Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Jiný, specifická,
Havlíčkova 46, 586 01 Jihlava
Ředitel/ka: Dagmar Šimková,
www.ajak.ji.cz
Typ školy: Soukromá,
Dolní 31, 700 30 Ostrava
Ředitel/ka: Mgr. Dalibor Krčmář,
www.cloverleaf.cz
Typ školy: Soukromá,
Nerudova 198/36, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Ing. Martin Dvořák, Ph.D.,
www.onlinejazyky.cz
Typ školy: Soukromá,
Masařská 15, 746 01 Opava
faktum-opava.cz
Typ školy: Soukromá,
Růžová 41, 377 01 Jindřichův Hradec
Ředitel/ka: Pavlína Dvořáková,
www.jazykovkazachova.cz
Typ školy: Soukromá,
Bráfova 531/37, 67401 Třebíč 1
www.facebook.com/jshonzik
Typ školy: Soukromá,
738 01 Frýdek-Místek
Ředitel/ka: Ilona Martinátová,
www.jazykovaskola-im.cz
Typ školy: Soukromá,
Slovenská 477/5, 360 01 Karlovy Vary
Ředitel/ka: Davi Sanchez Netto,
carlsbadschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Lidická 695/9, 602 00 Brno - Veveří
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Ráček Pelikánová - jednatelka,
www.skolapelican.com
Typ školy: Soukromá,
V olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
Ředitel/ka: Mgr. Aneta Zichová,
www.ateslanguage.cz
Typ školy: Soukromá,
Francouzská, 75/4, 120 00 Praha 2
Ředitel/ka: Michael Akopyan,
www.semantus.cz
Typ školy: Soukromá,
Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1
www.az-smart.cz
Typ školy: Soukromá,
Václavská 6, 616 00 Brno
Ředitel/ka: Petr Jelínek,
www.jazykyprovas.cz
Typ školy: Soukromá,
Londýnská 254/7, 120 00 Praha
Ředitel/ka: Pedro Fernandez,
www.praha-centrum.cz
Typ školy: Soukromá,
České Budějovice - Praha
Ředitel/ka: Mgr. Petr Řezníček,
www.horizonty.cz
Typ školy: Státní,
Čelakovského 200, 397 01 Písek
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Sekyrka, Th.D.,
www.oa-pisek.cz
Typ školy: Soukromá,
Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Ředitel/ka: Ing. Petr Pasek,
www.alka-ls.cz
Typ školy: Soukromá,
Hollarova 1124/14, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Ředitel/ka: Ing. Lucie Vlková,
slune.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň