Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
79824 Pivín 170
Ředitel/ka: Mgr. Květoslava Žondrová,
www.zspivin.cz
Typ školy: Veřejná,
Ohrozim 58, 79803 Plumlov
Ředitel/ka: Mgr.Andrea Kopová,
www.skolkaohrozim.cz
Typ školy: Veřejná,
U Školky 296, 79848 Protivanov
Ředitel/ka: Petra Krejčí,
ms-protivanov.almadeo.cz
Typ školy: Státní,
79843 Ptení 157
Ředitel/ka: Mgr. Viera Šmilňáková,
zsmspteni.cz
Typ školy: Státní,
Víceměřice 62, 79826 Nezamyslice
Ředitel/ka: Jitka Tihelková, DiS,
www.vicemerice.cz/skolka/
Typ školy: Jiný, specifická,
79809 Vřesovice 41
Ředitel/ka: Anna Milčáková,
zsamsvresovice.cz
Typ školy: Státní,
Pěnčín 17, 79857 Laškov
Ředitel/ka: Mgr. Lenka Lošťáková,
www.zsmspencin.cz
Typ školy: Veřejná,
Biskupice 40, 79812 Kralice na Hané
Ředitel/ka: Zdeňka Čechová
Typ školy: Veřejná,
Rumunská 23/1348, 79601 Prostějov
Ředitel/ka: Mgr. Ludiše Musilová
Typ školy: Veřejná,
Na Stráži 512, 79803 Plumlov
Ředitel/ka: Bc.Silvie Soldánová
Typ školy: Veřejná,
79808 Kelčice 75
Ředitel/ka: Bc. Jana Dostálová
Typ školy: Veřejná,
Zámecká 348, 79807 Brodek u Prostějova
Ředitel/ka: Mgr. Zdeňka Piňosová
Typ školy: Veřejná,
Pod Školou 4a/399, 79607 Držovice
Ředitel/ka: Eva Lisická
Typ školy: Veřejná,
Prostějovičky 67, 79803 Plumlov
Ředitel/ka: Hana Hradečná
Typ školy: Veřejná,
Zátiší 91, 79812 Kralice na Hané
Ředitel/ka: Lenka Zdráhalová
Typ školy: Veřejná,
Hrubčice 40, 79821 Bedihošť
Ředitel/ka: Zdenka Pešková
Typ školy: Veřejná,
Trávnická 201, 79827 Němčice nad Hanou
Ředitel/ka: Miluška Grulichová
Typ školy: Veřejná,
Niva 119, 79861 Drahany
Ředitel/ka: Renata Jančíková
Typ školy: Veřejná,
Šárka 4a/4348, 79601 Prostějov
Ředitel/ka: Iveta Bittnerová
Typ školy: Veřejná,
Mořice 1, 79828 Mořice
Ředitel/ka: Anna Přikrylová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň