Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Na Tobolce 389, 506 01 Jičín
Ředitel/ka: Mgr.Renata Motyčková,
www.sposka.cz
Typ školy: Soukromá,
Černilovská 7, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: Ing.Mgr. Milan Jedlička,
www.vizualskola.cz
Typ školy: Soukromá,
Polská 367, 541 01 Trutnov Trutnov
Ředitel/ka: Mgr. Monika Benešová,
www.csacademy.cz
Typ školy: Soukromá,
17. listopadu 177, 542 34 Malé Svatoňovice
Ředitel/ka: Mgr. Viktor Kratochvíl,
www.bpa-svatonovice.cz
Typ školy: Soukromá,
Československé armády 274/55, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: PaedDr. Petr Hájek,
www.hotelovka.cz
Typ školy: Soukromá,
Brandlova 875, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: PhDr. Ladislav Bartůška,
www.psjg.cz
Typ školy: Soukromá,
Nerudova1180, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Monika Bourová,
www.daneta.cz
Typ školy: Soukromá,
Smiřických 740, 547 01 Náchod
Ředitel/ka: Mgr. Dana Jarolímová,
www.amnachod.cz
Typ školy: Soukromá,
Čapkova 193, 549 31 Hronov
Ředitel/ka: Mgr. Štěpánka Thérová,
www.hshronov.cz
Typ školy: Soukromá,
Hradecká 1151, 500 02 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Yvona Klánová,
www.highschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Pulická 695, 518 01 Dobruška
Ředitel/ka: Marian Kubala,
www.sspvc.cz
Typ školy: Soukromá,
Heldovo náměstí 231, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Ředitel/ka: Mgr. Stanislava Šůlová,
www.trivistreb.cz
Typ školy: Soukromá,
Polská 367, 541 01 Trutnov
Ředitel/ka: Mgr. Monika Benešová,
csacademy.cz
Typ školy: Soukromá,
Nerudova 1180, 50002 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr.Monika Bourová,
www.daneta.cz
Typ školy: Soukromá,
Hradecká 1151, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: Ing. Jan Lang,
www.ssakhk.cz
Typ školy: Soukromá,
Hrubínova 1458, 50002 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mg. Miriam Urbanová,
www.prointepo.org
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň