Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Jindřišská 898/11, 110 00 Praha
Ředitel/ka: David Dvorský,
www.glossa.cz
Typ školy: Soukromá,
Masarykovo nábřeží 32, 110 00 Praha
Ředitel/ka: Dr. Berthold Franke,
www.goethe.de/praha
Typ školy: Soukromá,
náměstí Na Santince 1554/2, 160 00 Praha - Dejvice
www.spevacek.info
Typ školy: Soukromá,
Hrudičkova 2107, 14800 Praha 4
Ředitel/ka: Kateřina Bečková,
www.montessori.cz
Typ školy: Soukromá,
U Jezera 2031/34, 15500 Praha
Ředitel/ka: Pavel Tuleškov,
www.jazykova-skolka.cz
Typ školy: Soukromá,
Masná 700/13, 110 00 Praha 1, Staré Město
www.slovgym.cz
Typ školy: Soukromá,
Bělohorská 171, 169 00 Praha 6
Ředitel/ka: Ing. Miluše Papoušková,
www.anoa.cz
Typ školy: Soukromá,
Táborská 411/34, 140 00 Praha
Ředitel/ka: Ing. Dusil,
www.polyglot.cz
Typ školy: Soukromá,
V olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
Ředitel/ka: Mgr. Aneta Zichová,
www.ateslanguage.cz
Typ školy: Soukromá,
Francouzská, 75/4, 120 00 Praha 2
Ředitel/ka: Michael Akopyan,
www.semantus.cz
Typ školy: Soukromá,
Vodičkova 791/41, 110 00 Praha 1
www.az-smart.cz
Typ školy: Soukromá,
Londýnská 254/7, 120 00 Praha
Ředitel/ka: Pedro Fernandez,
www.praha-centrum.cz
Typ školy: Soukromá,
Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Ředitel/ka: Ing. Petr Pasek,
www.alka-ls.cz
Typ školy: Soukromá,
Anglická 136/22, 120 00 Praha 2
www.voscr.cz
Typ školy: Soukromá,
Milady Horákové 105, 16000 Praha
Ředitel/ka: Ing. Jana Dostálová, DiS.,
www.englishlink.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Cikorce, 143 00 Praha 4 - Modřany
Ředitel/ka: Mag. Isabella Haleš,
www.oegp.cz
Typ školy: Soukromá,
Spálená 76/14, 11000 Praha 1
Ředitel/ka: Nicholas Galtos,
wallstreetenglish.cz
Typ školy: Soukromá,
Nitranská 1459/11, 13000 Praha 3
Ředitel/ka: Mgr. Dana Hájková,
skolametropol.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň