Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Zelenohorská 25, 32600 Plzeň
Ředitel/ka: Renáta Soukupová,
ms5.plzen.eu
Typ školy: Státní,
Jesenická 11, 32300 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Iveta Burešová,
www.ms91plzen.cz
Typ školy: Státní,
Vřesinská 17, 32600 Plzeň - Božkov
Ředitel/ka: Mgr., Bc. Hana Stýblová,
zsbozkov.plzen.eu
Typ školy: Veřejná,
Nad Dalmatinkou 922/1, 31200 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Alena Kucíková,
ms57.plzen.eu
Typ školy: Státní,
Chotíkov 173, 330 17 Chotíkov
Ředitel/ka: Mgr. Gabriela Budínská,
www.zs-chotikov.cz
Typ školy: Státní,
33444 Dolní Lukavice 56
Ředitel/ka: Mgr. Ivana Kvíderová,
www.dolni-lukavice.cz
Typ školy: Veřejná,
Korandova 11, 30100 Plzeň
Ředitel/ka: Miroslava Dočekalová,
www.ms16plzen.eu
Typ školy: Veřejná,
Chlum 64, 33204 Nezvěstice
Ředitel/ka: Václava Bílá,
www.ms-chlum.cz
Typ školy: Veřejná,
Obora 82, 33151 Kaznějov
Ředitel/ka: Lenka Švarcová Procházková
Typ školy: Státní,
Fibichova 4, 32300 Plzeň
Ředitel/ka: Karolína Štěpková,
ms46.plzen.eu
Typ školy: Státní,
Kralovická 35, 32300 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Martina Přindová,
www.ms7.plzen.eu
Typ školy: Státní,
33541 Vrčeň 137
Ředitel/ka: Eva Beránková,
www.vrcen.cz
Typ školy: Veřejná,
Západní 7, 32300 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Veronika Vomáčková,
www.90msplzen.cz
Typ školy: Veřejná,
Barvínkova 18, 32600 Plzeň
Ředitel/ka: Jiřina Horáková Kizmanová,
ms37.plzen.eu
Typ školy: Veřejná,
K lomu 343, 33209 Štěnovice
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Adamová,
skolkastenovice.com
Typ školy: Státní,
Lesní 500, 33012 Horní Bříza
Ředitel/ka: Bc. Lucie Školová,
www.2mshornibriza.cz
Typ školy: Veřejná,
U Školky 150, 33022 Zbůch
Ředitel/ka: Mgr. et Bc. Kateřina Langmaierová
Typ školy: Státní,
Kozojedy 1, 33141 Kralovice
Ředitel/ka: Mgr. Eva Doležalová,
www.zskozojedy.eu
Typ školy: Veřejná,
Družby 4, 312 00 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Vendulka Fouňová,
www.ms50.plzen.eu
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň