Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Soukromá,
Křížkovského 48, 664 34 Kuřim
Ředitel/ka: Ing. Vojtěch Novotný,
www.zamekkurim.cz
Typ školy: Státní,
Olomoucká 61, 627 00 Brno
Ředitel/ka: Ing. Zdeněk Pavlík,
www.sstebrno.cz
Typ školy: Státní,
Pražská 38b, 642 00 Brno
Ředitel/ka: Ing. Jiří Košťál,
www.soubosonohy.cz
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 500/6, 679 61 Letovice
www.stredni-skola.cz
Typ školy: Soukromá,
Přímětická 1812/50, 669 41 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Libor Hanzal,
www.sousoszn.cz
Typ školy: Veřejná,
náměstí 9. května 2153/2a, 680 11 Boskovice
Ředitel/ka: RNDr. Karel Ošlejšek,
www.skolaac.cz
Typ školy: Státní,
náměstí Svobody 318, 696 81 Bzenec
Ředitel/ka: Mgr. Libor Marčík,
www.sosbzenec.cz
Typ školy: Státní,
Trnkova 2482/113, 628 00 Brno-Líšeň
Ředitel/ka: Ing. Roman Moliš,
www.sssebrno.cz
Typ školy: Státní,
Náměstí Míru 22, 666 01 Tišnov
Ředitel/ka: Mgr. Dana Staňková,
www.skolatisnov.cz
Typ školy: Státní,
Dvořákova 1594/19, 669 02 Znojmo
Ředitel/ka: Ing. Josef Brouček,
www.sos-znojmo.cz
Typ školy: Státní,
Sochorova 552/15, 682 01 Vyškov
Ředitel/ka: RNDr. Petr Hájek,
www.ssp-vyskov.cz
Typ školy: Státní,
Masarykovo nám. 136/1, 693 01 Hustopeče
Ředitel/ka: Ing. Zdeněk Hrabal,
www.sou-hustopece.cz
Typ školy: Státní,
Kamenomlýnská 2, 60300 Brno
Ředitel/ka: Ing. Soňa Šestáková,
www.kamenomlynska.cz
Typ školy: Státní,
Křižíkova 106/15, 612 00 Brno
Ředitel/ka: Ing. Milan Chylík,
www.issabrno.cz
Typ školy: Státní,
sídliště Osvobození 55/681, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Vágnerová,
www.mszsvyskov.cz
Typ školy: Státní,
1, 671 38 Višňové
Ředitel/ka: Mgr.Vladislav Popelka,
www.vuvisnove.euweb.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd