Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Slovačíkova 400/1, 197 00 Praha 9
infovs@palestra.cz
Rychlý kontakt do školy: 212277741
Telefon: |
212277741 212277742 733520116 |
---|---|
E-mail: |
infovs@palestra.cz |
Web: | www.palestra.cz |
Adresa: |
Slovačíkova 400/1 197 00 Praha 9 |
Rektor/ka: | prof. PaedDr. Rudolf Psotta Ph.D. |
Kraj: |
Praha Okres Praha město |
---|---|
Typ školy: | Soukromá |
Kategorie: | Jiné, specifické školy, Vysoké školy, Pedagogické školy |
Kontaktní osoba: |
Petra Hubáčková 212277777 hubackova@palestra.cz |
IČ: | 27132781 |
Bc. studium:
Sportovní a kondiční specialista-se zaměřením Fitness, Wellness, Volný čas
Výživové poradenství a sportovní diagnostika
Fyzioterapie
Mgr. studium:
Wellness specialista
Název oboru/programu | Typ studia | Forma studia |
---|---|---|
Bc. - Sportovní a kondiční specialista se zaměřením na Volný čas
B1014A280011 |
Vysokoškolské studium | Prezenční i kombinované |
Bc. - Sportovní a kondiční specialista se zaměřením na Wellness
B1014A280011 |
Vysokoškolské studium | Prezenční i kombinované |
Bc. - Sportovní a kondiční specialista se zaměřením na Fitness
B1014A280011 |
Vysokoškolské studium | Prezenční i kombinované |
Mgr. - Wellness specialista
N1088A280001 |
Vysokoškolské studium | Prezenční i kombinované |
Bc. - Výživové poradenství a sportovní diagnostika
B1014A280012 |
Vysokoškolské studium | Prezenční i kombinované |
Fyzioterapie
B0915P360013 |
Vysokoškolské studium | Denní/Prezenční |
Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
E-mail: studijni@vskk.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
E-mail: recepce@artdesigninstitut.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
E-mail: info@cemi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
E-mail: info@skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
E-mail: admissions@unyp.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd