Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Československé armády 376, 549 01 Nové Město nad Metují
Ředitel/ka: Mgr. Klára Barešová,
www.skolynome.cz
Typ školy: Státní,
Dr. M. Tyrše 112, 504 01 Nový Bydžov
Ředitel/ka: Mgr. Vladimír Blažej,
www.sstrnb.cz
Typ školy: Státní,
Hradební 1029/2, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Miroslav Tobyška,
www.hradebni.cz
Typ školy: Státní,
Volanovská 243, 541 01 Trutnov
Ředitel/ka: Ing. Petra Jansová,
www.horegas.cz
Typ školy: Státní,
náměstí Hilmarovo 1, 507 32 Kopidlno
Ředitel/ka: Ing. Lenka Nosková,
www.zahradnicka-skola-kopidlno.cz
Typ školy: Státní,
Havlíčkova 54, 508 01 Hořice
Ředitel/ka: Mgr.Bc. Jiří Kopecký,
www.ouhorice.cz
Typ školy: Státní,
Studničkova 260, 551 01 Jaroměř
Ředitel/ka: Ing. Petr Valášek,
www.ssrjaromer.cz
Typ školy: Státní,
Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Ing. Lukáš Nepokoj,
www.sosasou-vocelova.cz
Typ školy: Státní,
Lesnická 9, 541 01 Trutnov
www.clatrutnov.cz
Typ školy: Státní,
Pražská 931, 547 01 Náchod
Ředitel/ka: Ing. Milan Smola,
www.voss-na.cz
Typ školy: Státní,
Mládežnická 329, 543 71 Hostinné
Ředitel/ka: Mgr. Zbyněk Rek,
www.ouhostinne.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 873, 517 41 Kostelec nad Orlicí
Ředitel/ka: Mgr. Bůžková Yvona,
www.szeskostelec.cz
Typ školy: Státní,
Hostovského 910, 549 31 Hronov
Ředitel/ka: Ing. Josef Matyáš,
www.spsow.cz
Typ školy: Státní,
17. listopadu 1212, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: PaedDr. Libor Mojžíš,
www.ouhk.cz
Typ školy: Státní,
Šalounova 319, 508 01 Hořice
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Kotrbáček,
www.isso.cz
Typ školy: Státní,
Zámecká 478, 507 81 Lázně Bělohrad
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Petr,
www.soulb.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň