Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav
Prezenční i kombinované,
4
roky,
státní zkouška
Fakulta biomedicínského inženýrství
Prezenční i kombinované,
2
roky,
státní zkouška
Fakulta biomedicínského inženýrství
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
3
roky,
absolutorium
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
Denní/prezenční,
3
roky,
absolutorium
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
Denní/prezenční,
3
roky,
absolutorium
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Hořovice
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň