Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Vysoká škola kreativní komunikace

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha

Telefon: 607 041 436
E-mail: infoE-mailvskk.cz

Základní informace:

Kraj:
Typ školy:
Kategorie:
Adresa:
Na Pankráci 54
14000  Praha
IČ:
05080967
Telefon:
607 041 436
E-mail:
WWW:
Kontaktní osoba
Telefon:
777 925 400
E-mail:

Nejbližší akce školy:

Prosinec
Čtvrtek
15
15.12.2022
Den otevřených dveří
Leden
Čtvrtek
26
26.1.2023
Den otevřených dveří
Doporučujeme

Fotografie školy

Popisek

VŠKK je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na profesní dráhu ve všech oblastech kreativního průmyslu.

Naše bakalářské i magisterské programy Vizuální tvorba (se specializacemi Fotografie a audiovize, Grafický a mediální design, Animace a vizuální efekty), Literární tvorba (se specializacemi Komerční psaní v médiích, Literární tvorba) a Kreativní marketing a komunikace (se specializacemi On-line marketing a komunikace, Kreativní marketing a komunikace, Marketing management) jsou napojeny na praktický provoz reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Už během studia budete pracovat na reálných zakázkách.
NOVĚ NABÍZÍME STUDIUM TAKÉ V ANGLICKÉM JAZYCE - praguecom.com
I VE VARIANTĚ KOMBI (pro pracující).

A co odlišuje VŠKK od ostatních českých vysokých škol?
Jsme světoví! Inspirovali jsme se modelem severských a britských škol, takže u nás budete po celou dobu studia získávat nejen znalosti a řemeslné dovednosti, ale i zkušenosti a kontakty, které jsou garancí úspěchu při hledání zaměstnání ve zvoleném oboru. Pod vedením zkušených odborníků se stanete vyhledávanými textaři, novináři, PR pracovníky, moderátory, grafickými designéry, fotografy, filmaři, animátory, trikaři. Absolvent VŠKK je profesionál ovládající perfektně řemeslo, moderní technologie a self-promotion.

Na VŠKK máme vlastní reklamní agenturu (KK AGENTURU), kde si můžete vyzkoušet práci na reálných zakázkách. Máme vlastní školní klub, kde pořádáme různé akce, večírky, promítání…

Vysoká škola kreativní komunikace staví na tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazujeme na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těžíme ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého – v současné době jsme jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti literární tvorby.

Cílem Vysoké školy kreativní komunikace je vychovávat profesionály v oblasti literární a vizuální tvorby, kteří se nebudou bát měnit svět k lepšímu.

V současné době probíhají přijímací pohovory i dny otevřených dveří on-line.Poznámky

Specializace


MARKETING MANAGEMENT (Bc./Mgr.)
- toto studium vás do budoucího profesního života vybaví nezbytnou sadou nástrojů (znalostí a dovedností), které vám pomohou produkovat inovativní kreativní myšlenky a díky řadě praktických postupů je také uvádět do života. A to v oblastech, které jsou nejen zábavné, ale především velmi perspektivní.
NOVĚ VE VARIANTĚ KOMBI A V ANGLICKÉM JAZYCE
(pouze Bc.)

ANIMACE A VIZUÁLNÍ EFEKTY (BcA./MgA.)
- 3D animace a vizuální efekty je unikátní obor nastavený podle aktuálních požadavků současného kreativního průmyslu. Je určen pro každého, koho zajímá umění v kombinaci s nejnovějšími digitálními technologiemi, 3D počítačová animace, tvorba digitálních filmových triků a vizuálních efektů.

ON-LINE MARKETING A KOMUNIKACE (Bc./Mgr.)
- atraktivní obor, nastavený podle nejnovějších trendů v kreativním průmyslu. Oblast tzv. on-line marketingu (tedy takové formy marketingové komunikace, která v sobě zahrnuje využití digitálních médií) je v současnosti nejrychleji rostoucím komunikačním odvětvím. Poptávka lokálních i nadnárodních firem po digitálních manažerech v následujících pěti letech stoupne o 13 procent. Na to, abyste obstáli v konkurenci, vám ale nestačí uživatelská znalost Facebooku a Googlu.
NOVĚ VE VARIANTĚ KOMBI A V ANGLICKÉM JAZYCE
(pouze Bc.)

KREATIVNÍ MARKETING A KOMUNIKACE (Bc./Mgr.)
- unikátní studijní obor, který vás připraví na celou řadu kreativních a kreativně-manažerských profesí. Již během studia získáte znalosti a dovednosti, které absolventům českých vysokých škol při nástupu do reklamního a mediálního provozu citelně chybí. Dostanete příležitost rozvíjet své nadání a uplatnit svou originalitu, ale také se naučíte sladit své nápady s požadavky klienta a realizovat je v souladu s ostatními členy týmu.
NOVĚ VE VARIANTĚ KOMBI A V ANGLICKÉM JAZYCE (pouze Bc.)

FOTOGRAFIE A AUDIOVIZE (BcA./MgA.)
- revolučně koncipovaný tradiční obor, který vás připraví na jakékoli zadání z oblasti kreativního průmyslu. Během studia budete rozvíjet svůj vizuální styl a flexibilitu při využívání nejnovějších digitálních technologií.

GRAFICKÝ A MEDIÁLNÍ DESIGN (BcA./MgA.)
- dynamický obor, který vás ani na chvíli nepřestane bavit. Je koncipovaný s ohledem na stále rostoucí poptávku po vzdělaných a kreativních lidech, kteří suverénně ovládají metody a technologie reklamního a mediálního průmyslu.

Teoretické předměty vyučované v rámci oboru Vizuální tvorba směřují k prohloubení znalosti uměnovědného a obecně kulturního kontextu oboru. Vzhledem k internacionálnímu charakteru oboru je součástí přípravy intenzivní studium angličtiny.


LITERÁRNÍ TVORBA (BcA./MgA.)
- studenti se v prakticky zaměřených dílnách naučí psát i kriticky reflektovat texty ze všech oblastí slovesné tvorby – od uměleckých žánrů poezie, prózy a dramatu až po publicistické útvary a reklamní texty. V rámci redakčních dílen pak získají zkušenosti nezbytné pro uplatnění v široké oblasti produkce textů v tištěné a digitalizované podobě. Teoretická část studia jim pomůže prohloubit znalosti v humanitních disciplínách, zejména literárněvědných a uměnovědných, a rozvinout komunikační kompetence nejen v češtině, ale i v angličtině. Absolvování literární tvorby je dobrý start pro samostatnou uměleckou kariéru, ale i pro jistější profesní dráhu v novinách, nakladatelství či reklamní agentuře.
NOVĚ V ANGLICKÉM JAZYCE (pouze Bc.)

KOMERČNÍ PSANÍ V MÉDIÍCH (BcA./MgA.)
- je bakalářská studijní specializace, jejíž absolventi se naučí psát a vytvářet atraktivní obsah podle potřeb různých odvětví komerční komunikace a jednotlivých typů současných médií. Kreativní přístup a tvůrčí psaní jsou základem studia tohoto oboru. Studium vás připraví na práci tvůrce kreativního obsahu v reklamních a PR agenturách, v tiskových a marketingových odděleních firem a v současných tištených i elektronických médiích, a to nejenom se znalostí řemesla literární tvorby, ale i marketingu. Reálná možnost uplatnění je i v sektoru sociálního marketingu, v kulturních institucích a zařízeních, ve veřejné správě.
NOVĚ V ANGLICKÉM JAZYCE (pouze Bc.)

Studijní obory/programy

Název oboru/programuTyp studiaForma studia
Filtr:
Komerční psaní v médiích
8207R005
BakalářskýDenní/Prezenční
Literární tvorba
8207R005
BakalářskýDenní/Prezenční
Animace a vizuální efekty
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
Fotografie a audiovize
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
Grafický a mediální design
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
Kreativní marketing a komunikace
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
Marketing management
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční
On-line marketing a komunikace
8204R052
NavazujícíDenní/Prezenční

Kód ikonky na vaše stránky


Nejbližší akce na školách
8.12.2022 - Den otevřených dveří
8.12.2022 - Den otevřených dveří
8.12.2022 - Den otevřených dveří
8.12.2022 - Den otevřených dveří
8.12.2022 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.