Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
39176 Slapy 34
Ředitel/ka: Mgr. Zdeňka Sedláková,
montessorislapy.cz
Typ školy: Státní,
Pivovarská 141, 39852 Nadějkov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Průšová,
www.zsnadejkov.cz
Typ školy: Státní,
39117 Košice 65
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Cábová,
www.zsamskosice.cz
Typ školy: Církevní,
Příběnická 1435, 39001 Tábor
Ředitel/ka: Naděžda Stolinová Nebeská,
www.cmsrybicka.cz
Typ školy: Státní,
391 18 Choustník 3
Ředitel/ka: Ing. Karel Krejza,
www.zschoust.cz
Typ školy: Státní,
39131 Dražice 57
Ředitel/ka: Mgr. Marcela Vosátková,
www.zsdrazice.cz
Typ školy: Veřejná,
Kaplického 1037, 39101 Sezimovo Ústí
Ředitel/ka: Jaroslava Sládková,
www.materskeskoly.cz
Typ školy: Státní,
Husova 1570, 39002 Tábor
Ředitel/ka: Mgr. Petr Zamrzla,
www.zshusovata.cz
Typ školy: Církevní,
Mrázková 700, 39201 Soběslav
Ředitel/ka: Mgr. Kamila Viktorová,
www.rolnicka.cz
Typ školy: Státní,
Blatské sídliště 570, 39181 Veselí nad Lužnicí
Ředitel/ka: Bc. Romana Píchová
Typ školy: Veřejná,
sídliště Míru 750, 39201 Soběslav
Ředitel/ka: Mgr. Alena Krejčová
Typ školy: Soukromá,
Sviny 57, 39181 Veselí nad Lužnicí
Ředitel/ka: Miroslava Bůžková
Typ školy: Veřejná,
Nová Ves u Chýnova 78, 39155 Chýnov
Ředitel/ka: Mgr. Miluše Machačová
Typ školy: Veřejná,
Nerudova 278, 39201 Soběslav
Ředitel/ka: Ivana Bártová
Typ školy: Veřejná,
Na Libuši 859, 39165 Bechyně
Ředitel/ka: Božena Vorlová
Typ školy: Veřejná,
ČSLA 515, 39111 Planá nad Lužnicí
Ředitel/ka: Jitka Čápová
Typ školy: Veřejná,
Kollárova 2497, 39002 Tábor
Ředitel/ka: Mgr. Vlasta Vychodilová
Typ školy: Veřejná,
Pod Markem 532, 39181 Veselí nad Lužnicí
Ředitel/ka: Dagmar Farkačová
Typ školy: Veřejná,
Ludvíka Zatěrandy 282, 39155 Chýnov
Ředitel/ka: Helena Málková
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň