Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Vysoká škola kreativní komunikace

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha

Telefon: 606 619 846
E-mail: infoE-mailvskk.cz

Základní informace:

Kraj:
Typ školy:
Kategorie:
Adresa:
Na Pankráci 54
14000  Praha
IČ:
05080967
Telefon:
606 619 846
E-mail:
WWW:
Rektor/ka:
doc. Ing Ivo Straka, CSc
Kontaktní osoba
Jméno:
PhDr. Blanka Nedvědová, Ph.D.
Telefon:
nedvedovab@vskk.cz

Nejbližší akce školy:

Únor
Úterý
27
27.2.2018
Den otevřených dveří
Duben
Úterý
3
3.4.2018
Den otevřených dveří
Doporučujeme

Fotografie školy

Popisek

VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.
Naše obory Literární tvorba a Vizuální tvorba – se specializacemi On-line marketing, Kreativní marketing, Management v kreativním průmyslu, Fotografie a audiovize, Animace a vizuální efekty, Grafický a mediální design – jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia tedy budete pracovat na reálných zakázkách.
A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol? Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru.
Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři.
Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

U většiny specializací nabízíme časově pružnější alternativu FLEXI: při sestavování rozvrhu můžete využít víkendové a večerní přednášky, semináře a ateliéry, systém elektronické studijní podpory a individuální konzultace s vyučujícími.


Poznámky

Obory

Management v kreativním průmyslu
- toto studium vás do budoucího profesního života vybaví nezbytnou sadou nástrojů (znalostí a dovedností), které vám pomohou produkovat inovativní kreativní myšlenky a díky řadě praktických postupů je také uvádět do života. A to v oblastech, které jsou nejen zábavné, ale především velmi perspektivní.

Animace a vizuální efekty
- 3D animace a vizuální efekty je unikátní obor nastavený podle aktuálních požadavků současného kreativního průmyslu. Je určen pro každého, koho zajímá umění v kombinaci s nejnovějšími digitálními technologiemi, 3D počítačová animace, tvorba digitálních filmových triků a vizuálních efektů.

On-line marketing
- atraktivní obor, nastavený podle nejnovějších trendů v kreativním průmyslu. Oblast tzv. digitálního marketingu (tedy takové formy marketingové komunikace, která v sobě zahrnuje využití digitálních médií) je v současnosti nejrychleji rostoucím komunikačním odvětvím. Poptávka lokálních i nadnárodních firem po digitálních manažerech v následujících pěti letech stoupne o 13 procent. Na to, abyste obstáli v konkurenci, vám ale nestačí uživatelská znalost Facebooku a Googlu.

Kreativní marketing
- unikátní studijní obor, který vás připraví na celou řadu kreativních a kreativně-manažerských profesí. Již během studia získáte znalosti a dovednosti, které absolventům českých vysokých škol při nástupu do reklamního a mediálního provozu citelně chybí. Dostanete příležitost rozvíjet své nadání a uplatnit svou originalitu, ale také se naučíte sladit své nápady s požadavky klienta a realizovat je v souladu s ostatními členy týmu.

Fotografie a audiovize
- revolučně koncipovaný tradiční obor, který vás připraví na jakékoli zadání z oblasti kreativního průmyslu. Během studia budete rozvíjet svůj vizuální styl a flexibilitu při využívání nejnovějších digitálních technologií.

Grafický a mediální design
- dynamický obor, který vás ani na chvíli nepřestane bavit. Je koncipovaný s ohledem na stále rostoucí poptávku po vzdělaných a kreativních lidech, kteří suverénně ovládají metody a technologie reklamního a mediálního průmyslu.

Teoretické předměty vyučované v rámci oboru Vizuální tvorba směřují k prohloubení znalosti uměnovědného a obecně kulturního kontextu oboru. Vzhledem k internacionálnímu charakteru oboru je součástí přípravy intenzivní studium angličtiny.


Literární tvorba
- studenti se v prakticky zaměřených dílnách naučí psát i kriticky reflektovat texty ze všech oblastí slovesné tvorby – od uměleckých žánrů poezie, prózy a dramatu až po publicistické útvary a reklamní texty. V rámci redakčních dílen pak získají zkušenosti nezbytné pro uplatnění v široké oblasti produkce textů v tištěné a digitalizované podobě. Teoretická část studia jim pomůže prohloubit znalosti v humanitních disciplínách, zejména literárněvědných a uměnovědných, a rozvinout komunikační kompetence nejen v češtině, ale i v angličtině. Absolvování literární tvorby je dobrý start pro samostatnou uměleckou kariéru, ale i pro jistější profesní dráhu v novinách, nakladatelství či reklamní agentuře.

Studijní obory

Název oboruTyp studiaForma studia
Filtr:
Kreativní psaní
8207R005
BakalářskýPrezenční i dálkové
Animace a vizuální efekty
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
Fotografie a audiovize
8204R052
NavazujícíPrezenční i dálkové
Grafický a mediální design
8204R052
NavazujícíPrezenční i dálkové
Kreativní marketing
8204R052
NavazujícíPrezenční i dálkové
Management v kreativním průmyslu
8204R052
NavazujícíPrezenční i dálkové
On-line marketing
8204R052
NavazujícíPrezenční i dálkové

Kód ikonky na vaše stránky


Nejbližší akce na školách
26.2.2018 - Den otevřených dveří
26.2.2018 - Den otevřených dveří
27.2.2018 - Den otevřených dveří
27.2.2018 - Den otevřených dveří
27.2.2018 - Den otevřených dveří
Základní škola COMPASS
Praha 4 - Kunratice
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.