Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Prezenční i kombinované,
4
roky,
státní zkouška
Fakulta technologická
Prezenční i kombinované,
3
roky,
státní zkouška
Vysoká škola Karla Engliše, a.s
Denní/prezenční,
2
roky,
státní zkouška
Fakulta chemicko-technologická
Denní/prezenční,
2
roky,
státní zkouška
Fakulta potravinářské a biochemické technologie
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární
Dálkové,
5
let,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola ekonomických studií, Střední průmyslová škola potravinářských technologií a Střední odborná škola přírodovědná a veterinární
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
Denní/prezenční,
2
roky,
maturitní zkouška
Střední škola technická a řemeslná, Dr. M.Tyrše, Nový Bydžov
Denní/prezenční,
2
roky,
státní zkouška
Fakulta životního prostředí, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně
Prezenční i kombinované,
3
roky,
státní zkouška
Fakulta strojní
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Smetanovo zátiší 470, Železný Brod , příspěvková organizace
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň