Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Osmek 367/47, 75002 Přerov
ssze@sszeprerov.cz
Rychlý kontakt do školy: 581 262 611
Telefon: |
581 262 611 581 262 619 581 262 622 |
---|---|
E-mail: |
ssze@sszeprerov.cz jana.zdrahalova@sszeprerov.cz vera.gondova@sszeprerov.cz |
Web: | www.sszeprerov.cz |
Adresa: |
Osmek 367/47 75002 Přerov |
Ředitel/ka: | Mgr. Jana Zdráhalová |
Kraj: |
Olomoucký Okres Přerov |
---|---|
Typ školy: | Veřejná |
Kategorie: | Učiliště, Střední školy, Zemědělské školy, Odborná učiliště, Odborné školy |
Kontaktní osoba: |
Ing. Věra Gondová 581 262 622 |
IČ: | 63701171 |
Areál školy mimo budovu školy tvoří domov mládeže, autoškola, dílny pro odborný výcvik, jezdecký areál, školní farma a zahradnictví.
Název oboru/programu | Typ studia | Forma studia |
---|---|---|
Agropodnikání se zaměřením: Provoz a služby
41-41-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Agropodnikání se zaměřením: Chovatel koní, jezdec
41-41-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Mechanizace a služby se zaměřením: Provozní technika
41–45-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Opravář zemědělských strojů
41-55-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Zemědělec-farmář se zaměřením: Provoz
41-51-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Zemědělec-farmář se zaměřením: Chovatel koní, jezdec
41-51-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Mechanizace zemědělství a lesního hospodářství
41-45-L/51 |
Nástavbové studium | Denní/Prezenční |
Agropodnikání se zaměřením: Ochrana přírody a prostředí
41-41-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
E-mail: studijni@vskk.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
E-mail: admissions@unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
E-mail: recepce@artdesigninstitut.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
E-mail: info@cemi.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
E-mail: info@skolamichael.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd