Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
67140 Tavíkovice 62
Ředitel/ka: Mgr. Marie Francová
Typ školy: Státní,
67151 Kravsko 169
Ředitel/ka: Mgr. Simona Jakešová,
www.zskravsko.cz
Typ školy: Státní,
36, 67171 Hostěradice
Ředitel/ka: Mgr. Pavlína Kociánová
Typ školy: Státní,
Jezeřany - Maršovice 143, 67175 Loděnice
Ředitel/ka: Mgr. Květoslava Bílová
Typ školy: Státní,
67133 Mikulovice 134
Ředitel/ka: Ing. Ivo Bílek
Typ školy: Státní,
67176 Olbramovice 125
Ředitel/ka: Mgr. Ladislav Ruibar
Typ školy: Státní,
Šanov, 67168 Hrabětice
Ředitel/ka: Mgr. Eva Plešová
Typ školy: Státní,
Bohutice 10, 67176 Olbramovice u Moravského Krumlova
Ředitel/ka: Mgr. Jana Pavlíčková
Typ školy: Veřejná,
67171 Hostěradice 81
Ředitel/ka: Hana Kellnerová,
mshosteradice.cz
Typ školy: Státní,
Horní Česká 15, 66951 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Ludmila Falcová
Typ školy: Soukromá,
Horní náměstí 17, 69602 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Bednářová,
www.jazykan.cz
Typ školy: Veřejná,
Tvořihráz 148, 67134 Horní Dunajovice
Ředitel/ka: Silvie Adámková
Typ školy: Soukromá,
nám. Armády 9, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Helena Laluhová
Typ školy: Státní,
67142 Vémyslice 28
Ředitel/ka: Jana Slámová
Typ školy: Veřejná,
Lesná 91, 67102 Šumná
Ředitel/ka: Dana Kavanová
Typ školy: Státní,
Jamolice 57, 67201 Moravský Krumlov
Ředitel/ka: Hana Nekulová
Typ školy: Soukromá,
Vratěnín 57, 67107 Uherčice
Ředitel/ka: Bc. Danuše Platková
Typ školy: Státní,
67134 Horní Dunajovice 184
Ředitel/ka: Mgr. Lenka Czehovská
Typ školy: Veřejná,
67178 Jiřice u Miroslavi 89
Ředitel/ka: Milada Vaculínová
Typ školy: Veřejná,
Korolupy 72, 67107 Uherčice u Znojma
Ředitel/ka: Eva Kasárníková
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň