Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Komenského náměstí 495, 68401 Slavkov u Brna
Ředitel/ka: Mgr. Eva Jurásková,
www.ms-zvidalek.cz
Typ školy: Státní,
Račice 170, 68305 Račice - Pístovice
Ředitel/ka: Mgr. Olga Harásková
Typ školy: Státní,
68351 Holubice 20
Ředitel/ka: Mgr. Milena Vodičková,
www.zsholubice.estranky.cz
Typ školy: Veřejná,
Krásensko 73, 68304 Drnovice
Ředitel/ka: Alena Šebelová
Typ školy: Veřejná,
Puškinova 4/500, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Ivona Henrichová
Typ školy: Veřejná,
Komořany 200, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Mgr. Irena Borkovcová
Typ školy: Veřejná,
Rychtářov 100, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Bc. Marie Hájková, v.z. Bc. Lucie Táborská
Typ školy: Státní,
Na Vyhlídce 12, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Mgr. Miloslav Brtníček
Typ školy: Veřejná,
Kučerov 4, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Höfer
Typ školy: Veřejná,
Moravské Prusy 175, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Jitka Měřínská
Typ školy: Veřejná,
Olšany 66, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Marcela Coufalová
Typ školy: Veřejná,
Nemochovice 6, 68333 Nesovice
Ředitel/ka: Yvetta Doupovcová
Typ školy: Veřejná,
Radslavice 91, 68321 Pustiměř
Ředitel/ka: Lenka Šmerková, Dis.
Typ školy: Veřejná,
Habrovanská 328/5, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Bc. Helena Vysoudilová
Typ školy: Státní,
Školní 106, 68355 Bošovice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Damborská
Typ školy: Veřejná,
Ruprechtov 252, 68304 Drnovice
Ředitel/ka: Dana Konopková
Typ školy: Veřejná,
Puškinova 527/22, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Bělejová
Typ školy: Veřejná,
Nové Hvězdlice 51, 68341 Bohdalice
Ředitel/ka: Eva Šťastná
Typ školy: Soukromá,
Jarní 577/2, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Věra Dohnalová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň