Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Tylova 184, 28104 Plaňany
Ředitel/ka: Ludmila Svobodová,
www.skoplan.estranky.cz
Typ školy: Soukromá,
Lstibořská 183, 28201 Český Brod - Liblice
Ředitel/ka: Bc. Jitka Majerová,
www.skolka-liblice.cz
Typ školy: Veřejná,
Sokolská 1313, 28201 Český Brod
Ředitel/ka: Jaroslava Jelínková,
www.mssokolska.cz
Typ školy: Veřejná,
Dolní Chvatliny 26, 28144 Zásmuky
Ředitel/ka: Ivana Březinová,
dolnichvatliny.cz/materska-skola/admin
Typ školy: Veřejná,
Tř. Jana Švermy 825, 28911 Pečky
Ředitel/ka: Hana Malá,
www.mspecky.wz.cz
Typ školy: Veřejná,
Školní 64, 28141 Ratboř
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Kohoutová,
www.msratbor.cz
Typ školy: Státní,
Prokopa Velikého 633, 28002 Kolín IV.
Ředitel/ka: Mgr. Irena Kaurová
Typ školy: Státní,
28106 Vitice 15
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Kosinová
Typ školy: Státní,
Komenského náměstí 85, 28126 Týnec nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Hynek Radouš,
www.zstynecnl.cz
Typ školy: Veřejná,
Kmochova 335, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Květoslava Vorlíčková
Typ školy: Veřejná,
28911 Ratenice 120
Ředitel/ka: Alena Čáslavová
Typ školy: Státní,
Flosova 472, 28126 Týnec nad Labem
Ředitel/ka: Soňa Hladíková
Typ školy: Státní,
Okružní 435, 28161 Kouřim
Ředitel/ka: Mgr. Marta Chytková
Typ školy: Státní,
Školská 444, 28102 Cerhenice
Ředitel/ka: Bc. Anna Hrudková,
www.skolkacerhenice.cz
Typ školy: Veřejná,
Třebovle 117, 28163 Kostelec n.Č.l.
Ředitel/ka: Alena Součková
Typ školy: Veřejná,
Bachmačská 710, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Václava Třepinová
Typ školy: Veřejná,
Masarykova 891, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Dana Malinová
Typ školy: Veřejná,
Revoluční 180, 28163 Kozojedy
Ředitel/ka: Alena Šámalová
Typ školy: Veřejná,
Křečhoř 103, 28002 Kolín
Ředitel/ka: Renata Malíková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň