Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Rooseveltovo náměstí 5, 415 03 Teplice
Ředitel/ka: Ing. Tomáš Holomek,
www.skola-agc.cz
Typ školy: Soukromá,
Náměstí Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem
Ředitel/ka: Ing. Hana Bílíková,
podripskaskola.cz
Typ školy: Soukromá,
Máchovy schody 13/4, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr.Ivana Jiřičová,
1kspa.cz
Typ školy: Soukromá,
Pionýrů 2806, 434 01 Most
Ředitel/ka: Mgr. Jana Synková,
www.interdact.cz
Typ školy: Soukromá,
Svatováclavská 1404, 438 01 Žatec
Ředitel/ka: Ing. Marie Paťhová,
www.spsezatec.cz
Typ školy: Soukromá,
Svatováclavská 1404, 438 01 Žatec
Ředitel/ka: Ing. Marie Paťhová,
www.soazatec.cz
Typ školy: Soukromá,
Františka Kmocha 1823, 434 01 Most
Ředitel/ka: Mgr. Vlasta Bukačová,
www.bukaschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Bělehradská 1523 / 58, 400 11 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Ladislav Šrejbr,
www.industria2.cz
Typ školy: Soukromá,
Žitenická 1365/18, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr. Radek Šrejbr,
litegra.cz
Typ školy: Soukromá,
Okružní 128, 435 13 Meziboří
Ředitel/ka: Mgr. Helena Kripnerová,
www.educhem.cz
Typ školy: Soukromá,
Hošťálkovo náměstí 132, 438 01 Žatec
Ředitel/ka: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová,
www.sousoszatec.cz
Typ školy: Soukromá,
U Nových lázní 1286/9, 415 01 Teplice
Ředitel/ka: Mgr. Ivan Růžička,
www.zsarkadie.cz
Typ školy: Soukromá,
Máchova 1376/3, 400 03 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Ivana Černá,
www.trivisusti.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Vinici 2244, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr.Bc.Hana Simonová,
soupohoda.com
Typ školy: Soukromá,
Pionýrů 2806/7, 434 01 Most
Ředitel/ka: Mgr. Alice Linková,
www.livamost.cz
Typ školy: Soukromá,
Aloise Jiráska 1887, 43401 Most
www.ssdvs.cz
Typ školy: Soukromá,
Velká hradební 19, 400 01 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Ing. Marcela Krucká,
www.ssossluka.cz
Typ školy: Soukromá,
Bystřická 275, 417 03 Dubí
Ředitel/ka: Mgr. Bc. Jaroslava Turková,
www.gymdubi.cz
Typ školy: Soukromá,
Palackého 730/1, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr.Miroslav Pokorný,
www.skolaekonom.cz
Typ školy: Soukromá,
Eduarda Basse 1142, 434 01 Most
Ředitel/ka: Mgr. Kateřina Fischerová,
www.sssmep.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň