Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Dálkové,
3
roky,
absolutorium
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Soukromá střední odborná škola ( 1.KŠPA ) Litoměřice s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední odborná škola InterDACT s.r.o.
Prezenční i kombinované,
3
roky,
státní zkouška
Přírodovědecká fakulta UJEP v Ústí nad Labem
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ a STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA STAVEBNÍ A TECHNICKÁ, Ústí nad Labem, příspěvková organizace, PÁTEŘNÍ ŠKOLA ÚSTECKÉHO KRAJE
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň