Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Státní,
Palackého 239/49, 757 01 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Mgr. Petr Pavlůsek,
www.isscopvm.cz
Typ školy: Soukromá,
U Kantorka 406, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Ing. Jolana Stephanie Marcondes,
www.sscrroznov.cz
Typ školy: Státní,
Nádražní 22, 686 01 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: Mgr. Marek Machalík,
www.oauh.cz
Typ školy: Soukromá,
Osvobození 699, 686 04 Kunovice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Kapalková,
stredni.cz
Typ školy: Státní,
nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Alena Štachová,
www.gjszlin.cz
Typ školy: Soukromá,
Oskol 433, 767 01 Kroměříž
Ředitel/ka: Mgr. Marek Ginter, MBA,
www.athena.cz
Typ školy: Soukromá,
nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Hana Dynková,
www.elingua.cz
Typ školy: Soukromá,
Osvoboditelů 91 (ANTA), 760 01 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Mojmír Jurák,
www.albi-js.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 169, 688 01 Uherský Brod
Ředitel/ka: Mgr. Michal Gergela,
www.gjak.cz
Typ školy: Soukromá,
Kojetínská 1247, 767 01 Kroměříž
Ředitel/ka: Mgr. Andrea Hanáková,
www.jazyky-aha.cz
Typ školy: Soukromá,
Dlouhá 205, 686 01 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: Ing. Evžen Rajzl,
www.rajzl.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Palackého náměstí 231, 68601 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: Šárka Ditrichová,
www.ditrichova.cz
Typ školy: Soukromá,
V Teničkách 640, 686 01 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: Ivana Kusáková,
www.comeniuscollegium.cz
Typ školy: Soukromá,
Klegova 1488/80, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
www.maximum-agentura.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
E-mail: info@skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
E-mail: admissions@unyp.cz
Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
E-mail: recepce@artdesigninstitut.cz
Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
E-mail: studijni@vskk.cz
Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
E-mail: info@cemi.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd