Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Milady Horákové 105, 16000 Praha
Ředitel/ka: Ing. Jana Dostálová, DiS.,
www.englishlink.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Cikorce, 143 00 Praha 4 - Modřany
Ředitel/ka: Mag. Isabella Haleš,
www.oegp.cz
Typ školy: Soukromá,
Spálená 76/14, 11000 Praha 1
Ředitel/ka: Nicholas Galtos,
wallstreetenglish.cz
Typ školy: Soukromá,
Nitranská 1459/11, 13000 Praha 3
Ředitel/ka: Mgr. Dana Hájková,
skolametropol.cz
Typ školy: Soukromá,
Hlavní 813, 251 68 Sulice - Hlubočinka
Ředitel/ka: Ing. Alžběta Achacová,
www.adventureschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Ředitel/ka: Ing. Petr Pasek,
www.slune.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Rybníčku 536/6, 120 00 Praha 2
praga.cervantes.es
Typ školy: Soukromá,
Korunní 2569/108, 10100 Praha 10
Ředitel/ka: Erik Škorník,
www.anglickyspribehy.cz
Typ školy: Soukromá,
Slezská 1390/25, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
www.mipp.cz
Typ školy: Státní,
Bělohorská 52/417, 16900 Praha 6 - Břevnov
Ředitel/ka: Bc. et Mgr. Anna Niklová,
www.zsmarjankapraha6.cz
Typ školy: Soukromá,
Krkonošská 17, 120 00 Praha 2
Ředitel/ka: Ing. Pavel Kraus,
eminenc.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Poříčí 6, 110 00 Praha 1
Ředitel/ka: Jaroslav Holub,
www.spusa.cz
Typ školy: Soukromá,
Dušní 900, 110 00 Praha
Ředitel/ka: Daniel Koucký,
www.etcetera.cz
Typ školy: Soukromá,
Slezská 117, 13000 Praha 3-Vinohrady
Ředitel/ka: Elena Sharifova,
www.opalinka.cz/flora/
Typ školy: Soukromá,
Bezručova 31, 251 01 Říčany
Ředitel/ka: Elena Sharifova,
www.opalinka.cz/ricany/
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň