Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Státní,
Lidická 600/1a, 736 01 Havířov-Šumbark
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA,
www.ssto-havirov.cz
Typ školy: Státní,
Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek-Místek
Ředitel/ka: Mgr. Petr Solich,
www.ssremesel.cz
Typ školy: Státní,
Na Jízdárně 423/30, 702 00 Ostrava
Ředitel/ka: Ing. Tomáš Führer,
www.sse-najizdarne.cz
Typ školy: Státní,
Kolofíkovo nábřeží 1062/51, Kateřinky, 747 05 Opava
Ředitel/ka: Ing. Josef Vondál,
www.kolofikopava.cz
Typ školy: Soukromá,
Dolní 356, 747 15 Šilheřovice
Ředitel/ka: Ing. Diana Volejníčková,
www.hssilherovice.cz
Typ školy: Státní,
Nemocniční 117/11, 793 95 Město Albrechtice
Ředitel/ka: Ing. Metzlová Lenka,
www.souzma.cz
Typ školy: Státní,
tř. T. G. Masaryka 451, 738 01 Frýdek-Místek
Ředitel/ka: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MPA, MBA, MSc., Ing.Paed.IGIP, dr. h. c.,
www.ssgos.cz
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 867/34, 746 00 Opava
Ředitel/ka: Mgr. Martin Ruský,
www.sshsopava.cz
Typ školy: Veřejná,
Husova 283, 735 81 Bohumín
Ředitel/ka: Ing. Liběna Orságová,
www.sosboh.cz
Typ školy: Státní,
U Studia 33/2654, 700 30 Ostrava
Ředitel/ka: Mgr. Lukáš Šubert,
www.soustav-ostrava.cz
Typ školy: Státní,
Purkyňova 1654, 746 01 Opava
Ředitel/ka: Ing. Arnošt Klein,
www.zemedelka-opava.cz
Typ školy: Veřejná,
Boženy Němcové 2309/22, 746 01 Opava
Ředitel/ka: Mgr. Miroslav Weisz,
www.soustop.cz
Typ školy: Státní,
Soueknická 2458/21C, 794 01 Krnov
Ředitel/ka: Ing. Zouhar Aleš,
www.sspkrnov.cz
Typ školy: Státní,
Krnovská 998/9, 792 01 Bruntál
Ředitel/ka: Mgr. Michal Durec, DiS.,
www.sosbruntal.cz
Typ školy: Soukromá,
Tajovského 2/1157, 736 01 Havířov-Podlesí
Ředitel/ka: Mgr. Renáta Bajtková,
www.baronschool.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd