Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Jestřabí 78, 76333 Jestřabí
Ředitel/ka: Jarmila Fojtíková
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 36, 76326 Pozlovice
Ředitel/ka: Daniela Linhartová
Typ školy: Veřejná,
Na Vyhlídce 1016, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Bohuslava Řehůřková
Typ školy: Státní,
tř. Tomáše Bati 1285, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Radka Šindelková,
www.msmorysak.cz
Typ školy: Státní,
Budovatelská 4819, 76005 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Hana Vařáková
Typ školy: Veřejná,
Palackého náměstí 888, 76312 Vizovice
Ředitel/ka: Hana Úlehlová
Typ školy: Veřejná,
Na Vrchovici 21, 76001 Zlín - Kudlov
Ředitel/ka: Jarmila Řezníčková
Typ školy: Veřejná,
Luční 4588, 76005 Zlín
Ředitel/ka: Libuše Slezáková
Typ školy: Veřejná,
Mariánské nám. 141, 76314 Zlín - Štípa
Ředitel/ka: Růžena Konečná
Typ školy: Veřejná,
Slínová 4225, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Marie Maulová
Typ školy: Veřejná,
Sokolská 3961, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Lívia Popesková
Typ školy: Veřejná,
Lázeňská 412, 76314 Zlín - Kostelec
Ředitel/ka: Olga Leicmanová
Typ školy: Veřejná,
Návesní 64, 76001 Zlín - Mladcová
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslava Kvasničková
Typ školy: Veřejná,
Dlouhá 470, 76321 Slavičín
Ředitel/ka: Jarmila Gottfriedová
Typ školy: Veřejná,
76307 Velký Ořechov 27
Ředitel/ka: Mgr. Alena Maňásková
Typ školy: Veřejná,
Držková 106, 76319 Kašava
Ředitel/ka: Jana Gergelová
Typ školy: Veřejná,
Loučka 85, 76325 Újezd
Ředitel/ka: Vladimíra Pomykalová
Typ školy: Veřejná,
Nedašova Lhota 84, 76332 Nedašova Lhota
Ředitel/ka: Irena Pechancová
Typ školy: Veřejná,
Záhumení 460, 76333 Štítná nad Vláří
Ředitel/ka: Oldřiška Říhová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň