Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Šafaříkova 17, 35604 Dolní Rychnov
Ředitel/ka: Helena Machová
Typ školy: Veřejná,
K. H. Borovského 1527, 35601 Sokolov
Ředitel/ka: Markéta Csipková
Typ školy: Veřejná,
Kosmonautů 1881, 35605 Sokolov
Ředitel/ka: Andrea Garhoferová
Typ školy: Veřejná,
Za Tratí 687, 35301 Mariánské Lázně
Ředitel/ka: Helena Černá
Typ školy: Veřejná,
Poděbradova 396, 36452 Žlutice
Ředitel/ka: Dagmar Šornová
Typ školy: Veřejná,
M. Majerové 1650, 35605 Sokolov
Ředitel/ka: Eva Knedlová
Typ školy: Veřejná,
Nohova 2201, 35201 Aš
Ředitel/ka: Vladimíra Talpová
Typ školy: Soukromá,
Americká 152/4, 350 02 Cheb
www.englishacademycheb.cz
Typ školy: Soukromá,
Moskevská 1055/11, 360 01 Karlovy Vary
www.eagle-kv.cz
Typ školy: Veřejná,
Velichov 132, 36301 Ostrov
Ředitel/ka: Lydie Kučerová
Typ školy: Veřejná,
Malé náměstí 2, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Věra Pechrová
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 674, 35701 Rotava
Ředitel/ka: Jiřina Deutschová
Typ školy: Veřejná,
Rooseweltova 315, 36235 Abertamy
Ředitel/ka: Alena Eklová
Typ školy: Veřejná,
Bezručova 1, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Bohumila Hurtová
Typ školy: Veřejná,
Kraslická 36, 35704 Lomnice
Ředitel/ka: Naděžda Černíková
Typ školy: Veřejná,
Mezirolí 67, 36225 Nová Role
Ředitel/ka: Šárka Vlasáková
Typ školy: Veřejná,
Rolavská 234, 36225 Nová Role
Ředitel/ka: Bohumila Matuščáková
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 429, 36401 Toužim
Ředitel/ka: Vladimíra Hazmuková
Typ školy: Veřejná,
26. dubna 39, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Mgr. Ludmila Mračková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň