těrlicko-Horní Těrlicko 243, okres Karviná, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Sázava
  Základní škola a mateřská škola Sázava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Sázavka
  Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sedlnice
  Základní škola a mateřská škola Sehradice okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Senetářov, okres Blansko
  Základní škola a Mateřská škola Senomaty, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Sepekov
  Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489, okres Tábor
  Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Sivice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Skalička, okres Přerov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Skalsko, okres Mladá Boleslav
  Základní škola a mateřská škola Skočice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Skorošice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Slabce, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Slaná, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Slapy
  Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha - západ
  Základní škola a Mateřská škola Slatina, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Slavkov, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sloup v Čechách, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sluhy
  Základní škola a Mateřská škola Služovice, okres Opava, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Smilovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Sněžné, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sobíňov, okres Havlíčkův Brod
  Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Sojovice okres Mladá Boleslav
  Základní škola a mateřská škola Solenice, okres Příbram
  Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola speciální Kroměříž
  Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova
  Základní škola a Mateřská škola speciální, Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28
  Základní škola a Mateřská škola speciální, Rakovník, Františka Diepolta 1576
  Základní škola a Mateřská škola Spořice, okres Chomutov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Spytihněv, okres Zlín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Srbsko
  Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice
  Základní škola a mateřská škola Srní, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Staňkovice, okres Louny
  Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Stará Říše, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Stará Ves, okres Přerov
  Základní škola a Mateřská škola Stará Voda, okres Cheb, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí
  Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín
  Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy
  Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk
  Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stařeč, okres Třebíč, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stárkov
  Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav
  Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště
  Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres Kladno
  Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Stolany
  Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Stonava
  Základní škola a Mateřská škola Stožec, okres Prachatice
  Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace
  Základní škola Povážská Strakonice
  Základní škola a mateřská škola Straky
  Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou
  Základní škola a Mateřská škola Strážek, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Strážný
  Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Středokluky, okres Praha - západ
  Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice, okres Strakonice
  Základní škola a Mateřská škola Střeň, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Střítež nad Ludinou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Střížov
  Základní škola a Mateřská škola Strunkovice nad Blanicí
  Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov
  Základní škola a Mateřská škola Stružinec, okres Semily
  Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec
  Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram
  Základní škola a Mateřská škola Suchohrdly u Miroslavi, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice u Bechyně
  Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sulejovice, okres Litoměřice
  Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník
  Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří
  Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Svatý Jan nad Malší
  Základní škola a mateřská škola Svébohov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Světlá pod Ještědem, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Světnov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Svojšín, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Svratouch
  Základní škola a Mateřská škola Synkov - Slemeno
  Základní škola a mateřská škola Syrovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Šanov
  Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník
  Základní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Šebrov, okres Blansko, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Šestajovice
  Základní škola a Mateřská škola Ševětín
  Základní škola a mateřská škola Šilheřovice, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory
  Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Škrdlovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola Špindlerův Mlýn
  Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Štědrá, okres Karlovy Vary příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice
  Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Štěpánovice
  Základní škola a mateřská škola Štoky, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Štramberk
  Základní škola a mateřská škola Šumavské Hoštice
  Základní škola a mateřská škola Švábenice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace
  Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Brodek u Konice, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Hlavečník, okres Pardubice
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Rouchovany
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Sedlice, okres Strakonice
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, okres Brno-venkov
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6
  Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Rudolfovská 143, České Budějovice
  Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace
  Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Krabčice
  Základní škola a Mateřská škola Tábor - Čekanice, Průběžná 116
  Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice, Míkova 64