Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Tyršova 611/2, 737 01 Český Těšín
skola@albrechtovastredni.cz
Rychlý kontakt do školy: 558 425 200
Telefon: |
558 425 200 739 204 582 |
---|---|
E-mail: |
skola@albrechtovastredni.cz |
Web: | www.albrechtovastredni.cz |
Adresa: |
Tyršova 611/2 737 01 Český Těšín |
Ředitel/ka: | Mgr. Pavel Cieslar |
Kraj: |
Moravskoslezský Okres Karviná |
---|---|
Typ školy: | Státní |
Kategorie: | Střední školy, Zemědělské školy, Odborná učiliště, Odborné školy, Hotelové školy |
Kontaktní osoba: |
Mgr. M. Bojdová, Ing. J. Matlochová 731179262 |
IČ: | 00577235 |
Den otevř.dveří: 6.12.202, 5.2.2022
Obory:hotelnictví,polygrafie, kuchař-číšník,cukrář,aranžér,ekologie, jezdec a chovatel koní, agropodnikání, ekologie ŽP, tiskař,řezník-uzenář,sladovník, podnikání
Název oboru/programu | Typ studia | Forma studia |
---|---|---|
Ekologie a životní prostředí
16-01-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Polygrafie
34-41-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Hotelnictví
65-42-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Agropodnikání
41-41-M/01 |
Studijní obor | Denní/Prezenční |
Tiskař na polygrafických strojích
34-52-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Cukrář
29-54-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Kuchař-číšník
65-51-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Aranžér
66-52-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Pekař
29-53-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Jezdec a chovatel koní
41-53-H/02 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Řezník-uzenář
29-56-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Výrobce potravin - Sladovník-pivovarník
29-51-H/01 |
Učební obor | Denní/Prezenční |
Podnikání
64-41-L/51 |
Nástavbové studium | Denní/Prezenční |
Podnikání
64-41-L/51 |
Nástavbové studium | Dálkové |
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň