Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Krkonošská 613, 46861 Desná
Ředitel/ka: Mgr. Martina Hrubá,
www.zsdesna.cz
Typ školy: Státní,
Údolní 212, 46861 Desná
Ředitel/ka: Dana Scheibová,
zdravamsdesna.eu
Typ školy: Státní,
U Školky 579, 46841 Tanvald
Ředitel/ka: Blanka Bryscejnová,
mstanvald.cz
Typ školy: Veřejná,
Koberovy 140, 46822 Železný Brod
Ředitel/ka: Lenka Hynková,
mskoberovy.cz
Typ školy: Státní,
Skuhrov, Huntířov 63, 46822 Železný Brod
Ředitel/ka: Mgr. Miroslava Kopecká,
skola-huntirov.cz
Typ školy: Státní,
Dolní Maxov 208, 46844 Josefův Důl
Ředitel/ka: Mgr. Kateřina Titěrová,
www.zsjosefuvdul.cz
Typ školy: Veřejná,
Havlíčkova 4, 46601 Jablonec nad Nisou
Ředitel/ka: Jolana Stejskalová,
www.mshavlickova
Typ školy: Veřejná,
Slunečná 327, 46822 Železný Brod
Ředitel/ka: Daniela Lufinková,
www.msslunecna.cz
Typ školy: Veřejná,
Uhelná 5/991, 46601 Jablonec nad Nisou
Ředitel/ka: Helena Mrklasová,
www.materskaskola.cz
Typ školy: Veřejná,
46845 Velké Hamry I. 621
Ředitel/ka: Soňa Tomanová,
www.msvh.cz
Typ školy: Státní,
46847 Zlatá Olešnice 34
Ředitel/ka: Mgr. Renata Pekařová
Typ školy: Státní,
46846 Plavy 24
Ředitel/ka: Iveta Bryndova
Typ školy: Veřejná,
46803 Rádlo 3
Ředitel/ka: Eva Rydval
Typ školy: Veřejná,
46821 Pěnčín 62
Ředitel/ka: Hana Hornová
Typ školy: Veřejná,
Stavbařů 832, 46822 Železný Brod
Ředitel/ka: Hana Poláková
Typ školy: Veřejná,
46825 Zásada 326
Ředitel/ka: Alena Vávrová
Typ školy: Veřejná,
46871 Lučany nad Nisou 570
Ředitel/ka: Naděžda Červová
Typ školy: Veřejná,
46801 Maršovice 81
Ředitel/ka: Dana Štrynclová
Typ školy: Veřejná,
Palackého 37/2482, 46601 Jablonec nad Nisou
Ředitel/ka: Mgr. Jana Brethová
Typ školy: Veřejná,
46833 Jenišovice 67
Ředitel/ka: Vladislava Matoušová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň