Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Kodaňská 10/54, 101 00 Praha 10
Ředitel/ka: Mgr. Martina Štanclová,
www.kouzelneskoly.cz
Typ školy: Soukromá,
U Haldy 200/18, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Ředitel/ka: Ing. Mgr. Petr Ptáček, Ph.D., MBA,
www.ssp-prigo.cz
Typ školy: Soukromá,
Rašelinová 11, 628 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D.,
www.akademy.cz
Typ školy: Státní,
Opletalova 699, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
Ředitel/ka: Mgr. Jakub Zelený,
www.zsbnpl.cz
Typ školy: Soukromá,
K Zeleným domkům 178/38, 14300 Praha 4 - Kunratice
Ředitel/ka: Ondřej Bloudek,
www.zs-compass.cz
Typ školy: Soukromá,
Školní náměstí 37, 53351 Pardubice - Rosice
Ředitel/ka: Mgr. Kateřina Šuchová,
www.skolaklas.cz
Typ školy: Soukromá,
Norbertov 3, 16200 Praha 6 - Střešovice
Ředitel/ka: Paul Ingarfield,
www.parklane-is.com
Typ školy: Soukromá,
Náměstí Osvoboditelů 1368, 15300 Praha 5 - Radotín
Ředitel/ka: Larysa Vursta,
www.petrklic.net
Typ školy: Veřejná,
Vodárenská 2116, 27201 Kladno-Kročehlavy
Ředitel/ka: Mgr. Feřtek Jaroslav,
www.8zsamskladno.cz
Typ školy: Státní,
Kosmonautů 4, 77200 Olomouc
Ředitel/ka: Mgr. Martina Michalíková,
www.sluch-ol.cz
Typ školy: Soukromá,
Nerudova1180, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Monika Bourová,
www.daneta.cz
Typ školy: Soukromá,
Žitenická 1365/18, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr. Radek Šrejbr,
litegra.cz
Typ školy: Soukromá,
Nám. 5. května 2, 25088 Čelákovice
Ředitel/ka: PaedDr. Monika Montfortová,
www.mills.cz
Typ školy: Státní,
Přerov nad Labem 112, 28916 Přerov nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Yveta Dvorská,
www.skolaprerovnl.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Drahách 20, 25241 Dolní Břežany
Ředitel/ka: PhDr. Jiří Bureš, Ph.D.,
www.skoladavinci.cz
Typ školy: Soukromá,
Mílová 697, 142 00 Praha 4 - Libuš
Ředitel/ka: Jan Voda,
www.wonderlandacademy.cz
Typ školy: Státní,
Hradecká 1231, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: PaedDr.Pavel Svoboda,
www.specialnihk.cz
Typ školy: Státní,
Havlíčkova 1717, 35801 Kraslice
Ředitel/ka: Mgr. Zdeněk Pečenka,
www.zskraslice.cz
Typ školy: Státní,
Mládeže 1102, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Jana Müllerová,
ddmsberoun.cz
Typ školy: Státní,
Ke Škole 17, 25068 Husinec-Řež
Ředitel/ka: Mgr. Bc. Lucie Dražilová,
www.skola-husinecrez.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň