Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Jiný, specifická,
Frýdecká 34, 73701 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Z. Filipková, Ph.D.,
www.skolasd.eu
Typ školy: Jiný, specifická,
Tetín 1506/1, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: PhDr. Marie Turková,
pvtetin.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
U tenisu, 150 00 Praha - Košíře
Ředitel/ka: Mgr. Šárka Krutská,
www.ekoskolkavidoule.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
nám. T. G. Masaryka 3050, 76001 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Markéta Hrozová, Ph.D.,
www.qocna.utb.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Legerova 28, 28002 Kolín III
Ředitel/ka: Mgr. Libuše Kubíčková,
www.dks-kolin.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Dolany 78, 53345 Opatovice nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Iva Junková,
ms-dolany.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Luční čp. 28, 47141 Dubá
Ředitel/ka: Bc. Zdena Šindelářová,
materskaskoladuba.estranky.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Ke Kamýku 686, 14200 Praha 4 - Modřany
Ředitel/ka: Ivana Valtrová, DiS.,
www.cms-studanka.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Dětská 4698, 76005 Zlín
Ředitel/ka: Dobromila Kováčiková,
msdetska.com
Typ školy: Jiný, specifická,
Sídliště I/42, 40332 Povrly
Ředitel/ka: Olga Louvarová,
www.dracekpovrly.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Boseň čp. 86, 29501 Mnichovo Hradiště
Ředitel/ka: Jarmila Ponocná,
www.volny.cz/klub-icko/
Typ školy: Jiný, specifická,
79809 Vřesovice 41
Ředitel/ka: Anna Milčáková,
zsamsvresovice.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Za Branou 870, 39501 Pacov
Ředitel/ka: Marie Simandlová,
www.cms-svc-pacov.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Čsl. Armády 139, 25230 Řevnice
Ředitel/ka: Ing. Dagmar Hrabová,
www.bambinarium.eu
Typ školy: Jiný, specifická,
Budějovická 703, 25242 Horní Jirčany
Ředitel/ka: Mgr. Barbora Doležalová,
www.jesleskolky.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Středohor 362, 44001 Dobroměřice
Ředitel/ka: Jitka Souhradová
Typ školy: Jiný, specifická,
Osada míru 514, 74722 Dolní Benešov
Ředitel/ka: Alena Dlouhá
Typ školy: Jiný, specifická,
Běhounkova 2300, 15800 Praha 5
Ředitel/ka: PhDr. Miroslava Měchurová
Typ školy: Jiný, specifická,
Ostrovní 11, 11000 Praha 1
Ředitel/ka: Anna Luňáčková,
mssvvorsily.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Bílá 142, 73915 Staré Hamry
Ředitel/ka: Ivana Kokšová,
skolkabila.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň