Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
67107 Uherčice 64
Ředitel/ka: Ludmila Hotařová
Typ školy: Soukromá,
Pražská 80, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Milena Zachová
Typ školy: Státní,
Nádražní 461, 67167 Hrušovany nad Jevišovkou
Ředitel/ka: Mgr. Blanka Soukupová
Typ školy: Soukromá,
Dělnická 2, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Ivana Jelenová
Typ školy: Veřejná,
U Kostela 196, 67125 Hodonice
Ředitel/ka: Marta Lattnerová
Typ školy: Veřejná,
Na Vršku 495, 67167 Hrušovany nad Jevišovkou
Ředitel/ka: Věra Cilečková
Typ školy: Veřejná,
Olbramkostel 69, 67151 Kravsko
Ředitel/ka: Anna Hrdličková
Typ školy: Veřejná,
Náves 63, 67132 Plaveč
Ředitel/ka: Květoslava Divišová
Typ školy: Veřejná,
Litobratřice 187, 67178 Jiřice u Miroslavi
Ředitel/ka: Jasna Nehybová
Typ školy: Soukromá,
Slup 55, 67128 Jaroslavice
Ředitel/ka: Marie Jelečková
Typ školy: Soukromá,
67122 Šatov 46
Ředitel/ka: Jana Doválelová
Typ školy: Veřejná,
Valtrovice 12, 67128 Jaroslavice
Ředitel/ka: Jarmila Peřinková
Typ školy: Veřejná,
Bezkov 58, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Olga Jurková
Typ školy: Veřejná,
Krhovice 141, 67128 Jaroslavice
Ředitel/ka: Ivana Nováková
Typ školy: Veřejná,
Kuchařovice 297, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Eva Žáková
Typ školy: Veřejná,
Nový Šaldorf 96, 67181 Znojmo
Ředitel/ka: Jana Vítová
Typ školy: Soukromá,
67161 Prosiměřice 186
Ředitel/ka: Helena Machačná
Typ školy: Soukromá,
Dvořákova 647, 67201 Moravský Krumlov
Ředitel/ka: Zdeňka Müllerová
Typ školy: Veřejná,
67126 Dyjákovice 310
Ředitel/ka: Zdeňka Gáborová
Typ školy: Veřejná,
Hnanice, Znojemská 88, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Zdeňka Krejčová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň