Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Okrajová 110, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Ludmila Hricková
Typ školy: Veřejná,
Jaselská 354, 41503 Teplice
Ředitel/ka: Jana Ešnerová
Typ školy: Veřejná,
Bohosudovská 111, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Lenka Svobodová
Typ školy: Veřejná,
Hrdlovská 661, 41705 Osek
Ředitel/ka: Věra Pourová
Typ školy: Státní,
Hlávkova 1454, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Bc. Hana Syblíková
Typ školy: Veřejná,
Na spojce 274, 41501 Teplice
Ředitel/ka: Ivana Fullsacková
Typ školy: Veřejná,
Velká okružní 1343/8, 41901 Duchcov
Ředitel/ka: Zlatuše Dandová
Typ školy: Veřejná,
Maxe Švabinského 664, 41801 Bílina
Ředitel/ka: Eliška Růžičková
Typ školy: Veřejná,
Švermova 22, 41725 Lahošť
Ředitel/ka: Jana Janoušková
Typ školy: Veřejná,
41762 Rtyně nad Bílinou 34
Ředitel/ka: Kristina Diessnerová
Typ školy: Veřejná,
Na hrázi 274, 41761 Bystřany
Ředitel/ka: Jiřina Pertlová
Typ školy: Veřejná,
Tovární 517, 41701 Dubí 1
Ředitel/ka: Jarmila Langmajerová
Typ školy: Veřejná,
Křižíkova 157, 41701 Dubí 1
Ředitel/ka: Věra Klimešová
Typ školy: Veřejná,
Husova 99/23, 41901 Duchcov
Ředitel/ka: Helena Pernicová
Typ školy: Veřejná,
Osecká 1314/106, 41901 Duchcov
Ředitel/ka: Andrea Illešová
Typ školy: Veřejná,
Husova 308, 41752 Hostomice
Ředitel/ka: Mirka Jelínková
Typ školy: Veřejná,
Hrobčice 61, 41757 Hrobčice
Ředitel/ka: Šárka Procházková
Typ školy: Veřejná,
Školní 133, 41754 Kostomlaty pod Milešovkou
Ředitel/ka: Helena Brejchová
Typ školy: Veřejná,
41713 Modlany 20
Ředitel/ka: Bc. Pavlína Šedivá
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň