Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Hradecká 1151, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Yvona Klánová,
www.highschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Oskol 433, 767 01 Kroměříž
Ředitel/ka: Mgr. Marek Ginter, MBA,
www.athena.cz
Typ školy: Státní,
třída T. G. Masaryka 14, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav
Ředitel/ka: Ing. Renáta Vícová,
www.oamb.cz
Typ školy: Soukromá,
Mánesova 536/27, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Petr Vlk,
www.pygmalion.cz
Typ školy: Soukromá,
Borovská 1697, 190 16 Praha 9 – Újezd nad Lesy
www.mymontessori.cz
Typ školy: Soukromá,
Kněžskodvorská 2296/8a, 370 04 České Budějovice
Ředitel/ka: Ing. Kateřina Dědková,
www.akaikiku.cz
Typ školy: Soukromá,
Moravské náměstí 629/4, 602 00 Brno - město
www.amigas.cz
Typ školy: Státní,
Šamánkova 500/8, 460 01 Liberec
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Počer,
www.oalib.cz
Typ školy: Soukromá,
Ptašínského 8, 602 00 Brno-Královo Pole
Ředitel/ka: Mgr. Marek Veselý,
jsjilek.cz
Typ školy: Státní,
Heverova 191, 280 02 Kolín
Ředitel/ka: Ing. Jaromír Kratochvíl,
www.sps-ko.cz
Typ školy: Státní,
Štěpánská 614/22, 110 00 Praha
Ředitel/ka: PaedDr. Milan Štěrba,
www.agstepanska.cz
Typ školy: Soukromá,
Plzeňská 95, 266 01 Beroun
Ředitel/ka: PaedDr. Henrietta Mottlová,
jazykovaskola.kvalitne.cz
Typ školy: Státní,
Rudolfovská tř. 458, 370 01 České Budějovice
Ředitel/ka: Ing. Břetislav Kábele,
www.soscb.cz
Typ školy: Soukromá,
Jana Masaryka 627/31, 12000 Praha 2
Ředitel/ka: Mgr. Savitri Braunová,
www.happychild.cz
Typ školy: Soukromá,
Nad Kajetánkou 134/9, 16900 Praha 6 - Břevnov
Ředitel/ka: RNDr. Jindřich Kitzberger,
www.duhovkaskola.cz
Typ školy: Soukromá,
Mládeže 995, 252 19 Rudná
Ředitel/ka: Ing. David Nejedlý,
www.anglickyzarok.cz
Typ školy: Soukromá,
Hněvkovská 1252/23, 14800 Praha 4
Ředitel/ka: Michaela Miller Weinfurterová,
www.elvis.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň