Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Karla Čapka 353, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Marcela Chudárková DiS.,
www.ms-capkova.jesenik.com
Typ školy: Státní,
79053 Stará Červená Voda 164
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Širůčková,
www.skolascv.cz
Typ školy: Státní,
79082 Písečná 76
Ředitel/ka: Mgr.Dana Brašíková,
zs-pisecna.cz
Typ školy: Státní,
79065 Kobylá nad Vidnavkou 120
Ředitel/ka: Mgr. Romana Strapková,
www.oukobyla.cz/skola
Typ školy: Státní,
Křížkovského 1217, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Ivana Michalíková,
modraskolka.webnode.cz
Typ školy: Státní,
79061 Lipová - lázně 530
Ředitel/ka: Mgr. Gejza Sóky,
www.zslipova.cz
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 307, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Bc. Jana Matlochová
Typ školy: Veřejná,
Holanova 417, 79081 Česká Ves
Ředitel/ka: Eva Swigoňová
Typ školy: Veřejná,
Sokolská 475, 79084 Mikulovice
Ředitel/ka: Gabriela Halodová
Typ školy: Státní,
Jiráskova 799, 79001 Jeseník
Ředitel/ka: Bc. Stanislava Romanová
Typ školy: Veřejná,
Nádražní 306, 79376 Zlaté Hory
Ředitel/ka: Anna Almášyová
Typ školy: Veřejná,
Zahradní 213, 79055 Vidnava
Ředitel/ka: Mgr. Eva Pavličíková
Typ školy: Veřejná,
Nádražní 279, 79376 Zlaté Hory
Ředitel/ka: Anna Almášyová
Typ školy: Veřejná,
Uhelná 71, 79068 Uhelná
Ředitel/ka: Renata Franková
Typ školy: Veřejná,
79052 Velké Kunětice 129
Ředitel/ka: Lenka Kačarasová
Typ školy: Veřejná,
Míru 356, 79070 Javorník
Ředitel/ka: Ivana Konyariková
Typ školy: Veřejná,
Jesenická 98, 79081 Česká Ves
Ředitel/ka: Alena Holínková
Typ školy: Veřejná,
79067 Vlčice 93
Ředitel/ka: Květoslava Beťáková
Typ školy: Veřejná,
Komenského 197, 79065 Žulová
Ředitel/ka: Milena Vylíčilová
Typ školy: Veřejná,
Polská 488, 79070 Javorník
Ředitel/ka: Marie Baťová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň