Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Lidická 599, 37344 Zliv
Ředitel/ka: Taťána Hačková,
www.materskaskolazliv.cz
Typ školy: Státní,
37350 Olešník 16
Ředitel/ka: Mgr. Vladimír Zibura,
www.zsolesnik.cz
Typ školy: Státní,
115, 39804 Čimelice
Ředitel/ka: Josef Pouch,
zscimelice.cz
Typ školy: Státní,
Pohůrka - U pramene 13, 37006 České Budějovice
Ředitel/ka: Marie Kopřivová,
www.msupramene.cz
Typ školy: Církevní,
Mrázková 700, 39201 Soběslav
Ředitel/ka: Mgr. Kamila Viktorová,
www.rolnicka.cz
Typ školy: Veřejná,
Jiráskova 764, 39901 Milevsko
Ředitel/ka: Marcela Brčková, DiS.,
www.mtskyticka.cz
Typ školy: Veřejná,
Papírenská 23, 37007 České Budějovice
Ředitel/ka: Mgr. Daniela Petrová,
www.mspapirenska.cz
Typ školy: Veřejná,
Útěšovská 380, 38773 Bavorov
Ředitel/ka: Blanka Nebesová
Typ školy: Veřejná,
Vrchlického 726, 38801 Blatná
Ředitel/ka: Věra Havlenová
Typ školy: Veřejná,
Obecní 5, 37008 České Budějovice
Ředitel/ka: Alena Vejdovcová
Typ školy: Veřejná,
Vajgar 594, 37704 Jindřichův Hradec III
Ředitel/ka: Jaroslava Krejčová
Typ školy: Veřejná,
Komenského 228, 37806 Suchdol nad Lužnicí
Ředitel/ka: Anna Dvořáčková
Typ školy: Veřejná,
Klostermannova 365, 38501 Vimperk
Ředitel/ka: Ludmila Pešková
Typ školy: Veřejná,
Smetanova 204, 38901 Vodňany
Ředitel/ka: Eva Pecinová
Typ školy: Veřejná,
Emila Pittera 2, 37001 České Budějovice
Ředitel/ka: Lada Seimlová
Typ školy: Státní,
Blatské sídliště 570, 39181 Veselí nad Lužnicí
Ředitel/ka: Bc. Romana Píchová
Typ školy: Státní,
sídl.F.Hrubína 371, 37804 Chlum u Třeboně
Ředitel/ka: Bc.Magdalena Cuřínová
Typ školy: Veřejná,
Ve Školce 586, 39811 Protivín
Ředitel/ka: Jitka Řezáčová,
www.1msprotivin.cz
Typ školy: Veřejná,
37818 Stříbřec 149
Ředitel/ka: Jana Růžičková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň