Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Zubří 77, 59231 Nové Město na Moravě
Ředitel/ka: Mgr. Hana Stejskalová,
www.skola.obeczubri.cz
Typ školy: Státní,
59255 Bobrová 129
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Strnad,
www.zsbobrova.eu
Typ školy: Státní,
59241 Dalečín 107
Ředitel/ka: Mgr. Marcela Kotoučková,
www.dalecin.cz/index.php?clanek=30
Typ školy: Státní,
59213 Bohdalov 205
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Laštovičková,
www.zsbohdalov.cz
Typ školy: Státní,
Bohdalec 80, 59255 Bobrová
Ředitel/ka: PaedDr. Zdeňka Kučerová,
www.zsbohdalec.estranky.cz
Typ školy: Státní,
Tyršova 239, 59501 Velká Bíteš
Ředitel/ka: Josef Chytka,
www.sosbites.cz
Typ školy: Státní,
59263 Štěpánov nad Svratkou 159
Ředitel/ka: Mgr. Jiří Dufek
Typ školy: Veřejná,
Vídeň 116, 59401 Velké Meziříčí
Ředitel/ka: Jana Stehlíková,
www.obecviden.cz
Typ školy: Státní,
59232 Jámy 158
Ředitel/ka: Ivana Mottlová
Typ školy: Státní,
Sadová 579, 59501 Velká Bíteš
Ředitel/ka: Mgr. Dalibor Kolář,
www.zsbites.cz
Typ školy: Státní,
Křižánky 92, 59202 Svratka
Ředitel/ka: Mgr. Hana Štůlová
Typ školy: Státní,
Nová Ves u Nového Města na Moravě 70, 59231 Nové Město na Moravě
Ředitel/ka: Mgr. Libor Skryja
Typ školy: Státní,
59233 Radešínská Svratka 95
Ředitel/ka: Josef Novák
Typ školy: Státní,
Písečné 30, 59301 Bystřice nad Pernštejnem
Ředitel/ka: Mgr. Svatava Solařová
Typ školy: Státní,
Dolní Bory 161, 59461 Bory
Ředitel/ka: Mgr. František Eliáš
Typ školy: Státní,
59266 Vír 58
Ředitel/ka: Mgr. Petra Zánová
Typ školy: Veřejná,
Nové Dvory 37, 59212 Nížkov
Ředitel/ka: Mgr. Andrea Marková
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň