Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Markova 523, 34506 Kdyně
Ředitel/ka: Marie Stradějová
Typ školy: Veřejná,
Mířkov 72, 34601 Horšovský Týn
Ředitel/ka: Miluše Habartová
Typ školy: Církevní,
34501 Mrákov 78
Ředitel/ka: Jitka Poláková
Typ školy: Veřejná,
34547 Zahořany 12
Ředitel/ka: Naděžda Zůnová
Typ školy: Veřejná,
Úsilov 45, 34506 Kdyně
Ředitel/ka: Bc. Pavla Šperlová
Typ školy: Veřejná,
Puclická 37, 34561 Staňkov
Ředitel/ka: Marie Němcová
Typ školy: Veřejná,
Chodská Lhota 83, 34506 Kdyně
Ředitel/ka: Eva Moravcová
Typ školy: Veřejná,
Puclice 1, 34561 Staňkov
Ředitel/ka: Jarmila Kadlecová
Typ školy: Veřejná,
34531 Babylon 27
Ředitel/ka: Zdeňka Stauberová
Typ školy: Veřejná,
Brnířov 41, 34506 Kdyně
Ředitel/ka: Jana Velková
Typ školy: Veřejná,
Sportovní 306, 34543 Koloveč
Ředitel/ka: Helena Moudrá
Typ školy: Veřejná,
Luženice 48, 34401 Domažlice
Ředitel/ka: Marie Veselá
Typ školy: Veřejná,
Dělnická 35, 34506 Kdyně
Ředitel/ka: Miloslava Vařejková
Typ školy: Veřejná,
Drahotínská 86, 34522 Poběžovice
Ředitel/ka: Lenka Pekárová
Typ školy: Veřejná,
Tlumačov 107, 34401 Domažlice
Ředitel/ka: Jaroslava Malá
Typ školy: Veřejná,
34533 Trhanov 33
Ředitel/ka: Jana Záhořová
Typ školy: Veřejná,
Spálenec 18, 34401 Domažlice
Ředitel/ka: Iveta Havlová
Typ školy: Veřejná,
34502 Kout na Šumavě 261
Ředitel/ka: Hana Holubová
Typ školy: Veřejná,
Kvíčovice 50, 34562 Holýšov
Ředitel/ka: Ivana Smetáková
Typ školy: Veřejná,
Mezholezy 34, 34601 Horšovský Týn
Ředitel/ka: Božena Burdová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň