Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Cambridge Business School s.r.o.

Cambridge Business School s.r.o.

V Jámě 1/699, 110 00 Praha

Telefon: 222 212 895
E-mail: infoE-mailcambschool.cz

Základní informace:

Kraj:
Typ školy:
Kategorie:
Adresa:
V Jámě 1/699
110 00  Praha
IČ:
24780669
Telefon:
222 212 895
601 553 562
E-mail:
WWW:
Ředitel/ka:
Mgr. Jan Spour
Kontaktní osoba
Jméno:
Bc. Klára Fryčová
Telefon:
601 553 562
E-mail:

Soubory

Průběh studia MBA na Cambridge Business School
Stáhnout soubor - icon 968 kB

Fotografie školy

24. 11. 2018 Zahájení studia MBA24. 11. 2018 Zahájení studia MBA24. 11. 2018 Zahájení studia MBAStudium MBACambridge Business SchoolPromoceJedna z učeben na Cambridge Business School

Popisek

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, DBA, BBA a LLM. Obsah výuky jednotlivých programů vychází z nejnovějších poznatků v oblasti vzdělávání dospělých a je uzpůsoben i pro časově velmi zaneprázdněné účastníky. Kvalitu vzdělávacích programů a celé instituce zaštiťují prestižní akreditace a členství v mezinárodních asociacích dohlížejících na kvalitu vzdělávání, výuku jednotlivých programů potom zajišťují špičkoví lektoři na vysoce odborné úrovni, kteří vynikají svými dlouholetými zkušenostmi. Cambridge Business School poskytuje kvalitní vzdělávání v těchto programech:

MBA (Master of Business Administration)

BBA (Bachelor of Business Administration)

DBA (Doctor of Business Administration)

LLM (Master of Laws)

Poznámky

Zvýšíte svou cenu na trhu práce
Studium MBA je investicí do vašeho profesního a osobního růstu. Rozšíříte si znalosti z oboru nad úroveň vysokoškolského vzdělání a získáte lepší možnost uplatnění na prestižních pozicích ve významných nadnárodních společnostech. Získáte také nové impulsy pro podnikání a zlepšíte si své manažerské dovednosti.

Budete se učit od nejlepších
Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru a kteří jsou ochotni studentům předat mnohaleté zkušenosti z vlastní praxe. Studenti tak mají jedinečnou možnost s lektory přímo konzultovat záležitosti a problémy ze své vlastní obchodní praxe.

Efektivně a za jeden rok
Díky vysoce efektivním formám výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání za 1 rok (2 semestry). Nový studijní cyklus začíná oficiálně vždy k 1. březnu a k 1. květnu.

Z nabídky našich programů si vyberete ten pravý
Nabízíme 13 specializovaných oborů MBA (Master of Business Administration), program BBA (Bachelor of Business Administration) a tradičně uznávaný program se zaměřením na právo: LLM (Master of Laws). Máte-li již dlouholeté zkušenosti v managementu a hledáte něco speciálního? nabízíme program DBA (Doctor of Business Administration).

Získáte mezinárodní certifikát IES
Absolvováním studia můžete získat prestižní mezinárodní certifikát. Cambridge Business School dbá na kvalitu poskytovaného vzdělání, proto si cenní prestižních akreditací a členství v mezinárodních asociacích, které dohlížejí na kvalitu výuky.

Skloubíte práci a studium
Flexibilní forma studia je uzpůsobena vytíženým manažerům. Distanční forma studia v kombinaci s moderně řešeným e-learningem umožňuje uzpůsobit si studium podle vlastních časových možností. Veškeré přednášky a semináře probíhají vždy v sobotu (4x do roka). A na seminářích vás čeká vynikající občerstvení.

Podmínky studia MBA, DBA, BBA a LLM
Studenti jsou ke studiu přijímáni bez přijímacích zkoušek, je ale nutné splnit podmínky přijetí – mít tedy v případě zájmu o MBA obor vysokoškolské vzdělání. Titul z univerzity ale není jediná možnost, studium je uzpůsobeno profesionálům, kteří mají dostatečnou manažerskou praxi. Studium LLM pak vyžaduje předchozí vzdělání v oblasti práva. Podmínkou přijetí do programu BBA je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Studium DBA vyžaduje ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně na magisterském stupni nebo ukončené profesní vzdělávání v programu MBA a prokazatelně doloženou dostatečnou praxi v řídicí či manažerské pozici v délce minimálně 5 let. Za podání a zpracování přihlášky neplatíte žádný manipulační poplatek.

Pro více informací navštivte naše www stránky: www.cambschool.cz

Studijní obory/programy

Název oboru/programuTyp studiaForma studia
Filtr:
Real Estate
Studijní oborKombinované
Management a leadership
Studijní oborKombinované
Management ve zdravotnictví
Studijní oborKombinované
Finanční management a účetnictví
Studijní oborKombinované
Management ve veřejné správě
Studijní oborKombinované
Sales management
Studijní oborKombinované
Marketing a Public Relations
Studijní oborKombinované
Mezinárodní vztahy a evropská studia
Studijní oborKombinované
Personální management
Studijní oborKombinované
Private Law
Studijní oborKombinované
Management soft skills
Studijní oborKombinované
Strategický management
Studijní oborKombinované
Executive Management Online
Studijní oborKombinované
Executive DBA
Studijní oborKombinované
Executive LLM
Studijní oborKombinované

Kód ikonky na vaše stránky


Nejbližší akce na školách
22.1.2022 - Den otevřených dveří
22.1.2022 - Den otevřených dveří
22.1.2022 - Den otevřených dveří
24.1.2022 - Den otevřených dveří
24.1.2022 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.