Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Jiný, specifická,
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha
Ředitel/ka: Tomáš Nejedlý,
cardiffacademy.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Ukrajinská 379, 436 01 Litvínov
Ředitel/ka: Mgr. Ladislav Turbák,
www.humanitas.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Frýdecká 34, 73701 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Z. Filipková, Ph.D.,
www.skolasd.eu
Typ školy: Jiný, specifická,
Havlíčkova 46, 586 01 Jihlava
Ředitel/ka: Dagmar Šimková,
www.ajak.ji.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Čestice 8, 38719 Čestice
Ředitel/ka: Mgr. Kateřina Vršková,
www.svp-cestice.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Tetín 1506/1, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: PhDr. Marie Turková,
pvtetin.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Malinovského náměstí 603, 660 87 Brno
Ředitel/ka: Miloš Antoš,
www.ajakbrno.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Školní 723, 792 01 Bruntál
Ředitel/ka: Mgr. Novotný Petr,
www.zsamog.bruntal.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Mostecká 309, 431 11 Jirkov
www.akademiecv.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
U tenisu, 150 00 Praha - Košíře
Ředitel/ka: Mgr. Šárka Krutská,
www.ekoskolkavidoule.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
nám. T. G. Masaryka 3050, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Markéta Hrozová, Ph.D.,
www.qocna.utb.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Havlíčkova 177, 506 01 Jičín
Ředitel/ka: Vlasta Vlčková,
www.jicinet.cz/ajak
Typ školy: Jiný, specifická,
Resslova 110, 120 00 Praha
Ředitel/ka: Mgr. Taťána Borákova, MBA,
www.esma.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Fügnerova 667/7, 460 01 Liberec 4
Ředitel/ka: Ing. Jana Pfohlová,
www.akademieliberec.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
V Zápolí 1250/21, 141 00 Praha 4 - Michle
Ředitel/ka: Mgr. Květa Pekařová,
www.tvojeskolicka.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Vlachova 1502, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
Ředitel/ka: Mgr. Milan Černý,
www.diakoniep13.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Palackého náměstí 231, 68601 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: Šárka Ditrichová,
www.ditrichova.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Plaská 622/3, 150 00 Praha 5
Ředitel/ka: Ing. Radek Němec, MBA,
www.eifm.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Legerova 28, 28002 Kolín III
Ředitel/ka: Mgr. Libuše Kubíčková,
www.dks-kolin.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Luční čp. 28, 47141 Dubá
Ředitel/ka: Bc. Zdena Šindelářová,
materskaskoladuba.estranky.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd